Препарат за баня..какъв?

  • 23 776
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Аз използвам LEX /зеления/ и съм много доволна.

# 16
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Кислола е най коварното средство за почистване.......гарантирано прецаква плочки и санитарен фаянс Peace

# 17
  • Русе
  • Мнения: 212
Зеления МЕDIX ми върши идеална работа и мисля,че е "мек" препарат и не поврежда повърхностите.

# 18
  • Мнения: 4 292
Аз използвам LEX /зеления/ и съм много доволна.
Днес за пръв път го купих, още не знам дали е ефикасен. По принцип използвам Цилит или Циф.

# 19
  • Мнения: 795
Cillit bang - лилавата тубичка - единствено той ми почиства варовика по батериите, душовете, крановете. Плочките обаче са ми от старите и при тях ефект има само с  прахообразни препарати от типа на Бинго ОБ и доста здраво търкане.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 384
Аз съм много доволна от PULIRAPID. Горещо ви го препоръчвам! Няма търкане и т.н. Само напръскваш ,изчакваш и после отмиваш.Плочки,кранове,душове,мивки...Всичко блести после.Вземете си розовото шише,че е с оцет и не мирише толкова на кофти

 newsm10  ползвам го от няколко години и не бих го заменила с нищо друго Laughing

# 21
# 22
  • Мнения: 3 830
Днес купих Медикс:



Доволна съм общо взето, а и ухае много приятно. По-силен препарат и по-добър обаче е Цилит. Веднага разрушава котления камък и ръждата. Peace

# 23
  • Мнения: 3 830
Аз съм много доволна от PULIRAPID. Горещо ви го препоръчвам! Няма търкане и т.н. Само напръскваш ,изчакваш и после отмиваш.Плочки,кранове,душове,мивки...Всичко блести после.Вземете си розовото шише,че е с оцет и не мирише толкова на кофти

 newsm10  ползвам го от няколко години и не бих го заменила с нищо друго Laughing

Тези дни ще го пробвам и него. Whistling

Кажете и някой добър, наистина добър препарат за тоалетни чинии.  PraynigИма варовикови отлагания под водата, които не могат да се изчистят...

# 24
  • Мнения: 544


Кажете и някой добър, наистина добър препарат за тоалетни чинии.  PraynigИма варовикови отлагания под водата, които не могат да се изчистят...[/color]
[/quote]

Пробвай с кислол, върши наистина е добър, но внимавай при работа с него

# 25
  • Мнения: 3 830


Кажете и някой добър, наистина добър препарат за тоалетни чинии.  PraynigИма варовикови отлагания под водата, които не могат да се изчистят...[/color]

Пробвай с кислол, върши наистина е добър, но внимавай при работа с него
[/quote]

Точно него ползвах след всички останали препарати.
После яко търкане с четка и тези отлагания все още си стоят. Confused
Водата ни в Пазарджик е много варовита и ежедневно търкам засъхнали пръски, цели камъни  Laughing по батериите и по разни ъгли и други труднодостъпни места.
Дълго време не бях мила тоалетните, понеже непрекъснато пътувам и в повечето случаи предпочитам да седя да си почивам, защото съм адски уморена и позволих да се натрупа варовик. Сега няма махане. Sad
Освен да сипвам всеки ден кислол и да търкам всеки ден, пък дано се изчисти. Praynig

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 384
Estellia,цялата баня мия с PULIRAPID/Плочки,кранове,душове,мивки,тоалетни чинии/

пробвай го ще останеш много доволна! Crazy

# 27
  • Мнения: 3 830
Estellia,цялата баня мия с PULIRAPID/Плочки,кранове,душове,мивки,тоалетни чинии/

пробвай го ще останеш много доволна! Crazy

Мерси, dar4e1.  bouquet Hug Още утре ще го потърся и купя и дано се изчисти. Praynig
Ще пиша после какво е станало.

# 28
  • Мнения: 2 803
Estellia,цялата баня мия с PULIRAPID/Плочки,кранове,душове,мивки,тоалетни чинии/

пробвай го ще останеш много доволна! Crazy

И аз ще ви се доверя и ще го пробвам!  bouquet

# 29
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Може ли някой да даде снимка на въпросният PULIRAPID.Днес мислех да го потърся,но му бях забравила името Embarassed и остана за друг ден.Има ли го във Била или Фантастико?

Общи условия

Активация на акаунт