За градинките и екскрементите

  • 1 851
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Не се дразня от малките дечица ....

И мен, но пък ме дразнят майките, които след като избършат дупето на детето си, изхвърлят хартийката върху лайното. Ей, това не го разбирам!
На никой не му пречи да си събере "красотите" и да ги изхвърли в кофата за боклук.
Същото се отнася за собствениците на кучета.

Както обичам да казвам въпрос на възпитание и култура.

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На нас никога не ни  Grinning  се е налагало да акаме в парка ... само веднъж имаше такъв случай и тогава една баба ми даде вестник, да подложа отдолу и после заедно с акито- в кофата  Rolling Eyes .. какво да се прави като няма тоалетна .. .. иначе си пишка

# 17
  • Мнения: 7 723
На нас никога не ни  Grinning  се е налагало да акаме в парка ... само веднъж имаше такъв случай и тогава една баба ми даде вестник, да подложа отдолу и после заедно с акито- в кофата  Rolling Eyes .. какво да се прави като няма тоалетна .. .. иначе си пишка

Аз се оглеждам за подходящо място в близост до кофа.
Подлагам си  мокри кърпички.
Дори и да се напоят с пиш, събирането на четирите
им краища после с два пръста и отнасяне до кофата
не представлява никаква трудност. Peace

# 18
  • Мнения: 11 004
На малките деца донякъде им е простено, но възрастен човек да се изходи на улицата или в парка е гнусно и просташко.

# 19
  • Мнения: 7 723
На малките деца донякъде им е простено, но възрастен човек да се изходи на улицата или в парка е гнусно и просташко.
Спокойно. Уличните кучета ядат човешки акита Peace
(е, и в тях се намира поне една добродетел)...

# 20
  • София
  • Мнения: 39 771
Дразня се разбира се, на всички видове дрисльовци по улиците.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 508
Спокойно. Уличните кучета ядат човешки акита Peace
(е, и в тях се намира поне една добродетел)...

Това го правят домашните кучета, уличните са доста по-гнусливи, и даже не стъпват в тях.

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Спокойно. Уличните кучета ядат човешки акита Peace
(е, и в тях се намира поне една добродетел)...

Това го правят домашните кучета, уличните са доста по-гнусливи, и даже не стъпват в тях.

 Laughing  rotfImbo

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 12:39 от katiABV

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592
Впрочем, май месоядните ядат по някога акитата на тревопасните - мисля си, за да си набавят някои минерали и вещества, които последните не са успели напълно да извлекат от "тревата", но все пак са по - лесни за възприемане от храносмилателната система на месоядното... но не съм виждала поне месоядно да яде акита на друго месоядно.

# 24
  • Мнения: 550
Олеле,темата замириса... Laughing Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 5 079
Незнам да има човек на Божията земя  Laughing, на който да му приятно да живее в кенеф! Naughty
Незнам обаче, когато се стигне дотам да се изпишкваме/из*кваме навън какво ще правим...  Rolling Eyes Май няма много варианти.

# 26
  • Мнения: 17 407
РЯдко намирам чиста тоалетна. Повечето- осрани и опикани. КАкво мислите за това човешко поведение, много ми е интересно? Grinning

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 179
А вие как различавате човешките екскременти от кучешките? Имам предвид когато са пресни.. аз не мога да ги различа, но като оставим гнусната страна на нещата, която е оче(носо)бийна за всички ни, не са ли кучешките акита по-опасни от човешките? Разни зарази, тении и прочие?..

# 28
  • София
  • Мнения: 1 508
А вие как различавате човешките екскременти от кучешките? Имам предвид когато са пресни.. аз не мога да ги различа, но като оставим гнусната страна на нещата, която е оче(носо)бийна за всички ни, не са ли кучешките акита по-опасни от човешките? Разни зарази, тении и прочие?..

Вие обезпаразитявате ли се редовно? Че разните там глисти и тении могат да се прихванат и от лошо измити плодове.

А кучетата редовно се обезпаразитяват, включително уличните, поне в нашия квартал. Специално при нас хората, които се грижат за уличните кучета, полагат за тях много повече грижи, отколкото някои собственици за кучетата си.

# 29
  • Мнения: 550
А вие как различавате човешките екскременти от кучешките? Имам предвид когато са пресни.. аз не мога да ги различа, но като оставим гнусната страна на нещата, която е оче(носо)бийна за всички ни, не са ли кучешките акита по-опасни от човешките? Разни зарази, тении и прочие?..

Вие обезпаразитявате ли се редовно?


JoyДа ,редовно се обезпаразитяваме,пръскаме се против кърлежи,бълхи,редовно се къпем и си поддържаме козинката в прилично състояние! Joy
Нямам намерение да споря по въпроса чий акита са по- опасни или безопасни,категорична съм по въпроса,че тези крайни продукти нямат място на улицата или в тревата или зад дървото или небрежно изхвърлени в някое кошче,защото миришат еднакво противно и зиме и лете и по всяко едно време!Все пак това си е мое лично мнение!

Общи условия

Активация на акаунт