"Помогнахте" ли си да забременеете?

  • 7 844
  • 177
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 117
След почти 7 години ходене по мъките,три неуспешни опита ин-витро и едно неуспешно икси,забременях по нормален начин.

# 121
  • София
  • Мнения: 141
Следях овулацията. Забременях на четвъртия месец от началото на опитите, като последните два месеца ходих на фоликулометрия - просто нямах търпение да стане  Simple Smile

# 122
  • Мнения: 4 451
Втора опция  Peace

# 123
  • Мнения: 108
Първата бременност беше планирана, следяхме овулация, мерех БТ и стана на 2-я месец. При втората стана от 1-я месец "уж" планирано, но без "помощ". УСПЕХ!!!

# 124
  • Мнения: 3 317
стана случайно  Whistling

# 125
  • Мнения: 683
Може би има подобна тема, но в момента този въпрос живо ме вълнува.
Забременях с дъщеря си от първия път, случайно, но много желано. Сега опитваме за второ. Половин година опити, без да следя ову и т.н. Но сега започвам да се замислям дали да не започна с тестове за овулация, дано стане най-сетне, БТ не мисля да меря, поне засега.
Та как беше при вас? Какви мерки предприехте (за тези от вас, които са срещнали известни трудности със забременяването)?  bouquet

Планирахме го, но без да следим овулация, мерим БТ и т.н  Peace

# 126
  • Мнения: 175
Ние го планувахме,следях овулация и т.н. няколко месеца и нищо не стана.Когато спряхме да пресмятаме и решихме,че'когато е писано тогава',точно тогава се случи Grinning

П.с. Какво е БТ и какво мерите?Моля да бъда извинена за невежеството и не ми се смейте много ConfusedАз следя форума отскоро и често ми се случва да не знам много от съкращенията,които се използват.

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 529
Отговорих с ВТОРАТА опция Peace.
Това ми е първо детенце, и също стана от първия път, в който пожелахме Flutter.
Но темичката ме накара да се замисля Thinking, че не винаги нещата стават по лесния начин Tired.

# 128
  • Мнения: 1 021
Втора опция

# 129
  • Мнения: 1 938
И двете - случайно. Peace

# 130
  • Мнения: 1 674
и двата пъти стана случайно ,непланувано,но не и нежелано

# 131
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 771
Бременноста ми беше планирана и желана,но освен много секс с любимия мъж Laughing,нищо друго не съм прилагала.

# 132
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Не сме си "помагали". Решихме го и мислейки си, че след толкова години пазене ще падне едно бебеправене... да ама не. Още на първия месец имаше резултат. Сега вече мислим за второ, но още не сме започнали. Живот и здраве догодина.

# 133
  • Мнения: 224
Втора опция - отне 4 месеца, но нищо не съм следила.

# 134
  • София
  • Мнения: 3 271
Последната опция.

Общи условия

Активация на акаунт