Към запозналите се с половинките си в интернет

  • 6 299
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Аз съм твърдо против запознанствата в Интернет. За мен там има твърде много хора с отклонения и понякога сериозни. Друго си е за виждаш човека. Но като всяко правило и това има изключения. Имам познати, които създадоха семейства така и твърдят, че са много щастливи. Така че явно е късмет, но при всяко положение трябва да си мнооого предпазлив!

Всичко в живота е късмет, и човек винаги трябва да е предпазлив, но и да не се опитва да бяга от късмета си.  Peace

# 16
  • Мнения: 2 388
Незнам на колко си години. Иначе бих ти дала насоки.

# 17
  • Мнения: 6 993
Ние се запознахме в интернет, но както казаха по-горе - не ни е била това целта, да създаваме сериозна връзка и семейство.
Просто така се получи.
За България лично най-добре ми се струва айсикю. Скайп е твърде бебешки - само хлапенца ми се струва, че са вътре. В IRC отдавна не съм влизала...въпреки че ние там се запознахме, не ми се струва подходящо за начинаещ. Пък и пак основно са хлапета Rolling Eyes
Друг вариант - да се запишеш във форум, свързан с твоите интереси и да видиш дали няма някой, с когото ще ти е интересно да се запознаеш.  newsm78 На сайтове за запознанства нямам особено доверие, все са едни обявите...Макар че имаме от форума примери и от сайтове за запознанства.
Така и аз да кажа - не си давай адреси, телефони, 3 имена, месторабота, ЕГН, прочие - знаеш. Първо име и примерно "учителка по география" е достатъчно.

# 18
  • Мнения: 940
Аз също се запознах с моя бъдещ съпруг в mIRC. Но това беше отдавна, бяхме млади. Не съм влизала, за да си търся мъж. Просто така се стекоха обстоятелствата. В сайт за запознанства не бих пробвала, въпреки че има много свестни хора и там.
Да ти кажа--ако знаеш какво търсиш, винаги можеш да си намериш нещо сериозно.

Пожелавам ти успех!!!

# 19
  • Мнения: 36
поведение? ... важното е да се чукаш хубаво ...

very  202uu
Браво, Labrador, схванал си основното ... Grinning

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз се запознах със съпруга ми в ICQ преди около 5 години. Ако не беше кю-то нямаше никога да се срещнем предполагам. Той работеше до късно ,а аз имах някаква любовна драма и дремех пред компютъра. Той ми писа,поговорихме си доста дълго време докато се съглася да се видим. Видяхме се , залюбихме се, после се разлюбихме и след това осъзнахме,че не можем един без друг.
Сега обаче смятам,че е доста рисковано да се излиза с непознати от нета и то особено в големите градове.
Но това със сайтовете за запознанства е абсолютна простотия.Пълно е с идиоти там.

# 21
  • Мнения: 5 710
Аз се запознах със съпруга ми в ICQ.
Не бих го нарекла цел, но имах няколко такива 'опита' за запознанство, които приключиха преди да са започнали.
Когато мъжът ми се 'появи' на хоризонта изобщо не вярвах, че Интернет е подходящо място за запознанства, дори напротив- бях твърде против и направо ме втрисаше, когато някой споделяше, че има среща или че 'чати'.
Но, мъжът ми се оказа по-различен, взе решение да се запознаем почти веднага и след това оставихме нещата да се развият в реално време. Моят съвет е да не зацикляш в чата, да внимаваш , защото мъже много има, които са за секс в тези чатове и никога да не отиваш ти първа 'на гости', ако става дума за чужбина ( а и не само).
Според мен много бързо се разбира кой с каква цел е, така че си отваряй очите, и ако ти е писано това да е начина - ще стане.

# 22
  • Мнения: 116
в интернет било пълно с идиоти ........ха,на идиот можеш да попаднеш навсякъде ,може даже да разбереш,че е такъв след 1 година брак..квото ти е писано мила не се знае къде е любовта,въпреки,че е глупаво да я търсиш,тя сама ще доиде Peace

# 23
  • Мнения: 384
Ами и ние се запознахме по Интернет / в един чат канал/ Дремя си аз и чакам едно семейство да му пишат / с момичето бяхме 5 години съквартирантки/ и виждам подобен ник.
Писахме си, разбрах че не са те и след 2-3 дена се видяхме / от един град сме дори сме съседи, как не сме се засичали преди това не знам,оказа се че почти всичките му приятели ги познавам- бивши съученици, приятели на брат ми/ После 3- 4 месеца си излизахме само като познати, а после.......... Женени сме от 4 години
Идиоти има навсякъде. Не търси любовта, тя ще те намери - при мен се оказа така

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Запознахме се в сайт. Не съм търсила връзка умишлено, просто се случи. Колкото може да срещнеш идиоти в интернет, толкова и в реалния живот. Те тези в нета да не са извънземни случайно? Нали и те ходят по улиците.  Хайде стига. Най-нормалното нещо в 21 век е да се запознаваш с хора в нета.

