Времето се мръщи, СИЛИСТренските хлапета стоят си вече в къщи

  • 17 108
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 516
Иренка, извинявай, че не ти звъннах, обаче имах гости иа з точно тогава, та нямаше как. А и като гледам така, май и ти щепе да ми откажеш да се видим. Съжалявам за премеждията. С комарите е така. Аз съм решила вече пистолет да си купувам за тях. Снощи ме изяде един направо, голяма гад. А в Силистра какви гнусни комари са се появили!  ooooh!
Бях си за 4-5 дни в СС, обаче ни натръшка вируса и нямах сили за нищо. Едва се добрах до Бс. Още ми е зле.
Айде чао!

# 16
  • Мнения: 10
Привет и то нас Laughing
Не сме се разписвали отдавна признавам си виновен е преди всичко мързела Embarassed
Гледам много болнички в нашите редици дано бързичко да се оправяте и никакви болести повече Naughty
Ние се прибрахме миналата седмица от море,беше много хубаво,обаче свърши бързичко.Пускам ви малко снимки на които му се гледа http://www.snimka.bg/album.php?album_id=276731 Паролата е 040977
Обаче откакто се прибрахме и започнаха неприятностите,Боби беше с лека хрема,после си изгори ръчичката ooooh!Сега вече е добре,дано повече нямаме такива проблеми Praynig
Отивам че се събуди зверчето.
Лека вечер на всички Hug

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 20:18 от dani2753

# 17
  • Мнения: 381
Zdrawejte niamam kirilica i zatova taka i net niamam, be ko da vi govoria zatova i ne sam pisala otdavna , tova e ot men  Peace

# 18
  • Мнения: 2 274
Dani, много хубави снимки! Я сподели, къде е този празен плаж! Много нереално ми изглежда в БГ да има плаж с толкова малко народ Simple Smile!

# 19
  • Мнения: 616
Еи много лоши неща сте написали много болнички това не е хубаво.Ние днес се завърнах ме от почивка .Бях ме на Рибарица с три деца ако изобщо може да се нарече почивка ама карай .Утре ще разказвам повече че сега умирам за сън.

# 20
  • Мнения: 640
Днес на Иван му е първи ден на детска градина " Радост" (като пропусна яслата) Cry Sad Cry. Ех, как цял ден ми се висеше зад стъклото Cry.Ще докладвам как е минало.Мнооого ми е празно вкъщи и ми е мъъъчно. Нали не се глезя?! Вие чувствали ли сте се така?

# 21
  • Мнения: 50
Днес на Иван му е първи ден на детска градина " Радост" (като пропусна яслата) Cry Sad Cry. Ех, как цял ден ми се висеше зад стъклото Cry.Ще докладвам как е минало.Мнооого ми е празно вкъщи и ми е мъъъчно. Нали не се глезя?! Вие чувствали ли сте се така?


Не се притеснявай,скъпа!Когато пуснахме Крис на детска градина тук,той беше на 1,4 годинки.Плаках като луда.Имах чувството,че са ми изтръгнали сърцето.Не сме се разделяли до тогава.Не можех да го преживея,че е пораснал.Въртях се в кръг цял ден,докато не се върна.Чаках колата на госпожата на улицата.ЛИпсваше ми смеха му и бърборенето му.А колко пъти тръгвах натам и се връщах.....................Защото градината беше на 1 час път пеш.Но после разбрах,че за детето е по добре,защото си е с деца и започна да се развива по бързо.Играта с мен не може да компенсира играта с деца.Беше ми много гадно,защото и не знаеше испански.А това беше най мъчителното.Всички деца си играят,а моето първата седмижца е било все само.Но като научи малко езика свикна.
Тежко ти е на теб,но за детето е по добре.Ние си идваме скоро.И Крис е записан в ЯН Бибиян.

# 22
  • Мнения: 4 516
Днес на Иван му е първи ден на детска градина " Радост"
Ееех, спомени, спомени... Детска радост... Абе Нели, не е ли малък още за градина? Стефан не го виждам никак, ама никак още за градина.  Thinking

# 23
  • Мнения: 2 274
Нели и аз бях като тебе, когато Вили тръгна на ясла! Сега се чудя как ще пусна Боил  Tired!

# 24
  • Мнения: 616
Нели и аз пуснах навремето Петър в тази същата градина и доста мишки понапоих в двора и ама се свиква не се тревожи понякога по бързо свикват децата .Пешко беше на  2.6 години като тръгна там.
А сега ви пускам малко снимки от нашата почивка .А в къщи разполагам с дон Лимон никнат му кътници и е ужасен #Crazy
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=279924

# 25
  • Мнения: 10
benighted бяхме във Царево.Снимките са правени на Нестинарка.Много е готино,вече няколко години подред ходиме там точно защото е доста спокойно GrinningПенсионерска работа LaughingТази година обаче плажа беше доста пълен за жалост Sad снимките са правени по късно следобяд и затова е празно.
Нели как мина първия ден в градината?Това е доста стресиращо преживяване,ама май по скоро за майките.Децата свикват доста бързо PeaceПомня с Лора колко плакх като тръгна на ясла,оказа се обаче че тя плаче само докато ме вижда Cryв момента в който и изчезна от погледа и го удряше на живот Mr. Green
Лек ден на всички Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 274
Хриси, кога сте ходили на Гложенския манастир? И ние бяхме там средата на август. Много е красиво, а по пещерите ходихте ли? Съевата дупка? Тя е там близо! Сашко много е пораснал и като гледам хубаво си играят с бате Simple Smile! Пепи как е? Има ли желание да започне училището вече или иска да продължи ваканцията?
Нели, как мина първия учебен ден?

# 27
  • Мнения: 616
Онзи ден се върнах ме от Рибарица но по пещерите не сме ходили че със Сашо е малко зор да се мъкна по байри те.
А за Пешо май го по мързява нещо ама ще видим.

# 28
  • Мнения: 640
Здр,момичета!
Първият ден за Иван мина добре(спал,играл, малко хапнал). За мен - повече от зле. Първа го взех. Той беше щастлив-изглежда си мислеше :"Това беше. Сега пак по старуму". Но уви, това занимание взе да се повтаря всеки ден Grinning
Снощи беше много унил и заспа в 8:30. Ааааа, и много е гладен всяка вечер
Тази сутрин се събуди в 7 и не искаше да става. Приплакваше и искаше да отиде у баба си. В детската пак си поплакохме двамата. Не си мислех,че ще ми е толкова трудно Cry

# 29
  • България
  • Мнения: 181
Привет и от мен! И аз вече съм от редиците на работещите ... гадна работа.. ама няма как! Та Коко е на "ясла" при баба си! И на мем ми се къса сърцето и ми се реве ... когато тръгнах днес за работо той още спеше, а и е твърде възможно като се връщам той отново да спи ....
Много целувки на децата и ще гледам да пиша.

Общи условия

Активация на акаунт