Женските грешки, довели до разпадането на един брак...

  • 7 751
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
Айде стига де!! Няма ли да спрете с тая простотия. Изказах моето лично мнение и вие като стари клюкарки трябва да разнищите всяка дума. Малееее... за информация, че явно няма да спите- не са ми изневерявали и  не знам какво е чувството, на 31 години съм с две деца. Това е , представих се. ooooh!

# 16
  • Мнения: 220
Цитат
А имаш ли деца? На колко години си?

колкото нелогичен и очакван да е отговора - не се отнася за мен...  Joy baby_neutral

Цитат
Ако няма други проблеми освен едно залитане във времето - голяма работа няма да му се изтърка все пак

е те такъв отговор от жена не съм очаквал... демек туй е и мойта логика - обичав та ма жено, кво като съм спал с тая, няма да ми се изтърка... малко разноооооообразие мисля че не вреди...

п.п. очаквам да бъда разкъсан...

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Айде стига де!! Няма ли да спрете с тая простотия. Изказах моето лично мнение и вие като стари клюкарки трябва да разнищите всяка дума. Малееее... за информация, че явно няма да спите- не са ми изневерявали и  не знам какво е чувството, на 31 години съм с две деца. Това е , представих се. ooooh!

Ами, хубаво. Разбирам каква е логиката ти. Надявай се да не ти се налага да правиш избор заради една изневяра.

# 18
  • Мнения: 220
уеко да обобщя ...

женските грешки са... Ограниченията, "пиленето на главата", ревността..

божкеееее, аз как и защо още стоя при мойта...

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
А за готвенето какво ще кажете?  Wink

# 20
  • Мнения: 385
tati2raseria  аз съм написала едно залитане във времето, а не това да е начин на живот. Почти на всеки се случва и не смятам, че е причина за развод ( само заради това).

# 21
  • Мнения: 220
Цитат
А за готвенето какво ще кажете?

фчера четох някъде тук, че мъжът трябва да се изпраща от дома с пълен стомах и празни т..ци... мнооооооого весело и вярно мнение...

аз лично оплаквания нямам... мойта е злато диамантено в това отношение  - само ща кажа, че готви много по-добре от мама  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
това, последното не го казвай на майка си  Wink

# 23
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
То... на Бай Ганьо първо трябва да му е пълен стомаха....след това да са му празни еди си какво  и живота му се струва приказка....,но въпреки всичко все още се намират истински мъже.... hahaha

# 24
  • Мнения: 9 052
а как възприемате мъж, който знае, че жена му изневерява / и то не веднъж-дваж и не с един или двама   ooooh! / и се прави като че нищо не е станало....

все му е тая жена му, важно е да има кой да прахосмучи ида глади риzите и да не пищи много лапето ... а нова чистачка сега да с хаби да търси ...

# 25
  • Мнения: 1 425
...Изневярата не е фактор предопределящ изневярата. Изневяра от страна на жената е по-безболезнена за една връзка (когато има намесени деца).
П.П. Говоря единствено, ако жената преспива с други мъже от време на време, а не за случаите, когато възниква паралелна дълготрайна връзка встрани.
А защо все пак мислиш така, можеш ли да се обосновеш?

# 26
  • Мнения: 2 617
Всички сме еднакво "безгрешни", според мен.

# 27
  • Мнения: 9 052
То... на Бай Ганьо първо трябва да му е пълен стомаха....след това да са му празни еди си какво  и живота му се струва приказка....,но въпреки всичко все още се намират истински мъже.... hahaha

с пълни еди какво си и праzен стомах  Joy

# 28
  • Мнения: 139
...Изневярата не е фактор предопределящ изневярата. Изневяра от страна на жената е по-безболезнена за една връзка (когато има намесени деца).
П.П. Говоря единствено, ако жената преспива с други мъже от време на време, а не за случаите, когато възниква паралелна дълготрайна връзка встрани.
А защо все пак мислиш така, можеш ли да се обосновеш?

Мога. Но това си е лично мнение и не го натрапвам никому:

1. Обикновенно мъжът е финансовият стожер на връзката (семейството с деца). Една негова хипотетична изневяра потенциално би отклонила средтсва от семейството/децата му. Дори и фирмата, в която работи да осигурява редовни тийм-билдинги пак, ако някоя му върже, ще се бръкне в джоба не на място.
2. Има вероятност (под въздействие на алкохол, настроение, дълги крака...) да забрави да обезопаси изпълнението, а последиците биха били катастрофални - от лечими зарази и неразположения до заболявания с фатален изход и непланирани деца. Жените, не изневеряват толкова импулсивно и когато го правят, то те имат идея, че ще го сторят преди да се стигне до физическата изневяра и обикновенно (макар че форумът познава и други случаи) са подготвени.
3. С ужасно неудоволствие трябва да призная, че жените гледат много латиносериали, понякога са завистливи, мислят се за неотразими, но дълбоко в себе си искат сигурност. И ако решил да кръшне мъж попадне на такава дама, която е готова да направи никому неизвестно какво, за да го прелъсти/върже/роди дете от него ooooh!. Мъжете не са чак толкова опасни - свалят, вършат работата и си заминават, край на предаването. Едва ли ще ми пише SMS по нощите, или ще ми праща сърцераздирателни мейли, след като ме е оправил веднъж. Мъжете не забременяват.
4. Дори и да се поувлече една жена с ангажименти (деца) и здрав разум по-трудно ще си изостави семейството (децата), докато мъжете не му мислят толкова като ги удари хормона и не са редки случаите когато изоставят съпругата и децата си и създават ново семейство.

Накратко: мисля, че когато една ангажирана жена изневерява тя го прави по-дискретно и евентуалните негативни последици могат да засегнат единствено мъжът й (под формата на наранена гордост), докато изпълненията на един мъж могат да доведат до разбито, по-скоро изоставено семейство и деца.

ПП. Не съм чула омъжена дама да лъже, че е свободна, за да вкара някого в леглото си, (не казвам, че няма такива), но обратния вариант е широко разпостранен, макар че, слава Богу мен никога не са ме лъгали.

# 29
  • Мнения: 2 577
От моя житейски опит:
- не трябва да се угажда на един мъж много, иначе рискуваш да се превърнеш или в част от дома, или в заместител на мама
- грешка е да се съгласяваш със всичко - един мъж колкото и да не си признава харесва и го привличат опърничави жени/ това е свързано с плячката и ловеца/
- грешка е да си доволна от всичко - хубаво е една жена да бъде недоволна - така дори да се противопоставя външно мъжът е стимулиран да върши чудеса и да се старае повече
- грешка е да боготвориш мъжа си - създай комплекси на един мъж/ дори един и незначителен/ това ще е в твой плюс. / това само в краен случай ако го изисква ситуацията, щото се води вид манипулиране/ Laughing
- грешка е да се противопоставяш на неговите хобита  - харесвай неговите хобита
- никога не бъде само майка - не забравяй, че си и съпруга
- грешка е ако се справяш с всичко сама - понякога се налага да се направиш и на слаба


Някои заключения са доста крайни, но са породени от безкрайни разговори по женски bowuu

Общи условия

Активация на акаунт