# 25
  • Мнения: 3
с риск да стана за смях, но все пак ще попитам - как става запознанството в icq или skype? аз ползвам и двете, но контактувам само с хората,които са ми в листата, а това са все приятели, естествено.

# 26
  • Мнения: 6 993
За скайп не съм сигурна, защото много много ме дразни и гледам да не го ползвам.
В айсикю имаш два варианта, в които някой може да те аддва - такъв, в който ти разрешаваш и такъв, в който не е нужно да разрешаваш. Така те адват някакви хора и ти пишат. Пък ти ако искаш, им отговоряш. Те всъщност могат да ти пишат и без да те адват, де. А те те намират чрез търсачка, пишат си държава, език, години, пол, че даже и ник. И ти пишат. В айсикю по-рядко, като че ли пишат непознати newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 6 082
с риск да стана за смях, но все пак ще попитам - как става запознанството в icq или skype? аз ползвам и двете, но контактувам само с хората,които са ми в листата, а това са все приятели, естествено.
Може да потърсиш хора по избрани от теб признаци - пол, възраст, местоживеене... И да им пишеш. Ако някой ти хареса, добавяш си го към списъка. Или може пък на теб някой да ти пише, както си висиш онлайн - на мен често ми се случваше  Simple Smile
П.П. Пиша за айсикю-то, със скайп нямам опит.
Упс, че аз съм написала същото като Еовин май...  Embarassed

# 28
  • Мнения: 212
Запознахме се в сайт. Не съм търсила връзка умишлено, просто се случи. Колкото може да срещнеш идиоти в интернет, толкова и в реалния живот. Те тези в нета да не са извънземни случайно? Нали и те ходят по улиците.  Хайде стига. Най-нормалното нещо в 21 век е да се запознаваш с хора в нета.

Напротив. В грешка си нещо. Това е най-ненормалното нещо да се запознаеш с някой от нета.
Виж какво пишат тук в разни теми другите жени....

Цитат
Влизам рядко в скайп. Основно, за да поговоря с ПОЗНАТИ.
Днес, нещо пак се прецаках и си смених ника. И разбира се опцията - жена.
Ами да ви кажа, засипаха ме разни тъпанари и комплексари с голите си снимки и поканите за секс Sick
Не писах на тези досадници. Реших аз да избера с кого да говоря.
Ами нямаше никаква разлика в аудиторията Sick #Crazy
Какво става?
Скайп ли се пренасели с идиоти, или норалните хора вече не пишат там?

друг цитат

Цитат
Аз имах този проблем с Yahoo! Накрая го деинсталирах защото само навлеци ми пишеха. Вееха пи...ки и се мислеха за много интересни.
В скайп ме "нападат" само от Турция и Гърция. Даже и се сърдят когато изобщо не им отговарям. Спомням си някога бях решила да общувам с някой льольо докато го накарам да "дойде" в Скопие на среща. Неможах да мина за македонка обаче!

Цитат
Искам да се оплача. Напоследък много често ми се случва, когато съм си пуснала скайпа и хоп някои досадник или по-точно извратен започва да ми призвънква и ако случайно отговоря на обаждането веднага се пуска видеоразговор и хоп буквално пред мен се изправя полов орган и някой който се самозадоволява. Направо съм възмутена. Как може да има такива хора. Та те се обаждат на непознати, ако се свържат с някое дете... на къде отиваме. Това е възмутително.

Цитат
Ами просто не вдигай като ти звънят непознати и ги блокирай.
И на мен ми се е случвало разни непознати да искат да ги впиша в скайп лист-а си, но просто не отговарям и ги блокирам.

Цитат
Аз пък винаги съм на режим Инкогнито и ПАК звънят и пишат?!? ooooh!
Никога не отговарям, нито вдигам, нито приемам покани за приятелство от непознати...

И още много такива в тоя смисъл. Виждаш ли за какво става дума. Не знам как така й давате акъл на това момиче да си търси сериозен приятел в нета. От писаното от други жени в тоя форум става ясно че там са навъртат само ненормалници.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 082
"От опит глава не боли", както се казва, макар че и "насила хубост не става"... Нищо не и́ пречи да се пробва, поне да не го мисли, какво би било ако... Разбира се, както всички я посъветваха, умната.
Гледам, повечето оплаквания са от скайп. Може по айсикю да е различно. А може и да не е, аз завързах няколко хубави познанства, но преди 3-4 години; дали и там вече е същото...?

Общи условия

Активация на акаунт