Лунна диета - 17.08.08, 00:16

  • 4 345
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
запис да ви следя.на 16 сме на кръщене и рд и ако поприключим по раничко може и аз да се включю.успех на всички и особено много на момичатата с тридневно лунуване че то голяма воля трябва newsm78

# 16
  • Мнения: 1 092

А кажете сега  как се прави  newsm78
аз действам по следния начин : 24 часа преди и 24 часа след фазата лунувам т.е. пия само течности  bouquet

# 17
  • Банкя
  • Мнения: 823
А кажете сега  как се прави  newsm78
Преди в началния пост беше публикувана само диетата с 3-те дни предварително и самата фаза като 4-ти ден. Но поне през последните 2 месеца, откакто я правя, не съм прочела някой да я спазва така, затова добавих по-често практикувания случай с 1 ден преди и 1 ден след фазата. Peace

# 18
  • Мнения: 2 199
Тук съм  Hug
Успех момичета  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 502
по-често практикувания случай с 1 ден преди и 1 ден след фазата. Peace

здравейте,
нахлувах в темата ви с огромното желание да се избавя от ненужните килограми,водена от" меко сърчице" ,все по -често не устоявах на сладките изкушения ,но ....
моя позната ми довери ,че видимо променената й фигура са дължала на спазването на лунна диета
въпроса ми  е ,четох ,четох и се оплетох ,
та ,това че пълнолунието започва на 17,08 08 ,значи ли че още с настъпването на 16-ти трябва да съм само на течности и така до 18-ти
аз съм с ниско кръвно налягане и в;.малко се притеснявам от това , и какво следва след 18-ти ...
ще изчета старите ви теми , но на прима виста  newsm78

# 20
  • Мнения: 737
Пробвай първоначално за 24ч часа.И когато видиш как ти се отразява ще решиш как ще я продължаваш.По принцип правилното е един път в месеца да си за три дни или четири пъти за 24часа Peace

# 21
  • Мнения: 7
И аз мисля да започна да лунувам да видим как ще ми се отрази. Rolling Eyes
А кое е по-добре един път в месеца за три дни или четири пъти за 24 часа?Чудя се кой от двата варианта да избера. Rolling Eyes

# 22
  • Банкя
  • Мнения: 823
Както е писала по-горе tumnokoska, според мен е по-добре да се започне с 24-часово лунуване за проверка, как ще реагира организмът. Пробвай поне в рамките на 1 месец, дали имаш волята, а тялото ти възможностите ти, да спазваш режимът по един път на седмица. И ако всичко е ок, може допълнително да правиш веднъж в месеца 3 дневно лунуване, най-добре на пълнолуние, защото тогава ефектът е най-голям. Peace

# 23
  • Мнения: 7
Мерси,Акси. Simple Smile Значи сега на 17 ти ще лунувам задължително. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 502
благодаря за отговорите ,  bouquet
ща се пробвам и ще пиша резултата ,само да проверя кога е началото на 24-тия час преди   bouquet

# 25
  • Мнения: 842
Запис и от мен. Ще пробвам този път с тридневно лунуване, пък каквото сабя покаже. Успех на всички ви!!!   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 092
Къде сте мили лунички smile3506
аз започнах моето тридневно лунуване с чаша кафенце и водичка
УСПЕХ НА ВСИЧКИ И МНОООООООООГО МИНУСЧЕТА newsm51

# 27
  • Мнения: 918
И аз съм така , водичка и кафенце за сега.Успех на всички!

# 28
  • Мнения: 2 910
Тази лунна диета и аз ще я направя, че 3 фази вече изпуснах, но напоследък нещо воля ми липсва Confused Малко кофти час е, но ще се опитам, че в тия горещини е трудно да се кара само на водичка, а имам и количка да бутам Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 672
Аз днес мисля да съм на диня, а утре, естествено - вода. В други ден - пак диня може би. Ще видим.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт