АГ клиника Селена гр. Пловдив- 4

  • 37 427
  • 252
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 45
и аз си платих 960 за секцио и в това число ми влизаше всичко(закуска, обед, вечеря, води, сокове, превръзки и там каквото се сетиш още. Храната ти си я избираш обеда и вечерята. Минават сутрин и те питата какво искаш. Ако не се лъжа май беше от Класика храната. Както се изрази мъжа ми: като на хотел само дето раждаш в началото на престоя  Laughing

# 241
  • Мнения: 45
до колкото знам са двойни но май има и една единична, но не съм сигурна. Сутрин могат да дойдат при тебе след 7.30 и вечер до 10.30 има свиждания(обаче сутрин до 10.30 горе долу има визитаций от лекари и да иска някой да дойде ще си почака докато свърши всичко). Когато аз бях там таткото като идваше при мене в стаята изкарваха бебетата защото идавал от вън и се пак са на по няколко дни. Макар че той винаги беше с манта и найлонови обувки на краката.По някога са ги оставяли но много рядко. А относно престоя на човек през ноща незнам, сигурно ако си сама в стаята може но това могат да ти кажат от клиниката.

# 242
  • Мнения: 242
Еее,само като ви слушам и всички притеснения и страхове около раждането ми се изпариха. По-точно ми беше тягостно това стоене в болницата след операцията...Дано да имам късмета да си раждам в Селена и да не ме пращат в Окръжна Praynig

# 243
  • Мнения: 1 102
Rumince , благодаря.  bouquet

# 244
  • Мнения: 45
За нищо  Wink

# 245
  • Мнения: 941
До колкото ми е известно - има вариант да си сама в стая , като си доплащаш (около 100-150лв) и тогава свижданията ти не са ограничени...
Добре дошла на Foxy  Hug

п.с. моя блзика позната роди в СЕЛЕНА преди два дена - нормално,без упойка, не е имало време за епидуралнта (второ раждане) - и я чакам да се прибере за да сподели малко повече "прясно" инфо  Peace

# 246
  • Мнения: 700
 В крайна сметка стандарта в Торакс и Селена не е ли един и същ?Питам,защото започнах да ходя при д-р Кръшкова,а тя вече води ражданията в Торакс,а не в Селена.Имам доста време да мисля,може в крайна сметка да отида при Кръшков да родя,но напоследък чувам малко противоречиви мнения за Селена от гинеколози,че старта им бил добър,но сега нещо прецаквали нещата.
 Гледам,че коментирате престоя на друг човек в болницата.Знам от моя приятелка,която е акушерка в Селена,че ако се плати за другото легло в стаята,цената мисля беше около стотина лева (или май 60лв,не си спомням точно),може да си имате компанията на таткото или някой др. близък.

# 247
  • Мнения: 242
Това цената на вечер ли е или за целия болничен престой?

# 248
  • Мнения: 263
foxy81, за точен отговор относно цените най-добре се обади в болницата.
успех и среща в близнашкия форум.

# 249
  • Мнения: 192
Момичета, заповядайте в новата тема - 5

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=352540.msg9385109#msg9385109

# 250
  • Мнения: 33
 Hug Здравейте на всички ,толкова одавна не съм влизала ,понеже не ми е остнало време.Искам само да кажа че съм много доволна от клиниката , и имам едно прекрасно момиченце което вчера навърши 8 месеца Heart Eyes

# 251
  • Мнения: 746
Здравейте и от мен!!!
Аз правя опити за забременяване от доста дълго време, през което съм имала прекъсване.сега от януари тази година подновихме отново опитите,та бих искала да си направя някой изследвания решила съм да отида в  СЕЛЕНА,но бихте ли ми казали към кой доктор да се оринтирам?Клиниката специализирана ли е за  стеарилитет?Ще ви бъдя благодарна ако някой ме  насочи!!!
мерси на всички

# 252
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Здравейте и от мен!!!
Аз правя опити за забременяване от доста дълго време, през което съм имала прекъсване.сега от януари тази година подновихме отново опитите,та бих искала да си направя някой изследвания решила съм да отида в  СЕЛЕНА,но бихте ли ми казали към кой доктор да се оринтирам?Клиниката специализирана ли е за  стеарилитет?Ще ви бъдя благодарна ако някой ме  насочи!!!
мерси на всички
vij tuk nova tema
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=352540.0

kam d-r MINEV
da spezializirana e
uspex
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт