Обединена фотошопска тема?

  • 1 734
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 237
ЗА! PeaceСтига вече с тия глупости за две теми!Всеки от нас е започнал от нулата.И всеки има право на изява.Мисля,че всяка рамка е по-добра от предишната и това важи за всички!

# 16
  • Мнения: 1 941
Лексииииии, стягай редиците. Ако приемеме, че по дифолт аз и Петя сме гласували както се е очаквало против, от къде идва третия глас? Да не би да е някой "от вашите", който е минал от страната на  "Участващите в престрелката от "вражеската" страна"?
Сега извън шегата, изобщо не бих писала тук, ако не си видях ника упоменат. За мен няма никакво значение колко теми ще има, аз така или иначе съм спряла да публикувам тук ....
Млечко, съжалявам знам, че разбивам сърцето ти   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 516
Мактуб, мисля ,че не си ме разбрала, въпросите ми бяха към хората ,които са против ...
Както вече казах аз съм твърдо "за" една тема, и попитах ако евентуално останат 2, какви биха критериите, кой в коя да пише и най-вече как би ставала миграцията от едната в другата ... Peace Hug

# 18
  • Мнения: 377
24 за /3 против.
Кой ще се заеме да пусне новата тема? Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Трябва да се обедини инфото от двете теми в първите постинги  Hug
Мактъб предлагам, като пуснала анкетата да пусне новата тема  Hug  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 7 242
Кош, не ми се стягат редички -  рамки ми се правят Laughing. Иначе то е ясно и кой е третият глас, но понеже не се е обявявал публично против новаците, не я споменах  Wink

Мактуб, дали ти би пуснала новата тема? Мисля, че едно просто "Фотошоп" ще е достатъчно

# 21
  • Мнения: 1 941
Аз не се сещам ...

# 22
  • Мнения: 354
И аз съм за!
Поглеждала съм в другата тема и има много интересни неща понякога.
Често нямам време да следя и двете, та така ще ми е по-удобно.
 Освен това ще се запознаем и с талантите на още хора, което е супер.
За име и на мен ми се струва отлично да е просто  "ФОТОШОП"

# 23
  • Мнения: 2 818
Ок, ще пусна тема  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 101
И аз съм за!

# 25
  • Мнения: 87
"ЗА". Ако на начинаещите им трябват знания, може да се направи тема "Фотошоп уроци" и там да се разискват въпросите им. А и като гледам- рамките им изобщо не са лоши.

# 26
  • Мнения: 203
За!

ЗА! PeaceСтига вече с тия глупости за две теми!Всеки от нас е започнал от нулата.И всеки има право на изява.Мисля,че всяка рамка е по-добра от предишната и това важи за всички!

Малко закъснях с отговора, но все пак!!!

# 27
  • Мнения: 276
"За" съм и аз Peace 

ако някой се чувства толкова извисен над останалите, че не желае да пуска рамки и колажи в обща тема - моля, би могъл/могла да си пуснеш своя тема и да си постваш само ти в нея. Няма да има въпроси от типа "какво е фотошоп", няма да има недодялани първи опити или ...Опазил бог ! някой нещо да не ти е харесал, пък тоя някой има само 5 рамки, а ти, да речем 250...Ще бъде перфектно - тихо , спокойно, почти божествено.   Mr. Green

# 28

Общи условия

Активация на акаунт