Хемороиди!

  • 10 343
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Мога да кажа и аз нещо от личен опит, което ми каза моята баба.
Мед!Прави се меден компрес.
Най-добре е да се използва захаросан мед.Взема се малко топче, поставя се върху хемороида и се оставя цяла вечер тялото да го абсорбира.
Докато бяхме на гости при нея се поду моя.Доста болеше, беше набъбнал и се чувствах супер неудобно.С един компрес хемороида се прибра и вече не усещах никакви болки.Баба ме увери, че ако го правя това всяка вечер в продължение на седмица, хемороида щял да изчезне...не съм го изпробвала, но видях положителен резултат и само от едно намазване.

# 16
  • Мнения: 65
От личен опит мага да споделя следното: от ветеринарна аптека да си вземе ANTIFLEGMIN. Да не се притеснява с това мажат вимета и не е опасно - ефекта е моментален! И изпитан!
Но без преглед без специалист да не остава.
Успех!

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Много болна за мен тема.
Мъчат ме от доста време.Сега ги мажа с Doloprokt.
Засега ми помага. Peace

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Моята рецепта при криза- Универтан и Индовазин. С няколко намазвания нещата отшумяват.
За да не допуска възпаляване, да вземе мерки за промяна на хранителния режим. Разхлабителните не са за препоръчване за продължителна употреба така или иначе. По една ябълка на ден ще е достатъчна да се нормализира процеса на изхождане.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 735
Мъжът ми пробва доста мазила и лекарства,но ефект нямаше или само временен.В момента пробва други начини за премахването им,но първо е важно да се отиде на лекар проктолог-да се определи кой стадий са хемороидите ,а може и фисура да е.Ако искаш пиши ми на лични за повече инфо.Успех!

# 20
  • Мнения: 3 034
Мъжът ми пробва доста мазила и лекарства,но ефект нямаше или само временен.В момента пробва други начини за премахването им,но първо е важно да се отиде на лекар проктолог-да се определи кой стадий са хемороидите ,а може и фисура да е.Ако искаш пиши ми на лични за повече инфо.Успех!

точно така се получава. ако човек има слаби вени с времето нещата придобиват твърде неприятни краски  Tired срещата с проктолог е най-краткият път към отърваването.   Peace

# 21
  • Мнения: 1 008
Антифлегмин.
Това лекарство се купува от ветеринарна аптека защото е за крави. С него им мажат виметата.
Аз бях много зле, дори един лекар искаше да ми снима хемороида, защото за първи път виждал такъв. То не бяха Детралекс, някакви др. тибетски и т.н. Единствено това ме оправи.

# 22
  • Мнения: 3 034
и то не ми помогна тогава, бях измазала две туби  Rolling Eyes от един стадий нататък, просто е мъка и няма смисъл  Stop

Общи условия

Активация на акаунт