Какво се случва с националите ни по волейбол?

  • 12 309
  • 175
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 152
Чудно злорадство усещам на потребителя с Фията. Що бе?
Почти като душевен оргазъм - "ама аз нали ви казах"!
Имах друго мнение за фиятаджиите!  Crazy
що извърташ нещата? Къде пък и злорадство усети?
Няма значение, както вече казах... и моля те не ми извъртай думите да звучат като нещо, което не съм казал!

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 14:16 от Фиатаджия

# 166
  • Мнения: 2 018
...ще се паднем или с Бразилия или с Полша...
предлагам да се настроим за скорошното им завръщане и посрещане!  Mr. Green

Нещо да имате да споделите...?  Mr. Green

ба, гаден... просто реалист! За мен тез нашите са си льохмани... самият факт, че всички почти киснат по чалга клубовете говори за интелектуален потенциал, а тази игра се играе с мисъл!

Сега само ще те цитирам, няма да коментирам.
Така ми е прозвучало, ама май съм се объркала!  Rolling Eyes

# 167
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Ами права е. Наричаш националите ни льохмани и разправяш, че са с интелект на чалгаджии. Попитах те за кого имаш такава информация, но отговор не получих.

# 168
  • Мнения: 152
Добре де, може и да има резон в думите които сте изписали. Истината е, че съм адски разочарован от нашите...
Това не е отборът който игра за свтовната лига - НЕ Е! Превърнали са се се в лигльовци... и то защото публиката ги боготвори! Не изпускам мач на нашите... и то още от времето когато не бяха толкова нашумели!
Относно чалгата...  ами мили дами, ако следяхте поне пресата - щяхте да знаете, че се изписа сума ти нещо и то точно за Пламен, който посрещнал рожденният си ден в чалготеката "час пик" с любимите си гръцки песни и разни али-бали...
Освен това, би трябвало да се замислите какво прави цървул като измисленият Теди джорджо като говорител на всеки мач на нашите...
абе мани - гнус ме е от тях... вече!
Но пък се гордея неземно много с Румяна! Ето това е истински спортист... дори е раждала жена! Изпълва ме само с добри чувства!
Не завиждам обаче, нито злобея - не се самозалъгвайте! Както вече споменах, реалист съм... и не мога да кажа на черното - бяло!  Peace

# 169
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Интересно ми е какво щеше да кажеш, ако бяхме били руснаците. Sunglasses

Обичам много волейбола, но не си затварям очите за негативите в играта.
Мисля, че  е излишно обаче я коментираш в случая.
Относно пресата - не, не я следя, но пък нямам нищо против гръцкото. Ако само този ти е примера ми се струва прекалено генерализиращ.

Ти явно се гордееш само с победителите. Трудът, потта, времето, нервите и прочие дреболии са нещо, което е без значение щом няма злато...

Надявам се, че не оценяваш спортистите по броя на децата им. Mr. Green

# 170
  • Мнения: 11
Интересно ми е какво щеше да кажеш, ако бяхме били руснаците. Sunglasses

Обичам много волейбола, но не си затварям очите за негативите в играта.
.......................................................................
.......................................................................

Ти явно се гордееш само с победителите. Трудът, потта, времето, нервите и прочие дреболии са нещо, което е без значение щом няма злато...

Надявам се, че не оценяваш спортистите по броя на децата им. Mr. Green






Добър въпрос към фиатаджия, ria newsm10!
......
Наистина е учудваща тази нашенска черта да славим и преславяме любимия спортист (отбор) и да сипем  черни краски със зъл език,когато  същите губят. Щеше да е тъжно ако не беше грозно Sad

# 171
  • Мнения: 2 018
Като говорим още за волейболистите - какъв беше тоя 40 годишния, който го вкараха да изпълни 1 сервиз и го изкараха веднага. На някакви игри ми мирише пак.  newsm78

# 172
  • Мнения: 1 101
Не виждам ни6то гнило ако говори6 за Тасев...Взеха го на олимпиадата по простата при4ина 4е младия втори разпределител се контузи...а и Тасев е добър разпределител и с огромен опит... А и Мартин го е използвал като такти4еска смяна. Peace

# 173
  • Мнения: 4 534
Относно чалгата...  ами мили дами, ако следяхте поне пресата - щяхте да знаете, че се изписа сума ти нещо и то точно за Пламен, който посрещнал рожденният си ден в чалготеката "час пик" с любимите си гръцки песни и разни али-бали...
Ненавиждам този "стил" музика, но това ти изречение е адски тъпо. Ако бяха станали олимпийски шампиони или поне да бяха влезли в топ 5, нямаше да ти пречи, че Пламен Константинов слуша чалга, нали? И теб кво те интересува къде си посреща човекът Рождения ден? Отде накъде ще му държиш сметка? Ей това е една типична черта на българите - ще викаме за тях, докато са на гребена на вълната. В момента, в който слязат малко надолу, ще ги стъпчем, наплюем и напсуваме. Щото друго не заслужават.  Tired

# 174
  • Варна
  • Мнения: 138
Възмутена съм от поведениета на федерацията по волейбол. тези хора нямат и капчица достойнство!
След гръмките си обещания да говори след заседанието, този лазаров отново избягна въпросите на журналистите.
Как е възможно да се държиш толково долно пред цялата страна и това да ти се размине  #2gunfire
В крайна сметка целия народ стана свидетел на цирка и от всичко това няма никакви последствия!
Не мога да го проумея

# 175
  • Мнения: 8 769
Как е възможно да се държиш толково долно пред цялата страна и това да ти се размине  #2gunfire
В крайна сметка целия народ стана свидетел на цирка и от всичко това няма никакви последствия!
Не мога да го проумея
След като няма кой да търси отговорност, няма и наказани да и ма. Отвратителни са в тяхната несменяемост и недосегаемост. Но по-отвратителен е народа, който търпи да се случват такива неща.

Общи условия

Активация на акаунт