Мъж,да не може да кара кола???

  • 10 318
  • 164
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 586
Тъкмо си помислих, че ще пропуснеш фаянсаджийството.
С гащеризон, потен, с цигара в устата, в най-интимната част на жилището- банята.
Егати пича. Освен това ехото от работата му се носи от първия, до последния етаж,
независимо на кой етаж работи.

# 76
  • Мнения: 1 400
Моля, моля!
Присъстващите винаги са изключение.
Тук няма путьовци. Flutter

# 77
  • Мнения: 231
Познавам такова семейство мъжа няма книжка, жена му го кара - да си призная честно всеки път като ги видя са ми смешни WinkТръгват да излизат някъде облечени, нагласени, тя вдига капака проверява маслото и всичко ли е наред,а тои стои вътре като годена циганка и чака.В това семейство тя е мъжа със сигурност и във всичко останало си го действа както си иска - изводите си ги правете сами. Относно старховете от шофиране - преди година катастрофирах, аз си карах колата, не бях виновна и беше в 4.00 сутринта, бях в шок,за мое щтастие нямаше жертви, но така стана че два дена след катастрофата трябваше да шофирам отново и то пак по тъмно, беше ме старх като виждах светлини на друга кола пред мен, а и си мисля че приятеля ми нарочно издейства да карам аз, защото и той знае,че за да преодолееш старховете си трябва да се изправиш очи в очи с тях. Така че на тези които се стархуватда карат ще им кажа,че практика си му е майка, и все пак жените защо сме нежни половинки бе, да опъваме каиша сами и кой ще ни кара като сме с ееееййй такъв голям корем и носим детето му, а? Crossing Arms

# 78
  • София
  • Мнения: 6 810
Абе виждам, че почти всички избихте темата на путьовщина, ама момичето е право, според мен.  Rolling Eyes Имала съм гаджета без коли, ама май всички са имали книжки. Бих разбрала мъж, който е преживял страхотна катастрофа и след това има страх от шофиране, ама такъв, който не е...Също така мисля, че големите хора, още повече мъже, от които се очаква да стават глави на семейства, да пазят пещерата и да убиват дивеч, за да нахранят семейството би трябвало да се борят със страховете си, а не да им се поддават. Та с една дума , не е мъжко поведение.

# 79
  • София
  • Мнения: 62 595
Абе, жени възмутени,
Вие не разбрахте ли, че не може да са всички благинки на едно място? Хем искате мъж-скала и мъж-водач, хем да чисти, готви и да ви изпълнява всички прищевки. Е, нЕма такова животно! Ако някой мъж трябва да изпълни такива изисквания трябва да е с раздвоение на личността и с едно копче on/off и вие да прицъквате в който режим ви е угоден в момента. На вас май роботи ви трябват, а не мъже. И на всичко отгоре се въртите в подобен шаблон, но в женски вариант. Той беше вече многократно обсъждан - жената трябва да е домакиня вкъщи, к...а в леглото и т.н. Същата работа, ама разтроение на личността и напълно доброволно слагане на бутона on/off. Направо е като черна фантастика.

И после се чудите защо сте нещастни, защо нещата не вървят. Ами, как ще вървят! Човек може ли да живее с спокойно с много и взаимноизключващи се личности в себе си, че и да очаква от другия да е такъв. Много пренаселено става и следва катаклизъм.

# 80
  • Мнения: 1 400
Нали?
Досущ като "Степфордски съпруги"... Crazy

# 81
  • Мнения: 662
Цитат
Вие не разбрахте ли, че не може да са всички благинки на едно място? Хем искате мъж-скала и мъж-водач, хем да чисти, готви и да ви изпълнява всички прищевки. Е, нЕма такова животно!...
.

Има, има.  Mr. Green Все повече такива мъже има. Laughing

По темата-това, че не може или не иска да кара кола не е голяма драма.Имам приятели, които имат шофьорска книжка и кола включително, но поради задръстванията в София и липсата на места за паркиране ползват велосипеди.Така ходят на работа, на кафе и т.н.

# 82
  • Мнения: 4 586
...Също така мисля, че големите хора, още повече мъже, от които се очаква да стават глави на семейства, да пазят пещерата и да убиват дивеч, за да нахранят семейството би трябвало да се борят със страховете си, а не да им се поддават. Та с една дума , не е мъжко поведение.
Ама госпожо, това е страхотна отживелица, минало. Било е 50 000 години, ама вече не.
Програмисти, юпита, с очелки и пилешки мускули носят повече дивеч в по-голяма пещера. Сори.

# 83
  • Мнения: 118
Има, има ,ама вече съм зает! Откога повтарям ,че так'виз мъже к'ат мен, вече се не раждат!
Мелинда ме е изпреварила.Не се подвеждайте.Става дума за имитатори.

# 84
  • Мнения: 3 268
Странни мъже са се навъдили напоследък.Сигурно е от климата.Предпочитат да готвят,чистят и сменят памперси,отколкото да свирят гуми по пътищата.Тестостеронът много намаля при мъжете...заплашително.

# 85
  • Мнения: 2 018
Абе, жени възмутени,
Вие не разбрахте ли, че не може да са всички благинки на едно място? Хем искате мъж-скала и мъж-водач, хем да чисти, готви и да ви изпълнява всички прищевки. Е, нЕма такова животно!

Има  Wink

# 86
  • София
  • Мнения: 6 810
...Също така мисля, че големите хора, още повече мъже, от които се очаква да стават глави на семейства, да пазят пещерата и да убиват дивеч, за да нахранят семейството би трябвало да се борят със страховете си, а не да им се поддават. Та с една дума , не е мъжко поведение.
Ама госпожо, това е страхотна отживелица, минало. Било е 50 000 години, ама вече не.
Програмисти, юпита, с очелки и пилешки мускули носят повече дивеч в по-голяма пещера. Сори.
Абе може и да носят, ама жените все още точат лиги по тези високите, красивите и с големите мускули.  Joy
Не, сериозно, такъв мъж, който не може да придвижи една кола от т.А до т.Б...как да разчиташ, че ще се справи в къде-къде по-сложни ситуации? Аз не бих!

# 87
  • Мнения: 2 448

Абе може и да носят, ама жените все още точат лиги по тези високите, красивите и с големите мускули.  Joy
Не, сериозно, такъв мъж, който не може да придвижи една кола от т.А до т.Б...как да разчиташ, че ще се справи в къде-къде по-сложни ситуации? Аз не бих!

Това с големите мускули е такава тъпотия, че нямам думи.  ooooh!
Като говориш за жените, кажи че става дума за теб, не да обобщаваш. От напомпан мъж с големи мускули направо ми се повдига.  Sick Камо ли да го нарека красив.

А относно шофирането мога да дам пример - снаха ми шофира много по добре от брат ми, и почти винаги тя кара семейната им кола,дори когато са заедно, но това не му пречи да е сред най добрите програмисти в Дженерали и да се справя чудесно в живота.  Wink

# 88
  • София
  • Мнения: 6 810
Никой не говори за напомпани празноглафи културисти, или поне не аз.  Rolling Eyes Все едно.
Не става дума да е идеален шофьор, а да може да се придвижи от т.А до т.Б, това и половината цигани го могат даже - справка - погледнете такситата. Въпрос на организация и здраво мислене, както и на една доз хъс. Това е нещо, което би трябвало да можеш да правиш, най-малкото да искаш да го научиш. По същата логика според мен повечето жени търсят и образовани мъже, както и такива с кариера, пък била тя и начеваща тепърва. А не припадат по бармана на кварталното кафене /ако не са 14, разбира се/. Да, има много интелигентни хора, без висше, но лично аз бих заложила на този, който съчетава комплексни качества и е отворен към ученето на нови или най-малкото  базисно необходими неща. Чакам камъните да завалят. ooooh!

# 89
  • Мнения: 2 018
Големите мускули  - кой ги харесва?  Joy
Никога големите мускули не са ме привличали /моите приятелки - също/ и не са ми били критерий за красота!
Всъщност, били са ми критерий за плиткоумие и липса на други качества!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт