Времето се мръщи, СИЛИСТренските хлапета стоят си вече в къщи

  • 17 126
  • 304
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 85
Благодаря, момичета  Hug Някои ако ги е посещавал и знае повече да пише  Simple Smile

# 271
  • Мнения: 119
           



Мили момичета, минавам да почерпя за здравето на моето малко момиченце, което става на 6 годинки днес.

# 272
  • Мнения: 229
Честит рожден ден на Инес  bouquet Желая й здраве, много усмивки, щастливи моменти и един страхотен купон с мнооого подаръци! Heart Eyes[/i]

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 10:07 от marfieta

# 273
  • Мнения: 4 533
Vinagi, да ти е жива и здрава щерката!  Hug
Със закъснение - честито на всички именници!  Blush   bouquet

# 274
  • Мнения: 2 274
Да ти е живо и здраво момиченцето и много да се гордееш с нея   bouquet
Момичета, учете децата си как да пресичат правилно и къде са местата за пресичане, защото белите стават в най-неочаквания момент. Вчера в Ямбол са станали доста катастрофи и в една от тях е пострадала племеницата ми. Тръгнала да пресича неправилно булеварда до училището си. Сега вече е адекватна, но снощи беше много зле - пукнат череп и в комоцио  Confused. Лекарите са оптимисти, че ще се възстанови напълно. Шофьорът, който я е ударил се оказал лекар и я реанимирал веднага.

# 275
  • Мнения: 4 533
Олее, Иренка, какво говориш?!  Shocked
Дано се оправи бързо детенцето и не му остане псих. травма.  Cry
Този Ямбол, вчера...  Confused

Днес не съм на себе си. То катастрофата в Ямбол, то отвлечените деца, сега и това... От вълнение вместо травма, съм написала драма.  Rolling Eyes

# 276
  • Мнения: 883
Не съм чула за отвлечени деца, какво е станало? От къде са?

# 277
  • Мнения: 119
Благодаря ви за хубавите пожелания! Много хубаво си изкарахме, особено децата. Тъкмо пресметнах, че сме били 30 деца и 24 възрастни. Всички бяха доволни, не искаха да си тръгват.

Много неприятни новини, Иренка. Направо ужасни...Стискам палци за племеницата ти и се моля за всички дечица  Praynig

# 278
  • Мнения: 4 533
Не съм чула за отвлечени деца, какво е станало? От къде са?
Абе отвлечени не е точната дума.  Confused Майка им ги е взела против волята им, но с решение на съда, далеч от баща им. Кофти ситуация, откъдето и да го погледнеш.  Confused

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=400746.0;topicseen

# 279
  • Мнения: 179
Здравейте мами от Силистра!Бихте ли ми препоръчали добра сладкарница или сладкарски цех,където правят хубави торти?

# 280
  • Мнения: 4 533
Хаха, бих ти препоръчала нашата съфорумка Корнелия  Joy, ама тя изчезна нещо.  Sad
Сериозно - нямам идея.

# 281
  • Мнения: 1 399
Миналата година поръчвах две торти. Едната от сладкарница където беше точковия магазина. По диагонал на Мтел се пада. Много съм зле с имената и ориентацията на Силистра сега.Всичките ми спомени са от преди 20 години. Тортата беше страхотна.
Другата я поръчах от Чевермето- те имат сладкарски цех. И тя ставаше, но не беше толкова хубава както първата.

# 282
  • Дива Индия
  • Мнения: 623
Сладкарница "Дана", по диагонал срещу Областна управа. Кремове: карамел и крем брюле.  Peace

# 283
  • Мнения: 1 399
За същата сладкарница говоря.Не знаех името и.

# 284
  • Мнения: 2 274
Аз пък много харесвам Анабел-а / ако не се лъжа/. Имат магазинче на Старата автогара и май това в бившия Гастроном е пак тяхно.

Общи условия

Активация на акаунт