1 месец смесено, какви са перспективите?

  • 1 947
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
Момичета, тази болка, която преди описах по протежение на гърдата навътре когато бебо суче силно пак ми се появи в тази гърда. Не е кой знае какво,търпи се пък и не винаги се появява, но взех да се притеснявам дали няма някакъв проблем в гърдата,който трябва да се види от лекар newsm78

Между другото от 2 дни имам ел.помпа Медела - супер е Peace Толкова съжалявам,че чак сега си взех такава, може би нещата щяха да са други ако я имах преди но станалото-станало.

# 31
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Освен да минеш на мамолог да те види - ти нали си имаше някой, при който си ходиш и те следи?
Някакви признаци за гъбички при теб или при Дени?
Нали е много хубава помпата - много нежна е спрямо останалите, пък и по-ефективна Laughing

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
Освен да минеш на мамолог да те види - ти нали си имаше някой, при който си ходиш и те следи?
Някакви признаци за гъбички при теб или при Дени?
Нали е много хубава помпата - много нежна е спрямо останалите, пък и по-ефективна Laughing

Гъбички ли? Не знам, какви са признаците? Пък и то е всеки път на едно място само на едната гърда все едно дръпва отвътре канала. Това симптом за гъбички ли е? newsm78

Помпата е просто супер, създава чудесен вакуум, ръцете ми не се уморяват и дърпа много добре. А това с двете фази е чудесно измислено Peace Определено ще си я запазя за следващото дете Mr. Green

# 33
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Така обяснено не звучи като гъбички, щом е само на конкретно място, усеща се като дръпване, а не като парещо пронизване и невинаги се появява Thinking Така че иди да погледнат на ехограф, макар че съм готова да се обзаложа, че нищо няма да се види Wink - но пък ще ти е спокойно Grinning

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
Добре, ще отида при Свещаров. Мерси Хедра  bouquet

# 35
  • Мнения: 262
При мене болките май бяха такива, каквито описваш, все едно с тънка игла промушват навътре. Мисля, че са микроцепнатини, много са болезнени, при мен продължиха доста. Непремнно иди на лекар, защото може и да се увеличи времетраенето на болката и аз съм плакала от това. Да не те плаш, просто предприеми действия. Мажи редовно с кремове за гърди. Това са моите препоръки  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт