Сладки кошнички

  • 13 319
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 252
Можеш ли да напишеш самия крем как то4но го приготвяш и масления крем оцветения как го правиш?Благодаря предварително.
Аз не съм авторката на темата,но да кажа за крема.Предварително си разбиваш всички съставки много добре и слагаш на котлона и при непрекъснато бъркане леко -полеко тази смес се сгъстява и става на крем.

# 16
  • Мнения: 2 804
Катето2 , колко грама да е маслото ?
Че и на мен ми е ще да направя , а това масло което купувам е по 250 гр .

# 17
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
 newsm10

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 22:31 от vesi_127

# 18
  • Мнения: 852
Катето2 , колко грама да е маслото ?
Че и на мен ми е ще да направя , а това масло което купувам е по 250 гр .

Едното пакетче масло е 125гр. Simple SmileУспех и чакам отзиви Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 405
мн обичам такива кошнички.едно време по сватбите имаше...и си ги криех по джобовете за вкъщи Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 774
...и си ги криех по джобовете за вкъщи Mr. Green
Joy Това ми хареса .
И ние правим кошнички в къщи ,но пълнежа е от орехи,захар и жълтък.
Следващия път ще направя половината с този крем   bouquet , не бях виждала  такъв вариант,предполагам че е така защото не съм надничала в джобовете на децата по сватби  Joy

# 21
  • Мнения: 400
Много вкусни изглеждат! Обезателно ще ги пробвам.

# 22
  • Мнения: 396
Имам навика да си харесвам рецепта и да започвам да я приготвям независимо кое време през деня е.
Само дето сега ме хващаш неподготвена - нямам формички!
Едва ще изчакам докато си купя, че наблизо няма магазин...излизам на пазар само събота...

П.С. Трябва ли тестото да се потдържа хладно?

# 23
  • Мнения: 351
В силиконови форми ли си пекла кошничките? Благодаря ти

# 24
  • Мнения: 55
изглеждат много добре,но да ви питам за рецепта ,отново за кошнички,но с шоколад и лимонови резенчета за дръжки, правехме ги преди много,много години,има няма 15-20.Дали няма някой да се сети.А иначе формичките са същите,стават и много хубави соленки с яйца и сирене за пълнеж

Общи условия

Активация на акаунт