исках само и аз да се похваля :)

  • 3 421
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 910
Честита ти бременност  bouquet
Мен ме регистрираха веднага след като отидох на преглед, някъде в 5 седмица.

# 16
# 17
  • Мнения: 941
Честито и от мен, лека и безпроблемна бременност   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 440
Честито,мила! Hug
Лека бременност ти желая!
Мен ме регистрираха веднага,когато отидох на преглед и установиха бременността.Ставаше въпрос за 5-6 седмица.

# 19
  • Мнения: 189
Честито и от мен.Лека и безпроблемна бременност!

# 20
  • Мнения: 789
Честито   bouquet

А къде пише, че бременността се регистрира като такава в 12 седмица  newsm78 Нямам подобни спомени, веднага след теста ме регистрираха като бременна  Thinking

И мен така, след лекарския преглед, който беше на 5-тия ден от закъснението на цикъла.
Избери си гинеколог в най-удобната за теб поликлиника и отивай. Прегледите са всеки месец.

Пожелавам ти лека бременност и хубаво и здраво бебче!

# 21
  • Мнения: 344
Честито и от мен.Мен ме регистрираха на първия преглед още , май бях в 6-7 седмица.Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам. Laughing

# 22
  • Мнения: 2 111
Честито и лека бременност!  bouquet
Ходех на частни прегледи откакто разбрах,че съм бременна.
В ЖК се регистрирах към 10-11 г.с.,но защото аз така реших,никой не ме е карал да чакам до 12г.с.

# 23
  bouquet  честито  и безпроблемно бременеене и от мен. Мен ме заведе генеколожката в 13-та седмица, това е защото изчакват да преминеш критичния момент, когато възможността от аборт е най- голяма Naughty

# 24
  • Мнения: 2 622
и мен ме регистрираха около 6-7 седмица,това да се чака до 12г.с.,което си е 4-ти месец,за пръв път го чувам Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 189
                                                    4естито!Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност.
                                                   

# 26
  • Мнения: 2 334
Честито!!!Лека и безпроблемна бременност и едно здраво и хубаво бебе  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 919
честито!!!

# 28
  • Мнения: 3
Оххх... Благодаря Ви мили мами, толкова приятно е усещането.. да срещнеш толкова хора( та дори и във вируалното пространство) ,с които да можеш да говориш за всички тези неща,които изкл'чително много те вълнуват в този момент! Мерси и за честитките   bouquet Сега остава само.. да чакаме нещата да се развиват нормално  newsm17 ,че и сватба ни предстои октомври ! Толкова е прекрасно ! Simple Smile married   

# 29
  • Мнения: 657
Честито и от мен!  Hug Леко бременеене и пухкаво бебче на финала!  Heart Eyes
Аз се регистрирах в 10 г.с.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт