Препоръчайте ми лекар занимаващ се с бенки

  • 33 742
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
mtv_80, това с мазането на бенките в Пловдив ли е станало? Аз съм чувала за един такъв уж доктор тук, в квартал Смирненски. Бил някакъв химик, премахма бенки, брадавици, кокоши тръни. Прави си някакво мазило ,  с което маже бенките. Имам няколко познати , които ходиха при него и си махаха бенки или кокоши тръни. Аз обаче нещо ме е шубе да отида при него. Да отида в къщата му и да ме намаже с нещо, което си го е забъркал сам, сигурно в съседната стая..... Thinking.....незнам, не мога да му се доверя.... Сега етърва ми е решила да ходи при него да си маха и тя някаква бенка, та ще кажа отзиви и от нея, ако го направи скоро.
   
Да за Пловдив става въпрос, аз лично познавам тази жена, която си махна една огромна бенка при него, мисля и аз да отида, когато намеря и време, а и се свържа с мойта позната за координати, ще чакам и вие да споделите какво е станало. За кокоши тръни не съм чувала да маха, но може. Аз имам един такъв и ме мъчи от години, него мисля да го изгоря в някоя поликлиника, дори си мисля да питам Дж-то за направление.

# 16
  • Мнения: 258
аз имам безброй бенки и имам доста големи, които много ме притеснявт. и аз се записвам да следя темата! ако някой знае повече за процедурите по махането да пише плс

# 17
  • Мнения: 81
mtv_80, мога да ти дам координати на този доктор. Ул."Орфей"4, бл.70, вх.В, ет.2, ап.5, тел. 444-827, 0889/699623, Цветан Каменов

# 18
  • Мнения: 683
mtv_80, това с мазането на бенките в Пловдив ли е станало? Аз съм чувала за един такъв уж доктор тук, в квартал Смирненски. Бил някакъв химик, премахма бенки, брадавици, кокоши тръни. Прави си някакво мазило ,  с което маже бенките. Имам няколко познати , които ходиха при него и си махаха бенки или кокоши тръни. Аз обаче нещо ме е шубе да отида при него. Да отида в къщата му и да ме намаже с нещо, което си го е забъркал сам, сигурно в съседната стая..... Thinking.....незнам, не мога да му се доверя.... Сега етърва ми е решила да ходи при него да си маха и тя някаква бенка, та ще кажа отзиви и от нея, ако го направи скоро.


Сестра ми ходи при този да и маже доста бенки. Малките наистина изчезнаха, но имаше една голяма - изпъкнала, която не само не се махна, но така се наду, че сестра ми доста се изплаши. После ходи при д-р Ана Иванова, която и изписа някакъв антибиотичен крем и контратубекс, но и остана голям и грозен белег. Ако искате да ви горят с азот отидете при Милена Петкова от кожния диспансер, може и с направление.

# 19
  • Мнения: 5 228
Момичета, не се занимавайте с глупости. Мазила, шамани . . . Това би могло да ви докара сериозен здравословен проблем. Не мога да си представя как човек отива при "лекар", който да му маже потенциално злокачествено образувание с мазило, приготвено от неясно какво. Има сериозни лекари за тази работа.

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


         chocha , мерси за отговора.

 Напълно съм съгласна с мнението на Фукла.Момичета, мислете трезво! Simple Smile

 Днес питах педиатърката ни за бенките.Жената каза, че са опасни, когато се разраняват и когато около тях има светло кафяв ореол.Нормално било децата да имат бенки.

# 21
  • Мнения: 822
Проф.Пейчева от онкологията в дьрвеница Peace

# 22
  • Мнения: 1 152
Записвам се, много ме интересува темата!

# 23
  • Мнения: 81
Само да повдигна темата!

# 24
Добре, аз съм от Стара Загора....Какво да правя..имам една бенка на три сантиметра диагонално от ухото. Бих искал да я махна по най-безболезния и бърз начин без странични ефекти, белези и т.н....парите нямат значение, щом касае външния вид на човека и самочувствието му.
Най-добре ми звучи това за мазането, където после се свивала и падала самичка бенката...но знам ли...вие кажете Simple Smile

