ФОТОШОП

  • 39 820
  • 532
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 884
Ании, къде си да дадеш тон за песен Laughing Може би като начало е хубаво да си измислим име и да си направим общ блог. Моето предложение за име е "Bg-mamma`s scrap-girls". Давайте още предложения. А после дали да не си спретнем  един конкурс за оформление на блог?
Отивам на разходка, вие мислете и давайте придложения Grinning
BG-mamma e добре, защото всъщност тук се събрахме. Но нещо по-креативно ще звучи доста по-добре, не мислите ли?

# 511
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Maktub правиш си един кръг с Elliptical Marquee Tool - десен бутон - Make work path - като стане път, цъкаш върху бутона за писане на текст Type tool и стъпваш точно върху линията на кръга, маркера ще ти се промени като една вълнообразна линийка, тогава пишеш около кръга, а ако цъкнеш с текстовия маркер вътре в кръга маркера се променя с кръгче, това означава, че ще пишеш текст вътре в кръга т.е текст под формата на кръг....
Дано да го обясних разбрано, че не ми остана време да кача картинка newsm78


BG-mamma e добре, защото всъщност тук се събрахме. Но нещо по-креативно ще звучи доста по-добре, не мислите ли?


Аз предлагам Beauty Art Design  Wink или

The Girls Art Design
или нещо такова....

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 17:29 от Здравка Желязкова от село Стомана

# 512
  • София
  • Мнения: 2 377
Maktub , благодаря  Heart Eyes Много го харесвам  Grinning
Румка, много красива рамка!!!
Лекси, първата от трите най-ме кефи - весела, сладка  Grinning
Дамаянти, Ани, бравос!

# 513
  • Мнения: 1 516
Аз предлагам smART Design Studio

# 514
  • Мнения: 1 884
Аз предлагам smART Design Studio

Да или - someART Design Studio  hahaha Grinning

# 515
  • Мнения: 1 516
Аз предлагам smART Design Studio

Да или - someART Design Studio  hahaha Grinning


anyART Design Studio  rotfImao

Днес направих първия си неуспешен опит за кит . Обаче няма да се откажа толкова лесно !  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 19:48 от Radostche

# 516
  • София
  • Мнения: 6 743
ИМАМ НУЖДА ОТ ПОМОЩ

Не знам какво съм пипала по ФШ, но побелях от яд вече.....Преди когато запазвах ЕПС формат ми го запазваше с прозрачен фон, както при ПНГ!Сега не ще и не ще  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 Каквото и да цъикам, всеки епс излиза на бял фон newsm45
Настройките на ФШ върнах да са по дефолт, и пак не става newsm45

В корел например , когато запзваш файл в епс си има опция да чекнеш и да е с прозрачен фон, а тук не мога да разбера къде бъркам newsm45 newsm45 newsm45

Моля помогнете ако знаете, че ми е спешно newsm45
Благодаря!!!  bouquet

А колкото до магазина, имам много да ви пиша, аз работя усилено по въпроса...., но в момента ми се пържи яйце на задника и не мога да говоря.... smile3511

# 517
  • Мнения: 87
mistake права си, то е логично, ама кой да се сети. Ето и дано да е станало добре, че хич не обичам поправките  ooooh!:



Сори за спама.

# 518
  • Мнения: 1 516
Дамаянти, прозрачността при Фотошоп .eps се запазва само в bitmap mode .http://livedocs.adobe.com/en_US/Photoshop/10.0/help.html?content … 031ab64-7773.html ... Кажи какво точно правиш , за да помислим няма ли  друг начин ...
Можеш да си запазиш от фотошоп нещата в .png и след това в Корел да си ги направиш на .eps

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 20:40 от Radostche

# 519
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти, прозрачността при Фотошоп .eps се запазва само в bitmap mode .http://livedocs.adobe.com/en_US/Photoshop/10.0/help.html?content … 031ab64-7773.html ... Кажи какво точно правиш , за да помислим няма ли  друг начин ...
Можеш да си запазиш от фотошоп нещата в .png и след това в Корел да си ги направиш на .eps
Eto това е проблема, в ЦМИК, нямам опция за запазване в пнг  #Cussing out

# 520
  • Мнения: 1 516
Дамаянти, прозрачността при Фотошоп .eps се запазва само в bitmap mode .http://livedocs.adobe.com/en_US/Photoshop/10.0/help.html?content … 031ab64-7773.html ... Кажи какво точно правиш , за да помислим няма ли  друг начин ...
Можеш да си запазиш от фотошоп нещата в .png и след това в Корел да си ги направиш на .eps
Eto това е проблема, в ЦМИК, нямам опция за запазване в пнг  #Cussing out

Ми тогава ги запази като . TIFF и цъкни отметката за прозрачност

# 521
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти, прозрачността при Фотошоп .eps се запазва само в bitmap mode .http://livedocs.adobe.com/en_US/Photoshop/10.0/help.html?content … 031ab64-7773.html ... Кажи какво точно правиш , за да помислим няма ли  друг начин ...
Можеш да си запазиш от фотошоп нещата в .png и след това в Корел да си ги направиш на .eps
Eto това е проблема, в ЦМИК, нямам опция за запазване в пнг  #Cussing out

Ми тогава ги запази като . TIFF и цъкни отметката за прозрачност

  love001 Drunk

# 522
  • Мнения: 1 516
Дамаянти, прозрачността при Фотошоп .eps се запазва само в bitmap mode .http://livedocs.adobe.com/en_US/Photoshop/10.0/help.html?content … 031ab64-7773.html ... Кажи какво точно правиш , за да помислим няма ли  друг начин ...
Можеш да си запазиш от фотошоп нещата в .png и след това в Корел да си ги направиш на .eps
Eto това е проблема, в ЦМИК, нямам опция за запазване в пнг  #Cussing out

Ми тогава ги запази като . TIFF и цъкни отметката за прозрачност

  love001 Drunk


Тези емотикони са ми по-симпатични от разреваните  Hug

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 22:10 от Radostche

# 523
  • Мнения: 354
Ооооо, мацки и мен ме бройте в отбора на китоправещите.
Аз работя над един, но нещо го бях зарязала, сега като гледам какви хубави ги правите ме вдъхновявате да си го довърша поне.

Е, Мактуб от кога си го харесвам това момиченце и другите , които правеше, такива нежни и приказни създания. Hug благодаря.

Прекрасни творци сте всички ЕВАЛА, ЕВАЛА newsm20
Отивам да творя дано до утре съм готова и започвам опитите да го сглобя.

# 524

Общи условия

Активация на акаунт