Рицарки на Бялото кантарче 11.08.2008 - 17.08.2008

  • 20 885
  • 576
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 479
Пуки, като започнеш веднъж със спорта, свикваш! Аз нямам време да ходя във фитнес, но в къщи съм доста добре оборудвана и си действам! Имам повече време, защото работя на смени! Ако бях на редовна - въобще не можеше да се справя! Е, малко е тежичко като си от 9 сутринта до 11 вечерта, ама после - 2 дни почивка!
А за режимите  имам прегрешения от време на време!
А за ученето - уча софтуерите, защото това го обичам и ми прави, кеф, а по английски имам 3 есета да пиша за 8 септември и все не ги почвам!
Сега ядох риба тон и салата!
Лека вечер и да ме юркате за есетата, че не знам как ще седна да ги пиша!

# 511
  • Мнения: 1 389

Лека вечер и да ме юркате за есетата, че не знам как ще седна да ги пиша!
Евич,марш да пишеш есетата smile3513
ЖД,аз искам кростренажор,но и на Коконата идеите са отлични!
Мила,много се забавлявах пак докато четох за Шаро-да е здрав и по-малко бели да прави!
Ели,честити бебета-кученца!
Приятна вечер на всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 512
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
Засега се спрях на масажни глезотии. Намерих с кой да ида, Пуки като не ще да ме води никъде.  Laughing

# 513
  • Мнения: 179
Корса, много е хубава дъщеричката! И майка ти, колко е млада! Много добре изглеждат двете Simple Smile
    Мила, а каква порода е кучето ви?

# 514
  • Мнения: 5 873
Добро утро на всички. Hug

Прочетох ви,най-накрая. Blush
Липсвате ми,но нямам време.Като захладнее -повече. Hug
Кафе? Grinning





Весел уикенд. Grinning

# 515
  • Мнения: 1 479
Добро утро, приятелки!
Изкарах първи ден на режима на Ори и май е добре!
Ше видим ще има ли полза!
Лек и режимен ден!

# 516
  • Мнения: 2 492
Добро утро !
След вчерашната въглехидратна фиеста не съм качила нищо .  newsm78
Ама тоя кантар как я мисли , в дни когато набивам марули ми дава някви покачвания , сега нагъвах мусака , сладолед и кво ли още не и ми вика - перфектно , добре си .  Joy
Ква мотивация да имам сега за марулите ?!? Tired

Бъзик - ясно , че ако продължа , като вчера до няколко дни ще опъна по шевовете всички парцалки .

Днес съвестно закусвам по Ипо , тоест не закусвам почти .  Crazy
За по късно съм планирала основно чистене на моите покои и 40 мин кардио .  Rolling Eyes
Довечера на отчет , кое от двете съм свършила плюс отчет на манджата , че останаха две седмици до почивката .  Crossing Arms

# 517
  • Мнения: 1 479
Ехоо, девойки! Турболирах един час, пазарувах и сготвих на домочадито! Сега ще поуча, но пак няма да са есетата, защото това с писането го мразя още от гимназията!
Ядох салата домати, краставици и чушки и пъпеш и кафе!
Някакви съседи дупчат с хилти и не се седи в къщи!

# 518
  • Мнения: 2 331
И аз изкарах един добър Ори и се чувствам добре.Мисля си да се тегля веднъж месечно, ама къде да скрия кантара не знам.Много съм зависима от него нещо...като доза ми е.Не я ли взема и ставам злааааааааааа!!Та тетака-не се ли претегля, ми е едно криво...

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 14:13 от Били...

# 519
  • Мнения: 1 531
пуснете ми някакви линкове да си поизтегля гимнастика.
болна съм. хрема, температура, виене на свят. кихам и кашлям. и това насред края на лятото  Simple Smile
килограмите са с грамове плюс, но се надявам да се пооправят.
не съм ви чела, така че ако съм пропуснала на някого да кажа нещо, не е нарочно.

гледах предните дни снимките на мариеткиния сладур и си мислех, че може пък и хлебопроизводител да стане. все пак това си хвана детето първо. да му е сладко  Laughing

непуки, за дрехите - имам добра шивачка - разпаря и стеснява по мен. хубаво ги докарва, не си личи. все пак е вариант. иначе наистина не се насмогва. а това лято ходих с дънки от илиянци и трябва да ви кажа, че никак не съжалявам.

# 520
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
Здравейте и от мен!
Аз си бях накупила една камара дрехи от Илиенци, няколко месеца, преди първата бременност. Има какво да нося, само да вляза в тях  Mr. Green
От тук съм сваляла доста неща. Не че съм ползвала много,де. Мислех да те викна утре за фитнеса, по следобедно време, ама . . ако се оправиш, свиркай.
Да си кажа за Скарса и развитието при мен. Открила съм, че ми трябва нещо такова. За кратко време свалям някакви кила, после се трудя да ги задържа известно време, после пак надолу и . . тетака. За 5 дена съм -2.4 кг.  newsm44

# 521
ZDRAVEJTE MOMI4ETA!
Izvinete-nqmam kirilica na slujebniq komp.4eta vi ot izvestno vreme i mnogo mi dopadna atmosverata pri vas.Priemate li novi poalneniq?
Magdanoza -obi4am,no ne kato osnovno qdene Stop
Imam da smykvam edni 15 kila-a obi4am da qm!
E tova e nakratko.
6te molq za podkrepa i akyl -ako me priutite! Hug

# 522
  • Мнения: 1 479
Съни отиваш в датата и пишеш beachbody и ще ти излезе цял списък!
Добре дошло на новото момиче, само ника е мнага сложен!

# 523
  • Мнения: 1 479
http://store4.data.bg/theadmin/  Съни, това е едно от местата с най-много физ!

# 524
  • Мнения: 179
Добре дошла на Ландщрайхер! welcome
    Евич, линка не се отваря, или поне при мене е така, просто исках да погледна Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт