SuPeRNatuRaL

  • 37 672
  • 713
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 775
И къде го дават този филм? Аз изобщо не съм разбрала за него! newsm78
Аз го дръпнах от интернет. Иначе съм го засичала по ТВ7, но не знам дали още го дават: http://www.telemaniac.com/supernatural-tv7

# 16
  • София
  • Мнения: 15 466
Благодаря Stitch!

# 17
  • Мнения: 207
Милички, да и зарадвам - задава се 4. сезон на сериалчето! От септември ще можем да го гледаме!

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Първият сезон наистина беше страшен, а втори и трети олекнаха, и даже някои от сериите бяха като комедии!

Аз догледах почти насила първи сезон и се надявах по-натам да стане по-интересно, ама при това положение въобще няма да го гледам повече  Confused

# 19
  • Мнения: 1 775
Първият сезон наистина беше страшен, а втори и трети олекнаха, и даже някои от сериите бяха като комедии!
Втори и трети сезон не бяха толкова ужасяващи, но бяха по-емоционални и драматични.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 581
още една съперница за Дийн
ще си дърпаме косите май Mr. Green

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 802
още една съперница за Дийн
ще си дърпаме косите май Mr. Green
fight

# 22
  • Мнения: 1 775
още една съперница за Дийн
ще си дърпаме косите май Mr. Green
fight
Мда, двама се карат / бият - трети печели (тоест аз  Mr. Green).
Ох, нямам търпение вече, 3 седмици само остават до 4ти сезон, как ли ще се измъкне Дийн от ада.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 581
брат му ще намери начин:)

# 24
  • Мнения: 663
Ха, имало тема за якия сериал, аз не мога да си изтегля 2ри сезон след 10та серия от много време и затова не се прехвърлям към 3ти сезон, той бил най-интересен.

Аз догледах почти насила първи сезон и се надявах по-натам да стане по-интересно, ама при това положение въобще няма да го гледам повече  Confused
И аз като теб едвам изгледах 1ви сезон и то само, защото брат ми ме увещаваше, че следващите са мн. по-интересни и наистина втория е съвсем различен-гледай го!

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 20:24 от ZdRaVi4

# 25
  • España
  • Мнения: 342
И аз да сезапиша към феновете на сериала,с нетърпение 4акам новия сезон.А как ревах на края на третия като отиде Дийн в ада,не е истина.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 581
И аз да сезапиша към феновете на сериала,с нетърпение 4акам новия сезон.А как ревах на края на третия като отиде Дийн в ада,не е истина.

ее да не мислиш,че ще остане там
ще избие няколко демона и ще се върна пак:)

# 27
  • Мнения: 1 775
Ама, колко беше брутално накрая, като го разкъсваха адските хрътки, а? И горкия Сам само гледаше, без да може да му помогне.

# 28
  • Мнения: 1 040
Привет и от още един върл фен на Supernatural  Grinning
Следя сериала от самото му създаване и от множеството сериали, които следя, определено този ми е на 1-во място. Имам чувството, че и 100 сезона да напшравят пак няма да ми омръзне  Mr. Green
Иначе - за информация новият сезон почва на 18.09, т.е ние ще можем да го гледаме на 19.09.
Хайде...още малко търпение...не остана  Sunglasses

Последна редакция: нд, 31 авг 2008, 12:23 от didun4o

# 29
  • Мнения: 71
УУУУррраа! 4-ти сезон!!
... ще можем да го гледаме на 19.09.
Хайде...още малко търпение...не остана  Sunglasses
  Mr. Green абе Дийн, Дийн.... ама и Сам ....абе да кажем, че нямаше да му простя  Whistling


По-късно същата вечер:   Ами сега:   Twisted Evil  ???

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 00:01 от wee.jess

Общи условия

Активация на акаунт