Питане за бишкоти Плазмон

  • 7 220
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 080
Тия бишкоти мога ли да ги давам на моето бебе, което е на 4 мес. и две седмици?!?

# 16
  • Мнения: X
Тия бишкоти мога ли да ги давам на моето бебе, което е на 4 мес. и две седмици?!?

Може, но защо?

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Давай млякото с биберон с повече дупки

# 18
  • София
  • Мнения: 672
Ядем по една бисквита в 190 мляко през биберон 2 на Би Фрий... Ако случайно го чуя че не гълта разклащам шишето. Бишкотите се разтварят по - добре в по-топла вода и след като попрестоят. Ето какво правя аз:

Сгрявам водата, оставям я да изстине. Слагам АМ, слагам бишкотката и сипвам водата, като я сипвам върху бисквитката и после тя си отива на долу. Обръщам една мерителна лъжичка и разбърквам млякото и бишкотката, докато напълно се разтвори. Слагам биберона, разтръсквам здраво шишето. Оставям го 10-- 15тина минутки докато се облечем и пооправим след банята. Разтръсквам шишето и му го бутам. Рядко ми се е запушвало. И ние ядем Лактана Био 2.

Към авторката: и аз не знам защо си решила, че детето не спи повече, защото е гладно. Мисля, че е рано за бисквитки, било то и безглутенови. Зъщо така мисля, че ви е и рано за Лактана Био 2, ако не сте захранени.

# 19
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Давам 3 бисквитки на 210 гр Фрисо 2. Пие с Авент с позициите и няма проблем. В началото пробвах с Авент 3, но ми се запушваше

# 20
  • София
  • Мнения: 2 734
А кога е предното хранене преди това мляко в 21:30?Може нещата да се подобрят с лека вечеря преди банята повече,отколкото от бишкоти в млякото.

# 21
  • Мнения: 2 960
пробвай с една бишкота  да разтвориш  мисля че ще е по добре и биба с позиции.аз така правя и нямам проблем.
Peace

# 22
  • Хасково
  • Мнения: 995
Цитат
Към авторката: и аз не знам защо си решила, че детето не спи повече, защото е гладно. Мисля, че е рано за бисквитки, било то и безглутенови. Зъщо така мисля, че ви е и рано за Лактана Био 2, ако не сте захранени.

Защо да е рано за бисквитки????- та ние сме на 8 мес, а и не смятам че ни е рано за Лактана Био 2 - тя се дава след навършне на 4 мес., а  Лактана Био 3 след 8-я месец.

Опитахме и лека вечеря преди къпането, не става, ако яде  приготвеното не си яде млякото или хапва много малко.Само веднъж яде и двете и резултата беше  повръщане на фонтан!

Ще правим всякакви опити докато улучим желанието на детето!


# 23
  • София
  • Мнения: 672
NadiaNGX, нещо съм гледала недогледала - извинявай   bouquet

Да, за 8 месечно бебе смело можеш да даваш бишкоти и да пиете 2-ка, а вече и 3-ка.

И моето дете реагира точно така на лека вечерка преди къпане, та за нас това е табу. Мисля, че съвсем скоро (след месец или поне така каза наща педка) ще започне да вечеря и ще спре да пие цял биберон с мляко и ще се оправят нещата, ако наистина детето се буди от глад.

Ние сме малко по-големи от вас и към 6 всяка сутрин търсим вода и си лягаме винаги в 21:30. Пие вода и заспива най-малко до 7:30. Да не е пък жадно детето?

Общи условия

Активация на акаунт