чакам момче

  • 6 454
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 190
Няма знечение полът на бебето, та то е твое дете.
Сигурна съм, че ще го обикнеш!!!

# 61
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Щом се роди бебето веднага ще го обикнеш. Не се притеснявай и лека бременност ти желая!

# 62
  • Мнения: 1 121
Пълна пързалка-като темата със зодиите Wink на бас, че авторът е един и същ Laughing

# 63
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Пълна пързалка-като темата със зодиите Wink на бас, че авторът е един и същ Laughing

И аз така си помислих.Пък ние си пишем,ли пишем......

# 64
  • Мнения: 4 753
Детска му работа...  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 6 713
недей така да говориш, ще го обикнеш разбира се! Hug

# 66
  • Мнения: 3 034
и на мен ми прилича на пързалка и дано да е  ooooh! пък да се тръшкаш, че ще срещнеш идеалния мъж... ами не е логично  Laughing

# 67
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
O, и аз с първото дете исках момче...и когато ми казаха, че ще е момиче не повярвах и не вярвах до раждането. Но след това-боже, такава принцеса...не можеш да й устоиш. Втория път даже се страхувах защо пък е момче-ами вече знаех как се гледа момиче-толкова добро, нежно същество. Освен това се притеснявах дали ще го обичам толкова, колкото и нея.....Но го обикнах още в момента в който го видях- това е майчиното сърце Flutter Hug
Сега хормоните ти бушуват и ти минават какви ли не мисли. Когато родиш и гушнеш най-прекрасното бебе на света, ще видиш че полът му е най-малкото нещо, което би могло да те тревожи!
Мисли положително за бебенцето си, то запаметява и твоите настроения!  bouquet

Това е и моето мнение, с тази разлика, че още не съм гушнала мъжленцето.

Първият път исках момче, ама много. Вторият момиче- момче, в началото отново разочарование, а вече нямам търпение да го видя.

Точно се припокривам със всяка дума от поста на Доня Тифуня

# 68
  • София
  • Мнения: 2 006
Какво ви става бе хора? #Crazy
Оня ден някой искаше определена зодия, днес момиче, утре момче. Като си помисля колко от нас правят дългогодишни опити да забременеят и им е все едно какво ще е детето, само да е живо и здраво.
Не мисля, че си готова за дете щом го смяташ едва ли не за моден аксесоар - ако е красиво момиченце ти харесва, ама ако е момче, което да не можеш да издокарваш в рокли и дантелки какво правиш, ще го върнеш ли?

# 69
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Поредната пързалка май  newsm78

А, ако не е ...Дай го на някого, така или инача, няма да го обичаш... Ама такива постове , как ме дразнят #Cussing out

# 70
  • Мнения: 1 586
Да предположим, че те тресат хормоните и затова приемаш новината така драматично. Ако не - жалко за теб.

 Peace Съгласна сам с това мнение, и да ти кажа аз също си мислех, че искам момиче но от както ми казаха, че ще е момче не сам спирала да го обичам а мига в който го видях........разбрах ,че той е всичко, за което съм мечтала!Не си го давам за момиче.........Това е твоето бебе, няма начин да не го обикнеш,няма!

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 77
Това е твое и то първо дете, трябва да си щастлива и да се молиш всичко да върви нормално до края. Разбира се че ще го обичаш, само веднъж да го гушнеш.
Какво ви става бе хора? #Crazy
Оня ден някой искаше определена зодия, днес момиче, утре момче. Като си помисля колко от нас правят дългогодишни опити да забременеят и им е все едно какво ще е детето, само да е живо и здраво.
Не мисля, че си готова за дете щом го смяташ едва ли не за моден аксесоар - ако е красиво момиченце ти харесва, ама ако е момче, което да не можеш да издокарваш в рокли и дантелки какво правиш, ще го върнеш ли?
Peace

# 72
  • Мнения: 332
Всеки луд с номера си  ooooh!

# 73
  • Мнения: 239
ooooh!
Дано не те прочетат от проблемното.

Ако майка ти е искала да си момче, а ти си се родила момиче и не те беше обичала само заради това как би се почувствала?
Я не се излагай, стегни се, това е твое дете и ти го обичаш от сега. Силно се надявам хормоните ти да са виновни за тази тема.
Peace

Замисли се,че има майчета където с години се молят за рожба, без значения какъв пол е.Недей така. Naughty Сигурна съм,че в момента в който го усетиш да рита с крачета вътре в теб ще си промениш мисленето.

Здраво бебче ти желая да гушкаш на финала.Без значение момченце или момиченце.
Те са деца и са безценни Hug  bouquet

# 74
  • Мнения: 53
Ти въобще чуваш ли се какво говориш?! Адски съм възмутена от глупавия ти въпрос и въобще от факта, че не се замисляш, каква благодат е да имаш дете изобщо! Надявам се скоро да се осъзнаеш, и да не проявяваш капризи към съдбата. Освен това, само си помисли, че детето чувства всичко. Как се чувства то, според теб, само поради каприза на майка си, че не е от такъв пол, какъвто тя иска да е? Глупостта наистина може да бъде безкрайна....

Общи условия

Активация на акаунт