Скайп е пренаселен с идиоти.

  • 5 897
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388

Тя нали снимката се вижда само, когато някой ти е в контакт листата? Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 3 634
Аз имах този проблем с Yahoo! Накрая го деинсталирах защото само навлеци ми пишеха. Вееха пи...ки и се мислеха за много интересни.

В скайп ме "нападат" само от Турция и Гърция. Даже и се сърдят когато изобщо не им отговарям. Спомням си някога бях решила да общувам с някой льольо докато го накарам да "дойде" в Скопие на среща. Неможах да мина за македонка обаче!  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 018
Чудя ви се, как така ви притесняват в скайпа. Нито съм инкогнито, нито се крия. Може би снимката, която съм сложила ги плаши.  hahaha Малкия с боксови ръкавици!  Joy

# 18
  • Мнения: X
Оправяш си настройките да могат да ти пишат само хора от списъка и нямаш проблеми с непознaти.

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 13:47 от Анонимен

# 19
  • Мнения: 2 229
Оправяш си настройките да могат да ти пишат само хора от списъка и нямаш проблеми с непознти.

Разбира се!

Какво значи, "напълнил се с идиоти"?? Че те винаги са си били там. Peace Все пак милиони използват Скайп. Даваш игнор или опция да ти пишат само контакти в листата ти.

Преди няколко седмици бих се съгласила, че е досадно, защото ми се е случвало десетки пъти да ми изскочи прозорец с искане на детайли, а отсрещния пич да си е сложил за аватар...мъжкото достойнство. Whistling
Но вече, като някой ти иска детайлите, снимката е скрита и имаш опция "show picture". Peace
Така че и това вече не е проблем, иначе си беше стряскащо понякога. Laughing

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Проблеми в скайп нямам, може би защото никът ми е сем. ....(фамилията ни). Съвсем друго е кюто, където съм си с моето име и там доста ме притесняват и почти не го ползвам вече. Имах глупостта да пиша, че говоря руски, немски и англ., та доста руснаци, германци, швейцарци и т.н. се наложи да отклоня. Сега в скайп ми е добре и съм почти винаги на линия, много рядко ме притесняват.

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
И ти, вместо да си помислиш, че си направила някакви странни настройки, които привличат всички скучаещи тийнове на света с покана за разговор, реши, че те са идиоти?

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Къде ви намират тези идиоти бе?
Мен за 3 години със Скайп, са ме притеснили 2 пъти и бяха блокирани.
Най досадно ми е било, че 2-3 пъти са ме пъхали в някакъв чат с 20 души вътре, все непознати  Rolling Eyes Но и от там избягах набързо.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Скайпът ми е на линия денонощно.  Никога не са ме притеснявали навлеци  Thinking

 
И ти, вместо да си помислиш, че си направила някакви странни настройки, които привличат всички скучаещи тийнове на света с покана за разговор, реши, че те са идиоти?

Точно!

# 24
  • Мнения: 1 479
Къде ви намират тези идиоти бе?
Мен за 3 години със Скайп, са ме притеснили 2 пъти и бяха блокирани.
Най досадно ми е било, че 2-3 пъти са ме пъхали в някакъв чат с 20 души вътре, все непознати  Rolling Eyes Но и от там избягах набързо.
И аз сьм се чудила ThinkingНаправила сьм си всички настройки,сложила сьм и снимка на децата.Някакьв учител от Рим,разведен с 2 деца искаше да се женим CrazyМажьт ми искаше да му се покаже по камерата JoyНе знам,можеби ,защото нашият компютьр работи по 24 часа.

# 25
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Абе каки,

я бегом се върнете и прочетете първият ми пост в темата ooooh!

Казах, че дори аз да се опитам да заговоря някой ( да избера ) пак попадам на..., хайде да не са идиоти, ехсхибиционисти да ги наречем.

То ясно, че обичате да си давате мнението, ама прочетете първо бе.

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
значи е пълен с идиоти, но липсват идиотки  ... защо така Thinking 

# 27
  • Мнения: 212
Преди няколко седмици бих се съгласила, че е досадно, защото ми се е случвало десетки пъти да ми изскочи прозорец с искане на детайли, а отсрещния пич да си е сложил за аватар...мъжкото достойнство. Whistling
Така че и това вече не е проблем, иначе си беше стряскащо понякога. Laughing

За пръв път чувам куче да се стряска от салам...
Като говорите такива неща човек ще си помисли че не сте виждали никога през живота си "мъжко достойнство" че чак да се стряскате...

# 28
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
значи е пълен с идиоти, но липсват идиотки  ... защо така Thinking 


А , идиотки има навсякъде, не само У скайп и У форума тоже Crazy

Аз нямам наблюдения жени да развяват на показ половите си органи в скайп.

Ти може би имаш такива познати? Laughing

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не , но от днес започвам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт