LaRedoute.fr - 75 - И да четете, и да не четете, 1-вият пост все още съществува!

  • 58 570
  • 1 339
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 5 790

това -кой размер е,аз си взех 36 и са ми къси ръкавите,та се колебая за 38,макар и на сегашната цена;

Ама то моделът му е с 3/4 ръкави. И 50-ти номер да си вземеш, пак ще са му такива ръкавите. Виж го как седи и в моето албумче.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226890&pid=6102465

# 1 261
  • Мнения: 31
Интересувам се от мъжкия панталон - кой номер взе, какви се марките на мъжа ти и стават ли му?
[/quote]

И панталона и бермудите са размер 46.  Стоят му леко смъкнати. Талията на половинката е 88 см., но аз се ориентирам за размерите ни по дрехите на Капаска и Рила Стил.

За бермудите - на ЛаРедут са и според мен си отговарят на размера. Скоро той мери бермуди размер 46 на Актив - бяха като чувал. Мога да го снимам като се събуди, че беше на ергенско парти.

За панталона- на BEST е. Шит е в България и не е нищо особено. В София ги продаваха във фабриката на Агресия.

# 1 262
  • Мнения: 251

това -кой размер е,аз си взех 36 и са ми къси ръкавите,та се колебая за 38,макар и на сегашната цена;

Ама то моделът му е с 3/4 ръкави. И 50-ти номер да си вземеш, пак ще са му такива ръкавите. Виж го как седи и в моето албумче.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226890&pid=6102465

Алекс1,така е,но виж как ми стои на мен Laughing: -с навит ръкав е прилично(все пак забележи на теб до къде пада ръкава,и на мен до къде),но с пуснат......Според мен ми е малко-на вас със мамаВ ви е перфектно Heart Eyes

# 1 263
momi4eta pomognete mi kak da si iztriq ne6to ot ko6nicata ako ne go iskam i za6to nqkoi ne6tata koito sa namaleni v ko6nicata izlizat s po visoka cena bez namalenie
blagodarq predvaritelno

# 1 264
  • БГ
  • Мнения: 735

Не ти ли хрумна, че може да няма какво да се каже за тези дънки, че може никой да не ги е получавал?
Не е необходимо да задаваш един и същ въпрос три пъти за един ден.

п.с. Ами порови назад в темите, щом са обсъждани. Досега щеше да си ги намерила. Че и на лични ще ми се нерви!

аз ги имам какво те интересува за тях? newsm78
vili_g ако пишеш на кирилица, по-има шанс някой да ти отговори, изтриваш като маркираш и даваш X най-отдолу.

# 1 265
  • Пловдив
  • Мнения: 4 793
momi4eta pomognete mi kak da si iztriq ne6to ot ko6nicata ako ne go iskam i za6to nqkoi ne6tata koito sa namaleni v ko6nicata izlizat s po visoka cena bez namalenie
blagodarq predvaritelno

Срещу всеки продукт в кошницата най-вдясно има едно малко квадратче. Макрикай това квадратче на продукта, който искаш да изтриеш. След това натисни хиксчето, което се намира под кошницата.

# 1 266
  • София
  • Мнения: 234

виж как ми стои на мен Laughing: -с навит ръкав е прилично(все пак забележи на теб до къде пада ръкава,и на мен до къде),но с пуснат......Според мен ми е малко-на вас със мамаВ ви е перфектно Heart Eyes

Мисля, че освен това ти идва по-късичко. На мен ми стои като на Алекс и mamaB. Май наистина си за по-големия номер

# 1 267
  • Мнения: 639
New line Моето е н.38 и малко съм на ръба в раменете да ми е тясно.Знаеш,че е много хубаво,но самия модел е малко по-особен и може би и от там в раменете някак тесничко  Laughing /А между другото като гледам на Алекс бялото май малко съжалявам,че взех от кафявото ,че светлото така хубаво стои и свежо/
Пижамката й е дооооооооооста голяма  Laughing - н.102 / сигурно ще я носи догодина/Тъничко трико е ,иначе е хубава - хареса ми.Моята незнам дали е по-слабичка,ама твоята чаровница е по-високичка  Heart Eyes Горничката е  - рамене - 26см,под мишниците - 32 см,дължина - 26,5 см,дължина ръкав - 38см,дълж.ръкав от мишницата - 33см,а долничката - талия - 22/35см- при разпънат ластик, ханш - 37см ,дълж.на външния ръб - 59см ,дълж.на вътрешния ръб - 39см, дълбочина - 20см.
Потничетата също са й големички и ще са за догодина.Всички други,които взех 102 са й ок,но тези са по-широки като модел - ето я и пак

vili_g - ако имаш в кошницата нещо оградено с червено - значи е свършило или ще е налично след няколко седмици - махни го и цените ще се оправят на останалите неща

# 1 268
  • Мнения: 5 790

това -кой размер е,аз си взех 36 и са ми къси ръкавите,та се колебая за 38,макар и на сегашната цена;

Ама то моделът му е с 3/4 ръкави. И 50-ти номер да си вземеш, пак ще са му такива ръкавите. Виж го как седи и в моето албумче.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226890&pid=6102465

Алекс1,така е,но виж как ми стои на мен Laughing: -с навит ръкав е прилично(все пак забележи на теб до къде пада ръкава,и на мен до къде),но с пуснат......Според мен ми е малко-на вас със мамаВ ви е перфектно Heart Eyes

Стои ми така, щот нямам метър и 60.  Mr. Green А ръкавите са си ок. На мен ми харесва как ти стои.  Peace


Сетих се нещо весело по този повод: една сутрин около 5 часа ме спира полицай. Гледа ме така:  Shocked аууу, що ви е толкова напред седалката??? Аз: ми щот са ми къси краката! Той пооглежда известно време с глава, наполовина промушена през предното стъкло и казва: Ама как! Не са ви къси!  Flutter  Аз - а искаш ли да сляза от колата, за да видиш, а?

# 1 269
  • Мнения: 620
elmak , кой размер ти е шапото на пума?

# 1 270
  • Мнения: 31
elmak , кой размер ти е шапото на пума?

S/M

П.П: 55 см. - обиколка .

# 1 271
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Момичета ,трябва ми помощ.
Искам да поръчам за подарък блуза ,за мъж.който носи 4ХL.
Ако някое момиче има опит с този размер ,да ми даде инфо как са размерите и отговарят ли си дрехите за големи хора.  bouquet
Конкретно ме интересува номерацията на Талисиме..

# 1 272
  • Мнения: 620
И моята е този размер, малко ми теснее и се чудя дали мога да я дам на шапкар да ми я разшири  baby_neutral

# 1 273
  • Мнения: 255
За първи път се включвам в темата до сега само четях,привет на всички ларедурки;)
Анетка аз пазаря за себе си големи номера и специално на Талисемето аз вземам 50/52 идват леееко широчки(изобще не е фатллно в предвид  фигурата ми защото пък следващия номер ми е огромен)Обаче забелязвам и друго имам блуза пак на Талисеме която ми идва пък къса Crazyа с дугите не съм имала проблем,даже от панталоните 46/48 ми стават нали са с висока талия Winkта и там се набутвам
Общо взето си отговарят де(това е за дамското )
Прави ми впечатление и друго че когато се "замервах"със сантиметъра ми излизаха други номера и отначало малко се набутах с 2,3 блузки но сега вече си знам какво да взимам,съвета ми е да пробваш с нещо по-ефтинко та да не те е яд;)
п.п.Извинявайте за дългите обяснения
Има ли някоя мама тук да пазари големи номера,ще сме си от полза да обменяме инфо Hug

# 1 274
  • Мнения: 31
И моята е този размер, малко ми теснее и се чудя дали мога да я дам на шапкар да ми я разшири  baby_neutral

Мисля, че няма да стане. И моята малко теснее, но ще си я нося.

Общи условия

Активация на акаунт