Проучихте ли финансово съпруга си преди брака

  • 7 273
  • 127
  •   1
Отговори
# 105
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Аме беше гол кат пушка и сега е така. Ама кой ме би по главата да търся само любов и секс..........

# 106
  • Мнения: 18
Нямах време да проучвам, той ме "зашемети" много бързо  Heart Eyes...Всъщност не съм сигурна какво имаш на предвид...Да се ровя из документи и банкови сметки и т.н.  Shocked е под моето достойнство и най-вече не бих искала на мен да ми го правят един ден та аз да го правя на някой. Ако мъжете мислят че всички жени го правят е много тъжно  Sad...има жени, който все още вярват в любовта.

# 107
  • Мнения: 126
Да, проучих го. Нямаше нищо. Взех го заради очите му, но не защото са черни, а защото видях в тях това, което винаги съм искала да видя.
Peace

 smile3501 smile3501 smile3501

# 108
  • Мнения: 884
Не , естествено, нали говорим за човека до нас, в който сме се влюбили?!Целият град говореше, че сме се "взели" по сметка-той мен и аз-него, семействата и на двама ни бяха ни обезпечили доста добре финансово. Може би защото си имах достатъчно, не ме интересуваше какво има той. Та взех си богат мъж, без да искам, и не се влюбих нарочно в него Joy.

# 109
  • Мнения: 7 947
Само дето не всички се влюбват като се женят  Wink
Друг е въпроса, че в тоя форум никой няма да си признае...

# 110
  • Мнения: 884
Само дето не всички се влюбват като се женят  Wink
Друг е въпроса, че в тоя форум никой няма да си признае...
Е признавала съм си многократно вече-да уточня: не исках да се омъжвам /познавах го от много кратко време и не знаех дали наистина става въпрос за любов/, влюбих се няколко години по-късно...Но специално финансовото му състояние не ме е интересувало-имах си достатъчно от всичко /та дори и в повече/. Проучвах не парите, а характера му, семейството му, приятелите му, дори ако щете и това, как се държи в кризисни ситуации, как решава спешни проблеми и какво му е пиянството дори...Т.е. преди да се влюбя се опитвах да го опозная като човек-самата аз работя в семейния бизнес от 17 г, и тогава можех да си позволя финансово всичко, което поискам, с него или без него, но не знаех дали съм попаднала на "човек".

# 111
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Ами не мога да отговоря на този въпрос с двете възможности в анкетата. Нито една от двете не е подходящ отговор. С мъжа ми бяхме гаджета 4 години преди да се оженим и за това време аз научих как стои въпросът с финансите и имотното му състояние  без да съм търсила тази информация. Същото се отнася и за моите финанси. Когато живееш много време с един човек тези неща се научават. Въпросът е подходящ по-скоро за този тип жени, които си търсят богати мъже и затова проучват целенасочено активите на потенциалния съпруг.

# 112
  • Мнения: 7 947
Само дето не всички се влюбват като се женят  Wink
Друг е въпроса, че в тоя форум никой няма да си признае...
Е признавала съм си многократно вече-да уточня: не исках да се омъжвам /познавах го от много кратко време и не знаех дали наистина става въпрос за любов/, влюбих се няколко години по-късно...Но специално финансовото му състояние не ме е интересувало-имах си достатъчно от всичко /та дори и в повече/. Проучвах не парите, а характера му, семейството му, приятелите му, дори ако щете и това, как се държи в кризисни ситуации, как решава спешни проблеми и какво му е пиянството дори...Т.е. преди да се влюбя се опитвах да го опозная като човек-самата аз работя в семейния бизнес от 17 г, и тогава можех да си позволя финансово всичко, което поискам, с него или без него, но не знаех дали съм попаднала на "човек".
Браво! Аз пък бях лудо влубена, нямах нищо, той също /говоря за имоти и сметки/, но и нищо не ни е липсвало, напротив - това бяха страхотни години и купони. Обикновено любовта заслепява и повечето влюбени не ги е грижа кой колко има  Wink

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 5 670
Не съм. Пък и не се интересувам от такива неща.  Харесах нещо друго у него. Видях упорит човек с желание да се развива. Това ми стигна, за да разбера, че без пари няма да останем.

# 114
  • Мнения: 5 300
Точка две. Там ми е грешката  Mr. Green Joy.

# 115
  • Мнения: 1 969
леле какъв въпрос.... Crazy

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 20:05 от sisko*

# 116
  • Мнения: 21
И през ум не ми  е минавало да го проучвам финансово. Все пак е музикант, а като всички знаем - музикант къща не храни. Бях толкова безумно влюбена в очите му, че го взех заради тях - въпреки ,че са зелени!

# 117
  • Мнения: 59
Да го проучвам ли!?-това са глупости.Парите са относително нещо, днес ги имаш утре ги нямаш.Пък и ние се познавахме отдавна.Взех го заради очите му и той мен заради това Laughing Hug

# 118
  • Мнения: 3 315
НЕ  Naughty Stop
много ме разсмя тази тема  hahaha Joy

# 119
  • Мнения: 1 674
Не,не ми беше необходимо

Общи условия

Активация на акаунт