моля за помощ с тестовете

  • 2 510
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ами тихичко честито , ако това е нещото  към което се стремиш  bouquet

# 16
  • Мнения: 49
простете ми ако съм досадна вече днес пак направих тест и вече не знам какво да мисля втората черта е едва забележима страх ме е защото корема ме боли ниско долу и си мисля ако не е бременност какво е благодаря на всички за отговорите

# 17
  • Мнения: 3 092
Нека дойде 17-ти , просто почакай , това е .
Моят съвет е да спреш да правиш тези ранни тестове .
Не вярвам да отчитат или показват каквото и да е .
Обещавам ще  стискам палци да си бременна , но повярвай ми не е възможно всичко да знаем веднага . Peace

# 18
  • Мнения: 3 294
Подкрепям Вили ,  вместо да правиш домашни тестове , отиди и направи един кръвен , ще отговори на всичките ти въпроси , дано да е това което искаш  Peace

# 19
  • Мнения: 3 453
благодаря момичета много сте мили тестовете са  два от вчера и днес и двата са с по бледа втора черта

   Тихичко честито  bouquet И при мен стана същото...аз направих и трети в деня на цикъла, а на третия ден закъснение бах при доки.Оказа се че съм в 5 седмица и трябваше да отида пак след още две за д авидим има ли сърдечна дейност.Желая ти успех и дано всичко е наред Hug

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Когато видях двете чертички , отидох в аптеката за още тестове.Аптекарката ми каза , че рядко има фалшиви положителни тестове.(аз наивно я питах ,може ли да ми показва две черти , а да не съм бременна).Така че имай малко търпение  17 не е толкова далече , ще стискам палци  Peace

# 21
  • Мнения: 49
благодаря ви момичета страхотни сте ще ви послушам и ще чакам до 17  bouquetблагодаря ви от сърце за подкрепата

# 22
  • Мнения: 49
момичета още не ми е дошло утре ще направя тест днес като стана х и ходих до тоалетната като се избърсах имах една капка кръв после пак и вече нищо само сутринта капчица какво може да е newsm78

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


Най-вероятно бебе, пожелавам ти го от все сърце

# 24
# 25
  • Мнения: 49
дано дано Praynigблагодаря ви от цялото си сърце момичета за отделеното от вас внимание невероятни сте  bouquetпожелавам на всички нас скоро да видим заветните две черти ОБИЧАМ ВИ И ВИ БЛАГОДАРЯ

# 26
  • Мнения: 49
добро утро милички днес направих поредния тест и е положителен EFP вярно пак е с бледа черта но се вижда  май ще ставам мама  preggoе кега какво кага да посетя доктора момичета благодаря за подкрепата

# 27
  • Мнения: 2 111
Честито Мими85  bouquet Много хубава новина Hug
Направих си тест 2 дни след закъснение на цикъла и беше положителен,макар и с по-бледа втора черта.
На преглед с вагинален ехограф отидох 7 дни след закъснение на цикъла и видях точицата.

# 28
  • Мнения: 49
момичета много съм притеснена вече сигорно направих 7 или8 теста и втората черта все си е бледа не става по наситена накво мислите чак в петък ще сам на доктор моля пишете благодаря ви предварително

# 29
  • Мнения: 3 294
мими85 не се притеснявай , нормално е да е бледа все пак имаш малко закъснение , за твое успокоение може да пуснеш кръвен тест днес и в петък за да видиш дали ЧХГ расте , при нормална бременност за два дни трябва да е нараснало почти двойно , но ако правиш такъв тесте гледай да е в една и съща лаборатория . Успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт