ПРЕДСТОИ МИ ИН-ВИТРО/ ИКСИ, да поговорим - 9

  • 63 629
  • 998
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 291
Току що излязох от Щерев след пункцията извадиха ми 6 годни яйцеклетки това дали е достатъчно..Утре ще ми кажат колко ембриона са се оплодили и кога ще е трансфера.Казаха че ще направят ИКСИ за по-сигурно

# 16
  • София
  • Мнения: 2 908
edno_momiche стискам палци всичко да е наред. Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Току що излязох от Щерев след пункцията извадиха ми 6 годни яйцеклетки това дали е достатъчно..Утре ще ми кажат колко ембриона са се оплодили и кога ще е трансфера.Казаха че ще направят ИКСИ за по-сигурно

Напълно достатъчно е. Не е важна бройката, а да се оплодят и да почнат да се делят хубаво. Wink Стискаме ти палци. И моите яйцеклетки ги оплождаха от клиниката на Щерев ембриолози. Бяха дошли във Варна.

# 18
  • Мнения: 1 291
И после почвам с ананасчето и лежачката нали пуканка Simple Smile smile3524
на тебе колко ембриончета ти върнаха?

# 19
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Току що излязох от Щерев след пункцията извадиха ми 6 годни яйцеклетки това дали е достатъчно..Утре ще ми кажат колко ембриона са се оплодили и кога ще е трансфера.Казаха че ще направят ИКСИ за по-сигурно

стискам ти палци, мила, късмет и всичко да е ОК, чакаме хубави новини  Praynig  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover.

кой ти е лекаря в Клиника Щерев, питам защото аз съм тяхна пациентка.

# 20
  • Мнения: 1 291
Аз съм при д-р Юнакова от около година и половина,това ми е първото икси.засега го понасям много добре

# 21
  • Мнения: 244
Edno momiche, дай малко повече как премина пункцията, може и на лично да ми пишеш, че и мен утре това ме чака! Стискам палци всичко при теб да е добре и скоро да ни зарадваш с две черти!

# 22
  • Мнения: 1 209
tsveti77 и Edno momiche успех момичета  Praynig Дано да имате най-хубавите оплодени ембриони преди трансфера  Hug

# 23
  • Мнения: 1 143
edno_momiche, успех!  Хубави ембриончета ти пожелавам и здраво закрепване след трансфера! А за другото - много скоро да се похвалиш!

Цвети, не се притеснявай, мила!  Няма нищо страшно наистина.  Цялото чудо за 5 минути   Wink  Аз най-обичам кафенцето след пункцията  Laughing  ( Ейййй, ама много хубаво го прави тая Катя ) 
Чудни ембриончета и за двете и още по-прекрасни малки бебешори след има- няма 9 месеца  Hug  Hug  Hug     Успех!!!

# 24
  • Мнения: 244
Благодаря ви от сърце мили момичета, нали знаете "на страха очите са големи".Утре като мине всичко ще бъда по-спокойна! А това за кафенцето - ммммммм много ми хареса и аз след пункцията живот и здраве мисля да пийна едно!  Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 1 291
благодаря Hug ха дано всичко се развие добре, ще уведомявам

# 26
  • до морето
  • Мнения: 494
RAL4E при кой доктор ще си? Ако искаш пиши на лични, ей ще сме си компания и дано да раждаме заедно във ВИП-а Laughing! Мен ме викат след 1.09.08 да ми уточнят по какъв протокол ще съм и да ми изпишат противозачатъчните.
tsveti77 предполагам колко те е страх, аз още от сега се стреса от тази пункция, но мисля да послушам преминалите през това и да не се шашкам, това те съветвам и теб. Успех и ще ти стискам палци за леко преминаване на процедурата!
Edno momiche успех, ти ще бъдеш нашето лятно късметче! Peace

# 27
  • London
  • Мнения: 612
Привет и от мен. Не сам писала от пове4е от месец, но хвърлям по едно око Simple Smile Честито на успелите момичета.
Бях решила да не мисля за инвитрото(сякаш можеш да не мислиш)Wink и първо бяхме малко на почивка, а сега сме се отдали на ремонти в кухнята. Бъркотията е пълна и в Събота като ми пристигнаха лекарствата, нямах време да ги отворя до днес. Започвам стимулацията на 21Август. На 10 Септ ми е контролния скан. Ако е ОК започвам инжекции на 10 септ и евентуално пункция на 22 Септ. Смятам да ходя на работа до самата пункция, а след това имам седмица отпуска. Ще видя как се чувставам и ако ми се иска ще си пусна една седмица болнични.
Успех на всички - както казват - На есен с песен

# 28
  • London
  • Мнения: 612
Здравейте момичета,
Исках да ви задам следния въпрос - защо след като ИКСИ е по-сигурен способ се използва ИН-ВИТРО  newsm78 ? Извинявам, се, ако въпроса не е от най-умните, но честно казано не можах да си отговоря. Знам каква е разликата между двата способа и именно за това се учудвам, че се използва ИН-ВИТРО при съществуването на ИКСИ като способ.
Предварително ви благодаря.
При икси има по-голяма вероятност за малформации на плода. Съжалявам че съм малко директна, но е факт. На мен ми предстои ИКСИ на 22 Септ и това ми е най-големия кошмар. Видях от автобуса една жена с близначета - едното нормално, а другото с някакво заболяване. Това ми е в главата вече 2мес.

# 29
  • London
  • Мнения: 612
Малко инфо от Лондон - миналата седмица обявиха че ще спират Инсеминациите като метод за изкуствено зачеване. Процента на успеваемост бил 3% по-голям от естественото забременяване. Понеже разликата е нищожна, смятат че не си струва средствата и усилието.
Прави ми впечатление колко много момичета във форума имат по 3-4 Инсета - това е безмислено(мое мнение)

Общи условия

Активация на акаунт