25 септември - Празник на нашия град ДОБРИЧ! (46)

  • 14 964
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41
и аз да се запиша Peace

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 958
Честито на всички рожденици!
Здраве, щастие и късмет!

 newsm59 bdbaloni    bouquet

# 17
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Мацки, благодаря ви за пожеланията.  bouquet

# 18
  • Мнения: 41
добро утро да сложа сутрешното кафенце   food010  food010  food010 cook cookи сутрешната закуска.весел и усмихнат ден ви желая  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny

# 19
  • Мнения: 377
Добро утро!
Хриси , благодаря за кафето и закуската!  bouquet
Честит рожден ден на Антони на мама Веси!Много здраве и щастливо детство!
Мои познати си търсят столче за хранене, има ли някой за продаване?

# 20
  • Мнения: 275
Честити празници на всички мами и дечица. Здраве и много, много поводи за усмивки желая на всички



Искам да попитам наскоро родилите - в РМБАЛ Добрич има ли дни на отворени врати ?

# 21
  • Мнения: 2 821
Искам да попитам наскоро родилите - в РМБАЛ Добрич има ли дни на отворени врати ?
Какво значи това?

# 22
  • Мнения: 275
Искам да попитам наскоро родилите - в РМБАЛ Добрич има ли дни на отворени врати ?
Какво значи това?

Да видиш предварително условията в родилното, да ти кажат какво задължително да носиш (различните болници си имат
различни списъци), да ти отговорят на въпросите : Нещо като приемна. В София е практика, но може би заради конкуренцията между
многото клиники и отделения

# 23
  • Мнения: 2 821
Ако имаш познат може и да ти отворят вратите.
По мое мнение не би трябвало да ти откажат, но не знам кой би се занимал да ти обяснява. Аз лично бях вкарана от познат доктор от друго отделение. Той ме разведе из стаите и по негови думи"добре, че нямаше в момента раждаща жена" Mr. Green, защото за първескиня това няма да е особено приятна гледка.
В интерес на истината е добре всяка една бъдеща родилка да бъде запозната с условията, макар че когато отиде да ражда нищо от заобикалящата я среда няма значение...имам предвид неодушевената среда Mr. Green

# 24
  • Мнения: 275
Аз за условията не се шашкам толкова, но ме интересуват формалности като това какво трябва да си нося
и как стои въпроса с припознаването, тъй като с таткото нямаме брак. А на тия въпроси би следвало да ти отговорят
от болницата.  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 821
За това какво трябва да си носиш в предишната тема се даде подробен списък. Ако ти се рови...Или пък питай гинеколога, който ти води консултацията. Особено ако е от отделението, най-добре ще ти каже какво се иска да се носи.
Относно припознаването знам, че е достатъчно да се занесе при изписването декларация, нотариално заверена...

# 26
  • Мнения: 97
Здравейте и от мен! Честито и от мен на всички празнували РД, да сте много щастливи и по малко грижи!!!
Да ви се похваля Коко сам се научи да кара колело без странични гуми , след като си ги свали сам. А от известно време ме врънка да живеем и ние в Добрич. А аз нямам нищо против, но ... !Нищо не се знае може пък и да се върнем пак в Добрич  че тая Каварна нещо много ме изнерви.

# 27
  • Мнения: 80
syconium   писах ти на лични

# 28
  • Мнения: 275
Благодаря много на Velina_70 за помощта и на МамиБлю Simple Smile
Порових темата и намерих доста информация

# 29
  • Мнения: 80
Добър ден и от мен .Мами искам да ви споделя че си мечтая за такъв мъж ако го има някъде пратете ми го
         
                                 Висок,красив и атлетичен
                              грижовен, нежен, романтичен
                              практичен, умен и лиричен!
                              Във готвенето той помага
                              и масата редовно слага!
                              Чорапите си сам изпира
                              и даже сам си ги простира!
                              Децата вечерта приспива
                              и тъй грижовно ги завива!
                              Цветя редовно подарява
                              рожден ден нивга не забравя!
                              С приятели не се събира
                              и от ремонти той разбира!
                              Закуска носи ти в леглото
                              и никога не пуска тото!
                              И кой е този мъж?-кажи?!
                              Мъжът- във моите мечти!
                             Такъв мъж няма- всички знаем
                              но струва си да помечтаем!!

Общи условия

Активация на акаунт