Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 45

  • 37 292
  • 297
  •   1
Отговори
# 195
  • у дома
  • Мнения: 1 581
van444eее, van444eее, луда гъба бих казала аз  Joy Mr. Green Hug

облаче, може  гума от велосипед или детско колело да свърши работа за отпечатък  Peace освен, ако van444ето каже, че не става  Mr. Green

ето обещаните снимки стъпка по стъпка на мечопуховата торта - ТОРТАта и ФИГУРКИте - тези и следващи снимки, описания има под снимките  Peace наснимала съм и стъпка по стъпка направата на Ру  Peace

Porsha, ЧъРъДъ на каката  Hug  bouquet чудна калинка  smile3501

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 13:35 от blueeye®

# 196
  • Мнения: 2 282
Ванчееее, ти си съкровище! Лудо, при това  Heart Eyes Приеми го като признание в любов Grinning

Синеочке, не бях видяла тортата ти. Върха е! Толкова много труд... и си е заслужавало!

# 197
  • Мнения: 1 965
......освен, ако van444ето каже,......
Абе, ееееееееееееей! Всичко става на тоя свят. Но директен отпечатък, ще стане обратен. Каналите на гумите ще станат изпъкнали, а фигурите които са всъщност грайфера ще станат вдлъбнати. Трябва отливка, с която после да се прави грайфера. Иначе ще стане наопаки.
Сега ще сваля снимките и ще видим какво съм сътворила. Отсега предупреждавам че са от телефон и ще са отврат, защото щерката е отмъкнала апарата.

# 198
  • Мнения: 1 965
Айде, готова съм. Ужасни снимки, но идеята е ясна. ТОВА и напред успях да измисля. Сигурно има и по-лесен вариант, ама не обичам да ми е лесно..... Ако някой измисли нещо по-елементарно, да свирка. И аз бих се възползвала. Толкова от мен.... за сега.... Отивам да си приготвям багажа.

# 199
  • София
  • Мнения: 2 118
blueeye, благодаря за постъпковите снимки, особено за Ру!

Облаче, тортата е великолепен проект, ако междувременно ми хрумне идея за релефа, ще пиша, засега само си мисля, че би могла да си изрежеш от покритието елементи на грайфера и да ги залепиш в съответната последователност върху вече положено по-тънко покритие...

Ванче, това си купих аз от Офис 1 - само не знам защо моята цена е 3.23, а тук е 2.69, ама карай

# 200
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ванче.... нямам думи!  bouquet  bouquet  bouquet
Просто си върха!Чак и аз поисках да направя гума Peace

# 201
  • Мнения: 1 965

Просто си върха!Чак и аз поисках да направя гума Peace
И аз искам , ама нямааааааааа....
Димитрина, или е стар сайта или са дали цени на едро. Идея си нямам. Важното е че стават, нали?
Сутринта ходих до една кинкалерия..... Ако знаете какви копчета имааааа...... #Crazy и какви релефчета могат да станат. Жената полудя като и я почнах по 1-2 копчета от този вид... 2-3 от този... и така от 20тина вида....... Joy. Мълчеше и броеше.... мълчеше  и ровеше..... мълчеше и ме гледаше умно. На финала не издържа и ме попита. Като и казах за какво ще ги използвам и отстъпи крачка назад. Явно се помисли че съм слънчасала или се уплаши за живота си горката......  Joy Е,.... не е първата... няма и да е последната..... hahaha

# 202
  • Мнения: X
Ванче , признавам те ...отвсякъде.Каквото не си пипнала,това не си направила!

Аз ,като си стоя ,реших,че трябва да се пробвам да направя руската мастика 2.Е,да ,ама не ми хареса как стана...като че ли малко на гранули /с пресята пудра захар/ ,малко мека ми седи...
Така ли става или аз нещо съм объркала? newsm78

# 203
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, днес синът ми навършва пълнолетие- чершя ви с една торта "Добуш":





А ето го и рожденика с приятелката си :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=173303&pid=6912166

Тортата е изпечена на един блат, който после натроших и сглобих тортата. И разбира се липсва традиционният карамел. Чашата бира е лимоново желе.

# 204
  • София
  • Мнения: 2 658
ето и тортичката ми за рождения ден на една наша близка. Отвътре е Татяна с кремчето на Сребърен облак, популяризирано от Бъни  Simple Smile



# 205
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
petia_tag, прекрасна торта, браво. Ставаш все по-добра и по-добра. Peace Ама си упорита, доста торти показа. Peace  bouquet

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
краси.мира, остави тестото да почине в хладилник. Ако е много твърдо като го извадиш го загрей малков микровълновата за да омекне Wink

Джемма, честито пълнолетие на синът ти. Да е здрав и да постигне много успехи.

petia_tag, много задобряваш. Всяка твоя торта е по-добра от предходната и понякога е доста осезаемо. И розите този път са много по-добри и цялостната аранжировка Simple Smile

# 207
  • Мнения: 541
petia_tag, Джема страхотни торти сте показали. Честито пълнолетие на сина ти, желая здраве и много успехи.


dimitrina73  2.69 е цената без ДДС, затова са ти взели 3.23лв  Laughing

Ванче неуморима си, ще ни липсваш по време на ваканцията си.

blueeye® много благодаря за разясненията, лично за мен са много полезни. Как правиш например мечо Пух, първо тялото, обличаш с червената дрешка и после слагаш главата ли? Момента с обличането на дрехите ми се губи. а тези зелените маршмелоуз от къде се купуват?

Забравих да питам влакчето готоволи е купено или ти го прави?

# 208
  • Мнения: X
Пепи_,мерси!То и аз се сетих ,ама кой да мисли първо...

Джема,да е жив и здрав синът ти!Още много,много поводи за торти да ти спретва... Simple Smile
petia_tag, тортата ти е страхотна.Кога ще се науча и аз на такива рози... newsm45

# 209
  • София
  • Мнения: 2 658
Джемма, Пепи, estrella, краси.мира, много ви благодаря за отзивите, чак ме хвана срам  Embarassed Аз не съм някакъв талант в сладкарството, но смятам, че с много постоянство и хъс се постигат много неща. Wink
Да си призная тортата я направих на две- на три, защото веднага след морето, оправям багажи, детето само реве, че му никнат няколко зъби, останалия ми фондан за кошницата от тортата за майка ми се оказа страхотно трошлив. Добре, че ми беше останала лилава маса от едните цветчета и като го смесих успях да закърпя работата.

Общи условия

Активация на акаунт