арония

  • 18 305
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 226
Знаете ли дали става хубав компот от арония ? Решили сме тази година да опитаме, но незнам точно как се прави и колко се вари?

# 16
  • Мнения: 4 585
6 лъжици захар /125гр/. Плодчета слагам до около 1/4 от буркана. Плодчетата само аз ги ям в къщи, от зибидилък, свиди ми да ги хвърля. Сокът е чуден. 10 минути след като заврят добре, ги вадя.

# 17
Нашето семейство отглежда 10 декара арония и наистина е прекрасен плод, много неща могат да се направят от нея. Ако знаете кой изкупува арония ще съм ви много благодарна ( освен пловдивския институт). За съжаление много хора не са запознати с аронията и дори не са чували за нея, а тя съдържа много повече витамини отколкото така разпространената боровинка.

# 18
  • Мнения: 27 524
За съжаление много хора не са запознати с аронията и дори не са чували за нея, а тя съдържа много повече витамини отколкото така разпространената боровинка.

Ммм, да, и аз не я знаех  Embarassed

# 19
  • Мнения: 3 830
Нашето семейство отглежда 10 декара арония и наистина е прекрасен плод, много неща могат да се направят от нея. Ако знаете кой изкупува арония ще съм ви много благодарна ( освен пловдивския институт). За съжаление много хора не са запознати с аронията и дори не са чували за нея, а тя съдържа много повече витамини отколкото така разпространената боровинка.

Продавате ли на дребно? Rolling Eyes
Ние искаме да си купим около 10-15 кг, но може и повече.
Колко струва 1 кг?

Общи условия

Активация на акаунт