ПРЕДСТОИ МИ ИН-ВИТРО/ ИКСИ, да поговорим - 9

  • 63 658
  • 998
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 4 589
ИМАМ ВЯРА... аз всичко правех на гладно. Но докато лежах за задържане в Токуда и всяка сутрин ми взимаха кръв, но не винаги беше на гладно. И ги питах, те казаха, че няма значение. Но аз все си мисля, че можеш да издържиш малко без кафе, вода или ядене.

# 976
  • Мнения: 1 715
ИМАМ ВЯРА... аз всичко правех на гладно. Но докато лежах за задържане в Токуда и всяка сутрин ми взимаха кръв, но не винаги беше на гладно. И ги питах, те казаха, че няма значение. Но аз все си мисля, че можеш да издържиш малко без кафе, вода или ядене.



Ами ще издържа,аз колко неща съм издържала ,та това.....и колко ло още ме 4ака..? Confused
 Hug

# 977
  • Мнения: 31
Moмичета,аз имам проблем снощи се събудих с болки в корема и леко прокървих/петънце розова слуз/ и днес има 2-3 капки.Могали да отида на гениколог в понеделник/14 ден след трансфера/

# 978
  • Мнения: 1 715
Moмичета,аз имам проблем снощи се събудих с болки в корема и леко прокървих/петънце розова слуз/ и днес има 2-3 капки.Могали да отида на гениколог в понеделник/14 ден след трансфера/

Обади се и се консултирай с лекаря си!Дано не е нещо сериозно!

# 979
  • Мнения: 112
При мен беше първо инвитро. Правих го в І АГ болница "Св. София". След трансфера ме задържаха 2-3дни за да ми включват системи за да се предотврати хиперстимулацията. Въпреки всичко след няколко дни ми се подду корема и имах лек задух, но всичко отмина за около 10 дни. Моя доктор ми препоръча да не ходя на работа, но не ми е забранявал нищо друго. Аз продължих да си шетам, готвя, простирам и тн. Излизах на разходка почти всеки ден. Това, което пиех беше Утрогестан 3х3тв. На 13 ден направих теста, а трябваше да го направя на 17ден. Отчете положителен още тогава и на мен от вълнение ми текна кръв от носа. Момичета, стискам палци на всички и ви пожелавам успех. И да знаете, че редовно следя темата. Grinning  bouquet

# 980
  • Мнения: 112
Деси, направи тест. Той ще отчете ако има бременност и тогава отивай при доктор, защото на този етап на ултразвук не се вижда нищо. Пиеш ли Утрогестан? baby_neutral

# 981
  • Мнения: 31
Кръвния и уринарния тест са положителни.Пия всичко;утрогестан,естрофен,аспирин,фолиева,въобще пълна програма.

# 982
  • Мнения: 1 715
Моми4ета,от 3,4 дни ту ми се появява ,ту из4езва едно кафеникаво те4ение,аз все си мислих,4е 6те ми идва,но...уви.не е силно.на какво се дължи това според вас?или е от диферилина?

# 983
  • София
  • Мнения: 6 302
ddessi, честито мила, дано това прокървяване спре. Консултирай се с лекаря си и слушай неговите съвети. Почивай си и мисли положително, всичко ще бъде наред. Стискам палци за теб!  Hug

# 984
  • Мнения: 1 715
Кръвния и уринарния тест са положителни.Пия всичко;утрогестан,естрофен,аспирин,фолиева,въобще пълна програма.
Браво,мили4ка! Hug Обади се по телефона на лекаря си!

# 985
  • Мнения: 91
ddessi браво мила, ще стискам палци да е всичко наред Praynig Praynig Hug

# 986
  • Мнения: 22
Здравейте момичета днес направих теста за бременност за жалост торицателен след трансфера нямах възможност много да си почивам мислите ли че на това се дължи неуспеха Cryкажете ми след колко време мога да направя следващия опит

# 987
  • Мнения: 1 715
Здравейте момичета днес направих теста за бременност за жалост торицателен след трансфера нямах възможност много да си почивам мислите ли че на това се дължи неуспеха Cryкажете ми след колко време мога да направя следващия опит

Съжелявам миличка!

# 988
  • Мнения: 1 649
Нели spoko.Не търси вината в себе Hug

# 989
  • Мнения: 121
Нели- съжалявам за неуспеха ти  Hug
За следващия опит изчакай поне 3 месеца. Аз лично правих своите през 6м, въпреки 4е годинките ме притискаха.
Пожелавам успех на всички момичета в процедура!

Общи условия

Активация на акаунт