Спасете БНТ!

  • 2 798
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 826
даваха Копа Америка , супер беше
имаше двама много добри коментатори , външни , така и не им разбрах имената ...

# 16
  • Мнения: X
Не гледам телевизия!
Никаква! Peace
Допреди няколко години едно единствено нещо спираше вниманието ми на Канал 1 - Дързост и красота, разбира се. /Май още го дават, нали?/

А, виж, БНТ ме отвратиха това лято, като не даваха Европейското по футбол.  #2gunfire   За подобно събитие бих се прежалила да ги гледам.

# 17
  • Мнения: 1 367
хем цицат от реклами
Ами!Добре,че е олимпиадата,че да позакърпят някоя и друга реклама.Иначе карат все на автореклами.Много странно ми се видя,че не излъчваха европейското по футбол.Доколкото разбрах,нямали интерес,при положение,че нашите не играели.А после омърмориха света,че те единствени имали право да излъчват,щото имали покритие в цялата страна.Диема се набълбука с реклами за две години напред,а тези нека да дремят.И с това "Минута е много"...откак се помня промяна в концепцията няма.Само дето напоследък вкараха компютър,та Вучков го споменава за щяло и за нещяло.Иначе идеята е хубава,познавателно предаване,има какво да се научи,ама много мирише на нафталин  вече.

# 18
# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
и малкото пръстче на крака няма да си мръдна ако зависи от мен да спасявам бнт Naughty

# 20
  • Мнения: 5
Съгласна съм с вас,че БНТ е с престаряла програма,мислене и пр. Но сте в голяма заблуда щом си мислите,че няма рейтинг,на БНТ рейтингът е най-висок,или може би втори,зависи,но държи здраво тези позиции,защото в села като Горно Нанадолнище все още не са чували за Бтв,Нова и останалите,да не говорим,че населението на България е застаряващо,имаме ако не се лъжа 2млн. пенсионери,които гледат само БНТ,а на Бтв още й викат Ефир 2,просто тези хора не разбират напредничавото мислене и програми на частните телевизии и си държат на традиционното и познатото.Помислете вашите родители,или баби и дядовци,изобщо за хора 60+,какво гледат те,разбират ли от компютри,GSMi?Та моята баба едва се оправя с дистанционното,пък камо ли да си настройва на телевизора  други програми,като моята баба си е в София и не е да кажеш,че не може да хване нищо друго,но виж тези по селата...
Иначе и аз не я гледам,нищо че баща ми и брат ми работят там,те и те не я гледат,освен когато не им се налага...в работно време.

# 21
  • Мнения: 8 999
Това е анти-телевизия. Няма по-скучна програма. Няма по-скучни коменари /политически, икономически, културни/, няма по-скучни смешки. Няма по-скучен "Сънчо" и по-тъпа прогноза за времето. Сухота и непрофесионализъм отгоре до долу. Не че по другите телевизии са по-професионални коментарите, ама поне са по-кратки, та докато се заслушам в тъпотиите им и те вземат, че свършат. Така обичам аз - бездарно, но поне делово и стегнато.
Единственото хубаво на БНТ е, че ако случайно /веднъж годишно примерно/ дават някой хубав филм, не го прекъсват с половинчасови реклами.
Хм, като се замисля, то и това не е много хубаво, защото по време на рекламите по другите телевизии човек има рахат време да пикае, да си сипе още бира, пък и някоя реплика да размени с милото.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 876
Изобщо няма смисъл да се заглеждаш в БНТ по което и да е време. Аз олимпиадата я гледам по Евроспорт.
На Канал 1 не мога да им гледам нито дъртите новинарки, нито скучното "Шоу на канала".  От времето на "Всяка неделя" (преди повече от 20 г.), когата даваха Том и Джери и Пинко друго интересно няма.
Не е верно патето Яки и Ну погоди бяха по интересни.

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
Това е анти-телевизия. Няма по-скучна програма. Няма по-скучни коменари /политически, икономически, културни/, няма по-скучни смешки. Няма по-скучен "Сънчо" и по-тъпа прогноза за времето. Сухота и непрофесионализъм отгоре до долу. Не че по другите телевизии са по-професионални коментарите, ама поне са по-кратки, та докато се заслушам в тъпотиите им и те вземат, че свършат. Така обичам аз - бездарно, но поне делово и стегнато.
Единственото хубаво на БНТ е, че ако случайно /веднъж годишно примерно/ дават някой хубав филм, не го прекъсват с половинчасови реклами.
Хм, като се замисля, то и това не е много хубаво, защото по време на рекламите по другите телевизии човек има рахат време да пикае, да си сипе още бира, пък и някоя реплика да размени с милото.

baibibi    202uu

# 24
  • Мнения: 851
Веднъж слушах някакви коментари на тема "защо БНТ не е конкурентна на другите телевизии". Тогава обясниха, че тя не е комерсиална телевизия, а с обществена насоченост, демек за народа. Тя показвала различните аспекти от живота в България, а не се стремяла да привлича реклами. Това в известна степен обяснява защо не се интересуват от хитови филми и продукции и защо не им пука какви са им предаванията. Те просто не търсят рейтинг, за да привличат рекламодателите. А, че покрай тази политика не ги гледат изобщо и младите хора никой не го отчита...

# 25
  • на село
  • Мнения: 1 028
БНТ е труп отдавна. Тия 70 милиона лева се отделят за балсамиране. Дори дядото на мъжът ми, който е на  96 години, гледа Нова.

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 14:25 от tatyana_77

# 26
  • Мнения: 1 941
Веднъж слушах някакви коментари на тема "защо БНТ не е конкурентна на другите телевизии". Тогава обясниха, че тя не е комерсиална телевизия, а с обществена насоченост, демек за народа. Тя показвала различните аспекти от живота в България, а не се стремяла да привлича реклами. Това в известна степен обяснява защо не се интересуват от хитови филми и продукции и защо не им пука какви са им предаванията. Те просто не търсят рейтинг, за да привличат рекламодателите. А, че покрай тази политика не ги гледат изобщо и младите хора никой не го отчита...
И BBC е обществена телевизия, ама ,.....

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Във времето, в което работих в БНТ щата беше огромен. ....

И сега е така, въпреки съкращенията в техниката. Но пък заплатите на някои служители значително се увеличиха  Wink
И продължават с огрооооомните хонорари за външни продукции.

# 28
  • Мнения: 1 640
"ЕЗИК МОЙ" гледам във вторник следобед-за правоговор и правопис,има и интересни ситуации с говорни грешки.За съжаление е кратко предаването.Новините също ги гледам,но не винаги.

# 29
  • Мнения: 167
Не гледам телевизия!
Никаква! Peace
Допреди няколко години едно единствено нещо спираше вниманието ми на Канал 1 - Дързост и красота, разбира се. /Май още го дават, нали?/

А, виж, БНТ ме отвратиха това лято, като не даваха Европейското по футбол.  #2gunfire   За подобно събитие бих се прежалила да ги гледам.
Като не гледаш телевизия, защо си влязла точно в този форум? Едва ли темите ти говорят нещо...

Общи условия

Активация на акаунт