На море или на планина, тен събират Търновските мами и деца!

  • 11 132
  • 313
  •   1
Отговори
# 270
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Ще ти пратя номер по -късно на ЛС Peace

# 271
  • Мнения: 1 037
Ей, че късно прочетох и аз за срещата.Следващия път съм на линия!
Сисе,ти голям  купон на Златни си направила! HugГледах снимки,в кой хотел бяхте.Ние също бяхме на Златни и си изкарахме подобаващо!Другата година може да се уговорим да сме по едно и също време,че да си правим компания! Peace

# 272
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Диди,бях в "Алегра",защото управителката ми е приятелка и ми пусна страхотна оферта BlushЗа мен ще е удоволствие догодина да почиваме заедно с мохито на плажа и бири по кръчмите Mr. GreenМоже да си водим по един брой баба/детегледачка за авторитет Mr. Green

# 273
  • Мнения: 1 037
Сисе,задължително с бавачка.Несе сещам къде е този хотел,ние имаме жилище в комплекса над "Адмирал"(водят се жилищата на Адмирал),баш на центъра. Mr. GreenНай-вероятно догодина ще имам дълго летуване там,само да е здраве... и да има парички,че едни цени.... ooooh!да те заболи главата.

# 274
  • Мнения: 13
Имаше,Марианче,имаше HugНовите форумски попълнения са доста сериозни и готини мацки Peace
Едва днес се прибрахме в Търново и не успях да се впиша за срещата Sad ... дано скоро се организира втора Hug....
Нещо решихте ли за акцията на 13.09?

# 275
  • Мнения: 263
 Здравейте, момичета!  bye

 За тези, които вчера не можаха да се присъединят към срещата, да обобщя:

 1. Относно кампанията за набиране на ученически пособия стигнахме до заклчението, че ще ни е трудно да направим пункт за набиране и да се редим на смени там. За по-удачно се спряхме на варианта всяка да говори с познати в книжарници и складове за канц. материали, където да разлепим плакати и желаещите да се включат да оставят даренията си направо там, а след приключване на акцията да минем и да ги съберем от всички места. Така хем ще има повече пунктове, хем ще е повече от ден. Браво на Мая (мама на Жени) за идеята!   bouquet
   Очакваме включване от Дидка другата седмица за плакатите. Щом пристигнем може да си чукнем нова среща, за да се доуточникм.

 2. Напомняне на талантливите и разполагащи с време и желание мами за коледния базар. Решените да се включат могат да започват подготовка - по-бездарните като мене ще помагат с каквото могат  smile3552  phoneuu  ruporuu Drunk

  Май за това се сещам, ако пропускам нещо - моля, допълнете ме!
 
  Приятна почивка, мацки  reverance

# 276
  • Мнения: 1 336
Дайте малко снимки от тази среща!
Поне ще знам как изглеждате като реша да дойда на някоя в бъдеще. Само да се роди дребния човек, че вече нямам нерви да чакам!  Rolling Eyes

# 277
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Ми няма BlushАз,носих апарат,ама тц.

# 278
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 ooooh! и аз носих,ама а де  Sick

# 279
  • Мнения: 873
здравейте!
съжалявам,че отново пропуснах срещата,ама бяхме на сбор Party
бях обещала,че ще се срещна с Йорданка и ще се опитам да разбера от какво се нуждае жената.започнахме да си пишем,дадох и някои идеи(да се обърне към НОИ,понеже има проблем с майчинството и към Социалното подпомагане ),но много късно се върнах днес и не можах да отида до Триъгълника да се видим.засега,доколкото разбрах,имаме да стегнем един ученик и едно детенце за детска градина.май се нуждаят и от двуетажно легло newsm78
айде,доскоро писане Hug

# 280
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз се срещнах с Йорданка,днес пътува за София,поканена е за участие в "Часът на мама"!В събота количката ми беше тежка да я нося по автобусите ,но пък как не се сетих да и занеса едно кенгуро ooooh! утре вече ще и занеса кунгурото и количката + дрехи за децата, с нашата кола!Ученика е в трети клас-ще и помогнем!Притеснила се е,но е нормално,изпадала съм в безисходица и знам колко е лошо да чакаш обещана помощ,да се провали някоя среща,пак да чакаш-успокоих я,да не се притеснява-всичко ще се нареди!

# 281
  • Мнения: 873
това последното малко ме жегна-за провалената среща Sad
не се срещнах с жената,така е,но пък и дадох идеи как тя самата може да си помогне-дано се възползва от съветите ми,понеже ние тук еднократно ще и помогнем,но за в бъдеще?може да си възстанови майчинството,да взима детски,да ползва еднократни,месечни и целеви помощи от Социалното Peace.
и как така пътува за София днес,а вчера нямаше пари за билетче за градски транспорт newsm78
малко се обърках newsm78

# 282
  • Мнения: 873
Часът на мама поемат разходите на участниците ли?малко се обърках newsm78
работата е и в това,че ми е далечко триъгълника-имам кола,но съм млад шофьор и ме е страх да тръгна с бебата сама с колата.съжалявам,бях доронамерена Peace

# 283
  • Мнения: 884
Не съжалявай-няма за какво, жената е помолила Дидка за помощ отдавна, да се надяваме , че ще и помогнем за учениците поне.
 И естествено, отвсякъде си личи , че си добронамерена.Помощта с информация за социалните помощи никак не е малко! Поздрави!

# 284
  • Мнения: 884
Ако,имаш нужда от приятна компания звънни Mr. Green
Имам нужда от превоз Crazy,за това почти нямам избор, но пак пуснах отговор за нова анкета...

Общи условия

Активация на акаунт