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз ходих при Божикова в МЦ Лора,каза че бенките на дъщеря ми не са опасни.Предписа хомеопатия също така.Погледна и мойте каза,че някои са за махане

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Здравейте, момичета!
Съвсем друго търсех в здравния справочник, но видях темата и искам да ви споделя личния си опит, тъй като бенките не са шега работа! Преди няколко години си махнах 3, ОПЕРАТИВНО, В ОНКОЛОГИЯТА, РЕЖЕ СЕ! НЕ СЕ ГОРИ, МАЖЕ и т.н!!!  Пиша с така неприятните на всички главни букви, защото това може да ви коства много! Аз се оперирах при д-р Киров, мисля че още работи там, много съм доволна, но не това е същественото, със сигурност има и други кадърни специалисти. Той ми обясни тогава на консултацията, че една потенциално опасна бенка трябва да се изреже в дълбочина, тъй като има нещо като "корен". Т.е. ако просто козметично се премахне видимата част, след време пак може да се получи проблем и когато това стане ясно, да е късно! Аз бях на 22-23 г. малка фръцла и много се притеснявах от белезите (е, не са ми много хубави, ама съм здрава), но той ме убеди, без да ми е натрапвал мнение, нито ме е карал да плащам!
Така че, умната с шаманите и козметиците, та да не си блъскате главата после!
Иначе - съвсем не е казано, че всяка бенка е проблем, аз имам мнооого по тялото и то много от тях големи, но онколозите си избраха само 3 за операция (гледат ги дълго и си ги познават някакси). После правят и хистология за всеки случай.
Това е, надявам се съм ви била полезна   bouquet

# 27
  • Мнения: 204
И аз се интересувам за Пловдив,но да работят със здравната каса.На моя мъж му се появиха по гушата,обаче брадавици.Гориха му ги с азот,но взеха,че станаха двойно повече. ooooh!

# 28
  • Мнения: 515
Аз имам някакво друго образувание, не е бенка, а хисто....нещо си. Казаха ми, че само пластичен хирург може да го премахне. Може ли да ми препоръчате някой  Praynig Мерси предварително.

# 29
  • Мнения: 377
... Аз се оперирах при д-р Киров, ... но той ме убеди, без да ми е натрапвал мнение, нито ме е карал да плащам!...
А аз имах големи проблеми точно с д-р Киров! Синът ми се роди с голяма бенка над опашната кост. Колкото и да обяснявах, че трябва да се пази, той беше малък и все нещо ставаше и я разраняваше. Бяхме на море, когато я разрани сериозно (може би от пясъка), прибрахме се по-рано (аз съм паника) и отидохме при д-р Киров (в частния му кабинет). Каза че трябва да се махне, определи ден и час, попитах колко ще струва, а той каза да си взема направление от джипито. Не мога да си кривя душата, няма проблем след операцията, но отношението беше отвратително. Два часа след като го оперираха (беше на 11 години) ни "изписаха" от болницата без никакви документи - няма епикриза, няма нищо! А аз трябваше да взема болнични! Попитах д-р Киров, как ще стане това, кога да отидем на преглед, кога ще махнем конците. Отговорът беше "Нали искахте здравна каса! Ето ви здравна каса!"  #Cussing out И така стоях и ревях пред Онкологията, накрая се обадих на джипито и й разказах всичко. Тя ми даде направление за хирург, болнични и ме успокояваше. На следващия ден съпругът ми отиде при Киров да разговарят, тогава докторът му поискал 60 лв. ОК, платихме ги! Отидохме на преглед, а той му махна дренажа, така както детето стоеше право. От болката на сина ми му прилоша и се свлече на земята! Повече не стъпих там! Добре че бяха джипито и хирургът от поликлиниката. Те довършиха лечението, хирургът махна конците и така! После започнах да търся документите на детето в Онкологията - картон, епикриза. Нямаше ги! Единственото, което имаше беше, някакъв запис в някаква тетрадки, че операцията е направена!
Обикалях болницата цяла година в търсене на документите - откриха ги след една година - и познойте, какво пишеше вътре - че сме били 3 дена в болницата!
Така че Киров може да е добър хирург, но смята пациентите за ... и аз незнам за какво ни смята!

Общи условия

Активация на акаунт