Мъж,да не може да кара кола???

  • 10 257
  • 164
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 668
Мъж да не може да кара кола за мен е същото като жена, която не може да кара кола. Не виждам с какво топките спомагат за ориентациата на пътя или желанието за шофиране  newsm78.

# 136
  • София
  • Мнения: 62 595
Цялата тема а толкова глупава, че няма накъде повече. Тъп, тъп, та вдлъбнат (темата). Освен за малко здравословно издребняване и клюкарстване, че и леко заяждане за събуждане в лятната жега, за друго не става.
Напомня ми за един виц, в който се казваше, че хората, които не ядат краставици са по-глупави, развеждат се два пъти често от ядящите краставици, заемат лошо платени длъжности и жените им изневеряват.

Между другото, возенето на такси излиза доста скъпичко. Ако е имал акъл да изкара пари за таксита, има акъл и за други работи.

# 137
  • Мнения: 3 268
Аха, разбрах. Сега ми е ясно, че катастрофите не били от простотия, а от решителност, безстрашие и координация.  Peace
newsm52

# 138
  • София
  • Мнения: 62 595
Стига де, не се впрягай.  Hug

# 139
  • София
  • Мнения: 6 802
Мъж да не може да кара кола за мен е същото като жена, която не може да кара кола. Не виждам с какво топките спомагат за ориентациата на пътя или желанието за шофиране  newsm78.
Не говорим кой колко добре кара, а що за мъж /ако ви харесва нека е не мъж, а човек/ е този, който не намира за необходимо да има шофьорска книжка. Според мен и всяка жена трябва да има, някой ден може да и се наложи да закара някого,или себе си някъде. Винаги е от полза. Но ако на жена мога да "простя" нежеланието или страха, то за мъж не го разбирам. Точка и край. Аз по тази тема вече казах повече, отколкото ми се искаше първоначално.

# 140
  • Мнения: 4 585
Между другото, возенето на такси излиза доста скъпичко. Ако е имал акъл да изкара пари за таксита, има акъл и за други работи.
Зависи от размерите на града. Най дългата ми дестинация е 3 лв. с бакшиша.
Сравни с пътна такса, винетка, бензин, амортизации, цена на автомобила.
Нося си мобилен и 5 кинта и не ми дреме. Даже като видя някъде КАТ или ДАИ, обаждам на
любимия си оператор.
Освен това като професионална деформация познавам града наизуст и винаги мога да кажа
на коя улица се намирам, къде да дойде таксито.
Умните потребители са изкарали кинти и са на море.
Останалите една умна тема не можем да измислим.

# 141
  • Мнения: 740
Вероятно съществена част от секси излъчването е и самата кола, нали?  Laughing

Не мисля.  Crossing Arms Първия мъж, който разтърси дълбоко емоционално душата ми, стоеше перфектно секси зад волана на червена лада комби.
Обаче като се замисля, тогава чистак бърсак ладите бяха кът, та е по-вероятно да си права  Crazy

# 142
  • Мнения: 46 529
Klemy, явно тук ни се разминават разбиранията, уважавам и рзчитам на хора, които знаят до къде им стигат силите, а не се изхвърлят, само за да докажат, че са яки мъжаги.

# 143
  • Мнения: 87
 Стига де, то човек да го е страх да създаде тема, вие или ще го охулите как му е хрумнало, или направо минаваме на путьовци и п*тки.
 
Ми странно е мъж да няма книжка. Най-малкото. Още по-лошо е да има и да не може да кара. По неписано правило на мъжете трябва да им идва отвътре на шофират. Като видим някоя кола, паркирана накриво, какво си мислим?- Жена е. Като някой не изпреварва по 30 км един камион, който се клатушка с 60 км/ч, пак е жена. Като караме след някой, който натиска спирачки с повод и без повод- жена.

Честно казано, никога няма да забравя една командировка, в която колега ни возеше...ама така караше...Господи, благодаря ти, че стигнахме живи! Този човек нямаше никаква представа къде стои на пътя, ту обирахме камъчетата от едната страна, ту стържехме мантинелата от другата! Като караше камион срещу нас, той се стряскаше и клонеше плашещо колата към канавката. Като изпреварваше, можеше още една кола да мине м/у двете, като трябваше да спре- директно задавяше колата и я изгасваше- няма съединител, не е чувал! Е не е ли путьо? За мен е най-големия путьо оттогава, просто срамота мъж да не кара!

Има си стереотипи, които не трябва да се разбиват на пух и прах. Как така мъж да не кара, какъв страх, какви оправдания? Не може в 21 век, в този свят на движение, човек да не може да разчита на себе си, а да зависи от градски и м/уградски транспорт, от графика на приятели, от касовия апарат на таксита и от дължината на тунела на метрото. Било то мъж или жена...

# 144
  • София
  • Мнения: 228
Поредната тема, в която някой влиза, хвърля една бомба и ние всички се ловим за косите, твърдо убедени в правотата на вижданията си. Жалко, че не защитаваме със същия хъс други, доста по-важни въпроси и проблеми.

Всеки има право да живее живота си както иска. Научила съм се никога, ама никога да не слагам хората под общ знаменател. Светът е мнооого шарен.
 

# 145
  • София
  • Мнения: 12 554
Мъжът ми не може да кара кола. И няма книжка и няма и да има. Но има книжка за машинист. И казва, че не се качва на нищо, което е под 130 тона. Путьо ли е?!  newsm78  Mr. Green

# 146
  • Мнения: 278
Чудя се кога ли ще заключат темата.  newsm78
По-важно е мъжът да има книжка, по възможност и супер скъпа кола в която уважаемите съфорумки да полагат нежно дупе и да ги возят докато им се замаят от възхита умните главици. По-важно е някой друг да умее това което ти не можеш.

# 147
  • Мнения: 4 585
Ми жена ми има ученик, страхотен мъжкар. Майка му също й беше ученичка.
http://www.ekip7.bg/index.php?option=com_content&task=view&a … 1026&Itemid=1
Нана, мъжът ти е голям пич.

# 148
  • Мнения: 2 018
Мъжът ми не може да кара кола. И няма книжка и няма и да има. Но има книжка за машинист. И казва, че не се качва на нищо, което е под 130 тона. Путьо ли е?!  newsm78  Mr. Green

Секси е!  Flutter

# 149
  • София
  • Мнения: 62 595
А сега темата да се прекръсти на: "Мъж, който не кара нищо под 130 тона?".  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт