Френски маникюр

  • 64 061
  • 177
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 50
Ама не е ли грозно?
Аз си мислех че трябва да ти обхване целия нокът  newsm78.
А маникюристките как ги правят и с какво и пак ли остава така беличко или..?

# 106
  • Мнения: 2 229
Ами на мен ми се струва малко грозно. Peace
Затова си правя френски по 2 начина - ако искам права линия, като на снимките, просто я правя по-навътре, така че да покрие крайчетата; а ако искам извивка, огъвам лентичката (аз не използвам лентичките, които се продават, де) и става по извивката на нокътя. Но във втория случай, ако извивката е много голяма, трябва да чакам белия лак да изсъхне.

Маникюристките могат да правят всякакъв френски и не го правят с лентички...

# 107
  • Мнения: 50
Ами на мен ми се струва малко грозно. Peace
Затова си правя френски по 2 начина - ако искам права линия, като на снимките, просто я правя по-навътре, така че да покрие крайчетата; а ако искам извивка, огъвам лентичката (аз не използвам лентичките, които се продават, де) и става по извивката на нокътя. Но във втория случай, ако извивката е много голяма, трябва да чакам белия лак да изсъхне.

Маникюристките могат да правят всякакъв френски и не го правят с лентички...

А правата линия, аз лично не мога да си представя как става  newsm78, защото на мен самия маникюр ми е с голяма извивка и за да направя права линия, трябва да си лакирам половината нокът  hahaha.
А ти с какви лентички действаш, защото тия купешките нещо не са наред, въобще не са ми по формата  #Crazy

# 108
  • Мнения: 2 229
А правата линия, аз лично не мога да си представя как става  newsm78, защото на мен самия маникюр ми е с голяма извивка и за да направя права линия, трябва да си лакирам половината нокът  hahaha.
А ти с какви лентички действаш, защото тия купешките нещо не са наред, въобще не са ми по формата  #Crazy

Aми на мен така ми се получава, като са ми много дълги ноктите (както в момента, между другото) - бялата част е почти колкото другата. Бих пуснала снимка, но в момента съм на 6 ден и видът на ноктите ми не е блестящ. Laughing
А вместо лентички, използвам изолирбанд, а ако нямам - някакво тиксо. Laughing Но с изолирбанд, от по-плътния (щото някои са разтегливи и тънки), става най-добре - режа на 2 и действам. Simple Smile
лентичките, които продават са ужасни - хем не ми прилепват по ъгълчетата, хем ми махат от горния слой на ноктите и става отврат. Naughty

# 109
  • Мнения: 50
Намерих изолирбанд в нас, ама как по точно го извиваш за да добие форма на извиваката на нокъта?
То си е черта и така като черта лесно може да стане, ама с извивка нещо не мога да го направя аз  newsm78.
А на теб ноктите са ти колкото другата част, защото са ти многоооо дълги, мойте не са такива и ще седи суперр смешно, на черта.......охх аз явно съм яко смотана  Embarassed

# 110
  • Мнения: 3 317
с повече тренировки ще му хванеш цаката  Simple Smile

# 111
  • Мнения: 930
явно трябва да тренирам повече Thinking

# 112
  • Мнения: 2 229
Намерих изолирбанд в нас, ама как по точно го извиваш за да добие форма на извиваката на нокъта?
То си е черта и така като черта лесно може да стане, ама с извивка нещо не мога да го направя аз  newsm78.
А на теб ноктите са ти колкото другата част, защото са ти многоооо дълги, мойте не са такива и ще седи суперр смешно, на черта.......охх аз явно съм яко смотана  Embarassed

Ами не, напротив, ако са по-къси, даже седи по-добре. Simple Smile
Но зависи де, не знам какви са ти ноктите точно...аз отгоре лакирам обикновено с прозрачен лак и затова ми се струва грозно, да се виждат ъгълчетата отстрани. Но ако се лакираш с бледо розово, бежво и т.н. не е зле.

А изолирбанда го извивам много лесно, защото се огъва. Rolling Eyes Това с обикновено тиксо или готови лентички не мога да го направя, защото просто не се задържат огънати. То си е право тиксо, но го хващаш и лепиш по извивката на нокътя. Седи нагънато просто и изглежда супер зле. Mr. Green

Довечера ще си правя ноктите и може да снимам. Simple Smile

# 113
  • Мнения: 50
Леле много ще ти бъда благодарна да снимаш  Hug

А мойте нокти са със супер голяма извивка....уфф няма да слагам снимка че ме е срам, какви са ми грозни без лак  Embarassed.
Общо взето са със голяма зививка и нокътя не почва да расте и да стърчи над пръста, еми са ми по навътре. И демек трябва да имам бая дълъг маникюр, за да ми излезне нокътя отвън над пръста.....пфууу как го обясних  #Crazy

# 114
  • София
  • Мнения: 58
Голяма фенка съм на френския маникюр,но не мога да пусна мн дълги нокти.
Juiciness,имаш ли някаква тайна за подхранване на ноктите
и не ти ли се цепят отстрани.

# 115
  • Мнения: 2 229
Ами не, нищо не им слагам, просто са си здрави, никога не са ми се цепели. Е, разбира се, че ги чупя понякога, но ако ги ударя много. Laughing И гледам винаги да съм с лак, защото иначе се чупят много по-лесно.
Имаше теми за заздравители и такива неща, обаче, потърси. Simple Smile

# 116
  • София
  • Мнения: 58
 Ще разгледам,благодаря.

# 117
  • Мнения: 2 229
Ето как става с тиксото - http://media.snimka.bg/2623/011502149.jpg
И се получава така, тази снимка е старичка - http://media.snimka.bg/2623/011502153.jpg
А ето право, сега съм така - http://media.snimka.bg/2623/011502150.jpg
http://media.snimka.bg/2623/011502151.jpg
Тоя път, като гледам, не съм покрила съвсем ъгълчетата. Simple Smile

# 118
  • Мнения: 60
момичета, златни сте   bouquet
днес почти ви изчетох и веднага грабнах всииички атрибути и.....да ви кажа - добре се получи  Blush
и мисля да плагиатствам от доооста красиви цветове и идеи по вашите ноктенца  Hug

тва вместо запис  Whistling

# 119
  • Мнения: 743
Здравейте!
Запалихте ме с тази тема. Влизам и гледам красоти и идейки. Снощи, след като приспах дъщеря ми, се захванах с маникюра си. Първо пооформих ноктите, след това започнах да правя бялата лента, както бях гледала в едно от клипчетата. Изненадващо за мен, стана добре. Макар и не перфектно, но като за първи път съм доволна. Надявам се да ставам по-добра. Ще пусна снимка на среднощният ми маникюр по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт