До кога преварена вода?

  • 8 859
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Аз преварявах водата до 6 месец,след това минах на Девин изворна Peace

Аз също.  (по съвет на педиатърката)

# 31
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 605
На дъщеря ми мисля, че певарявах до една годинка. Синът ми е на почти 10 месеца и мисля да му преварявам до около годинка

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 194
Преварявах водата до двегодишната възраст на дъщеря ми, след това започнах да давам чешмяна. Противник съм на бутилираната вода (имам предвид за всекидневна употреба), смятам, че софийската вода е най-вкусната вода на света и тъй като имам близка, която работи в контрола по пречистването на питейната вода от язовир Искър, нейните уверения, че контрола е на много високо ниво са ми напълно достатъчни, за да давам спокойно вода от чешмата, още повече, че същата жена има внук на възрастта на дъщеря ми и на него оттдавна му дават непреварена вода.

# 33
  • Мнения: 750
Все още давам , на 1,5 г. сме.

# 34
  • Мнения: 2 334
До преди няколко дни давах преварена чешмяна а сега  вече давам от розовия Девин  Peace

# 35
  • Мнения: 1 674
До шестия месец, после - розовата Девин.
da Peace

# 36
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Все още преварявам,като редувам с розовия Девин.

# 37
  • Мнения: 1 290
не съм преварявала никога, започнах да давам вода някъде около 6-7-8 месец - не помня точно

# 38
  • Мнения: 534
аз още преварявам водата и мисля да го правя до към 7-8 месец пък после Девин  розовата

# 39
  • Мнения: 53
Преварявах чешмяна вода до 8 месец, а до 1год. давах преварена вода на Девин розов етикет. След 1год. вече двам само Девин розов етикет без преваряване.

# 40
  • Мнения: 2 314
Преварявах вода до годинка.
След това - розовата на Девин.
Чешмяна не давам.

# 41
  • Мнения: 9 814
До 8 месечна възраст.

# 42
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз все още преварявам чешмяна вода. Мисля вече да му купувам Девин.

# 43
  • Мнения: 117
И ние сме на розова девин но наскоро бяхме в Рила и му напълних две шишета от скакавишкия водопад, 4ешмяна не смея да му давам

# 44
  • Мнения: 367
Преварявах до шестия месец, след това минахме на Девин розова.

Общи условия

Активация на акаунт