Кое за вас е най-романтичното място?

  • 7 246
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 668
У дома с моите двама мъже Peace

# 16
в България, Свети Влас, яхтеното пристанище на братя Диневи (Марина  Диневи). има едно местенце като вървиш по стената, което влиза навътре в морето... вечер, на лунна светлина, спокойствие, звезди, вълните под краката ти...
размечтах се....

# 17
# 18
За мен най-романтичният град в който съм била е флоренция.
сърцето ми остана там, искам да отида отново и да заведа любимите си хора.

http://www.brodyaga.ru/images%203p/firenze%205.jpg
http://www.brodyaga.ru/images/Italy/Firenze%203.jpg
http://www.brodyaga.ru/images/Italy/Firenze%2011%20brodyaga.ru.jpg




На втората снимка -заприлича ми на закрития мост в Ловеч Joy Joy , иначе много места смятам за романтични

# 19
  • Мнения: 183
Стига да съм с любимия човек, навсякъде може да ми бъде романтично  bouquet

# 20
  • Мнения: 265
След един ден скитане в пустинята , само пясък , камили и лунните пеизажи .... видях това   , помислих го не само за най романтичното място ...мислех ,че сънувам ,или по лошо ,че съм умряла и това е рая  newsm78 Ама понеже не съм за там (рая ) , пък и се оказа ,че не сънувам - значи е романтика Simple Smile
Синонима на думата романтика е -чар , очарование , обаяние ...... Романтиката доставя душевно и физическото удоволствие . Авторката има в предвид душевното удоволствие , но повечето явно физическото   bouquet

# 21
  • Мнения: 220
Цитат
Авторката има в предвид душевното удоволствие , но повечето явно физическото 

абе нали знаеш - и душата в рая и .......... до края...

# 22
  • Мнения: 4 358
За мен няма най-романтично място. Изобщо, романтиката я разбирам по съвсем различен начин от места, свещи и т.н.

Няма начин да не подкрепя това мнение.   bouquet

Романтиката е там, където си с любим човек.
Защото, колкото и да е хубаво едно място (ила съм на много красиви места), ако си сам или пък си тоишъл да почиваш/купонясваш (т.е. нещо, несвързано с романтика) пак няма да ти е романтично (освен ако не си някоя меланхолична натура).
А може да ти е много романтично и на най-обикновеното място - с мъжа ми сме си правили романтична среща в колата, на Витоша, под х. Алеко, в една невъобразима снежна буря - адски ми беше романтично, хем мястото и времето бяха ужасни)...
Напълно подкрепям Peace Peace Peace.
Ходила съм на уж много романтични места, но в неподходяща компания.
Щом го няма мъжа ми какво му е романтичното.
Иначе ако сме двамата - тук са показани доста любими места Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 280
И аз заставам зад мнението, че мястото не е толкова от значение. Не е важно мястото, а изживяването  Wink  Ако не си с подходящия човек и най-красивото място, че изглежда сиво

# 24
  • Мнения: 958
разбира се, че са важни хората с които споделяш, но темата е за романтично място Simple Smile
За мен това е мястото, където дори и сам, можеш,
да се почувстваш щастлив,
да седнеш, да се отпуснеш,
да мечтаеш, да изпитваш желание да го покажеш на хората, които обичаш, на целия свят
да седиш часове, а да имаш чувство, че са минути.
И когато го напуснеш, да изпитваш копнеж да се върнеш.

# 25
  • Мнения: 2 448
разбира се, че са важни хората с които споделяш, но темата е за романтично място Simple Smile
За мен това е мястото, където дори и сам, можеш,
да се почувстваш щастлив,

да седнеш, да се отпуснеш, ...

Значи нямам и не мога да имам романтично място според това определение.
Никога самотата дори и моментна не ми е навявала романтични мисли.
Тръпка от места не изпитвам, само то хора ......... е, може би от някой много скъп магазин да пазарувам без ограничение на лимита, би ми се сторило романтично и запомнящо се за цял живот.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 190
Била съм на много незабравими места - България, Франция, Швейцария и Германия, в спомените ми са много красиви кътчета. На някои от тези незабравими места съм ходила по няколко пъти, когато в даден момент съм била щастлива, за мен тези места стават романтични, ако не съм в настроение, те просто си остават едни красиви кътчета. Например - от няколкото ми посещения на Париж, две остават най-ярък спомен, първото с една разходка край Сена, но приятната разходка тогава не беше романтична - помня още сълзите стичащи се по лицето ми; След години видях отново Париж - някои от разходките ми по мостовете на Сена бяха романтични, други просто приятни.

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 21:53 от Bubbii

# 27
  • София
  • Мнения: 397
 Темата май се обръща на кой - къде е ходил. Mr. GreenНа мен най- романтично ми е сред природата, в обикновена българска горичка и рекичка с чуруликащи пиленца и щурчета. Особено пролетта, ми то всичко лъха на любов! Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 4 358
Темата май се обръща на кой - къде е ходил. Mr. GreenНа мен най- романтично ми е сред природата, в обикновена българска горичка и рекичка с чуруликащи пиленца и щурчета. Особено пролетта, ми то всичко лъха на любов! Heart Eyes
МММ даа а и ако любовта ти е до тебе.......романтика,романтика....мечти мечти.
Какво повече му трябва на човек.

# 29
  • Мнения: 2 807
Ходила съм на много красиви места по света,но нямаш ли до себе си любим човек не можеш да усетиш красотата им,камо ли романтиката.Така,че всяко място може да стане най-романтичното с подходящия човек....

Когато прочетох това мнение си помислих, че вече съм отговорила на питането  Wink

Общи условия

Активация на акаунт