Откраднаха ни количката

  • 9 520
  • 179
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 130
Във форума има доста супер майки , защо ....
Освен това не става дума за това да оставя детето си , а количката .
Много е различно .
Конкретния случай - жената пуснала темата  не е имала друг начин , нали , а въпреки това я критикуват .
Все ще се намери някой , който да го направи , това е тъжното и иронията ми е именно към тези . Peace
Мария Н.   пояснението е за тебе специално , за да не стават недоразумения .
Критикувам поста, в който беше написнао за някаква майка, която си оставиля и количката и бебето пред пощата и после намерила бебето на стълбите, а не жената пуснала темата. За количката е бял кахър и хич не ми грабва вниманието. Но това да си оставиш бебето на произвола е не само безотговорно, а си е направо ...не знам как да го нарека. Няма оправдание за това- нито магазина колко е такъв нито вратата колко е онакава нито "ама за 2 секунди". И относно иронията- тя е за това колко перфектни майки има и как вкарвали не само количките а и те влизали.  Еми аз като не мога да вляза с количката си взимам бебетос мен. Пък количката ако ще да я крадат, ако ще да я газят- не ми пука!

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 11:17 от Мария Н.

# 107
  • Мнения: 130
Така е, но просто не е възможно да не го оставиш и за секунда освен ако не си супермама. Аз например съм я оставяла пред входа на магазина, но гледам да влизам в магазини  с голяма витрина, за да мога да я наблюдавам. Ако магазина не е такъв я взимам с мен и така рискувам да си се приберем пеша Mr. Green, но това все пак е по - малкото зло Twisted Evil
Това не го разбрах- ако си вземеш бебето от количката рискуваш да си ходиш пеша така ли/ а ако си го оставиш случайно пред магазин без витрина ( то дори и витрина да има, не знам как ще минеш през нея, ако не дай си боже нещо се случи. Скоро бях слушала за някакъв маниак дето ги дърпал децата направо от ръцете на майките...)дали не рискуваш да си ходиш и пеша и без бебе newsm78 (да чукам на дърво). Един вид си оставяш бебето като пазач на количката ли? Те бебетата май по- скъпо вървят да ти кажа от количките/

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 11:16 от Мария Н.

# 108
# 109
  • Мнения: 770
Няма защо да се водят тези безсмислени спорове - няма място за сравнение на количка и дете! Разбира се, че живота и здравето на децата са най-важното за всеки родител. Просто реших да споделя с вас случката, защото доста майки си оставят количките пред вратата, а и защото бях меко казано потресена... Все още се чудя къде ще я пласират (близнашките майки ще ме разберат) и кой изобщо ще я вземе??? Но това си остава за мен... факт е, че ни объркаха и без това нелесното ежедневие, защото сега излизаме вечер, когато таткото ни се прибере от работа!

# 110
# 111
  • Мнения: 1 174
Десинчо,искрено ти съчуствам,и само като си помисля,че ако на мен се случи няма да мога да отида да им взема храната от детската кухня и знам в какво положение си в момента.А тъпите наркомани даже може и да не са разбрали,че количката е двойна и после да я захвърлят някъде #Cussing out #Cussing out
Пробвай от продавалника да си вземеш нещо по-изгодно,не ти трябва да е нова количката Peace

# 112
  • Мнения: 1 629
Аз съм си оставяла количката и бебето в количката за да влезна в аптеката. Понеже бабичките вървят като коне с капаци ей така всички ми тръшваха врата пред носа и нахалничките даже ми бутаха количката за да излезнат от аптеката. После някой от вътре ми изпищя че имало климатик и да се затвори врата... е аз какво правя в случая, да чакам нощ да стане и на денонощно гише да се наредя, аз да не си оставям детето ли...да гадно ми е и се притеснявам много, не малко пъти са ме предреждали така, щото тичам да видя как е бебето... ама е това е Close

# 113
  • Мнения: 1 629
 ето и днеска точно отивам пред асансьора и нищо не светва и си викам гледай сега вчера точно четох тема как на жената са и откраднали количката докато качи малките в тях си, аз принципно съм на 11 етаж и все бях тръгнала нагоре са се количката и бебето па ако ще и до довечера да се прибираме, ама за мой късмет се оказа, че плочки са качвали някакви майстори та дойде асансьора преди да се закачвам по стълбите Simple Smile оф прекалих малко с поста...сори

# 114
  • Мнения: 6 029

Хъм. Обява за продажба на количка за близнаци Чиполино.

# 115
  • София
  • Мнения: 2 508
WOOOW! Julie ще вземе да се окаже права! Аз си помислих, че малко несправедливо напада човека, ама сега се замислям... След като са изтрили обявата! Може би може да се проследи, телефона поне запомнихте ли?

# 116
  • Мнения: 6 029
А, аз не съм нападала, просто ми направи впечатление. Не знам защо е изтрита, не съм копирала телефона, за съжаление. Дори и да не е същата, майката можеше да я хареса и да я купи.

# 117
  • Мнения: 4 300
Никога не оставям нещо без надзор, освен ако не съм го прежалила. В пощата ходя веднъж седмично и всеки път, ама всеки, мъкна количката барабар с 10 кила бебе вътре по стълбите. В магазин ми се е случвало да не ме пуснат да вляза с количката- ами не влизам просто. Ставало ми е обидно, в крайна сметка не мъкна нито мръсен багаж, нито капещ боклук, нито нищо срамно, та да не ме пуснат. Но при толкова магазини е просто грехота да не избереш такъв, в който можеш да влезеш с количка.
И темата може да бъде много полезна, откраднатата количка няма да се върне, но нека поне споделеното да послужи за урок на майките, които си оставят количките с бебетата без надзор.
Това, че я виждате през витрина нищо не значи. 7-8 или 10 годишни деца могат да минат ей така, биещи се и да метнат нещо по бебето или кой знае каква глупост, те просто не разбират. И това е малкия дявол.

# 118
  • Мнения: 931

Хъм. Обява за продажба на количка за близнаци Чиполино.

тази обява я прочетох по обяд около 12 часа.Сега е три и вече е изтрита. newsm78

# 119
  • Мнения: 130
Никога не оставям нещо без надзор, освен ако не съм го прежалила. В пощата ходя веднъж седмично и всеки път, ама всеки, мъкна количката барабар с 10 кила бебе вътре по стълбите. В магазин ми се е случвало да не ме пуснат да вляза с количката- ами не влизам просто. Ставало ми е обидно, в крайна сметка не мъкна нито мръсен багаж, нито капещ боклук, нито нищо срамно, та да не ме пуснат. Но при толкова магазини е просто грехота да не избереш такъв, в който можеш да влезеш с количка.
И темата може да бъде много полезна, откраднатата количка няма да се върне, но нека поне споделеното да послужи за урок на майките, които си оставят количките с бебетата без надзор.
Това, че я виждате през витрина нищо не значи. 7-8 или 10 годишни деца могат да минат ей така, биещи се и да метнат нещо по бебето или кой знае каква глупост, те просто не разбират. И това е малкия дявол.
Точно  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт