Twin Peaks

  • 5 468
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 567
Помня го. Започна страхотно, но после бяха измислици-премислици. Не бих го гледала отново Naughty

# 16
  • Мнения: 1 520
Разбира се, че си спомням "Туин пийкс". Но не помня този дух Боб (Робърт) само дух ли беше или човек, който е умрял, но духът му е останал за да тормози Лора и да се вселява в баща й? Питам, понеже твърдите че бил съсед на Лора.

А "Тайния дневник на Лора Палмър" чели ли сте? Wink

# 17
  • Мнения: 207
Дух, който е останал да тормози Лора и останалите от семейството - братовчедка й Меги, например, която също беше негова жертва!

# 18
  • Мнения: 2 414
Този филм няма аналог Heart Eyes
А саундтрака е направо убийствен. Peace
Аз наскоро дръпнах и втората част:''Fire walk with me'',но просто няма място за сравнение със сериала.
Разкажи малко за втората част. Praynig

# 19
  • Мнения: 68
Мелиса, отговарям аз.  Mr. Green Всъщност "Огън следвай ме" не е продължение на сериала, а действието в него се развива седмица преди убийството на Лора Палмър. Ако го изгледаш ще ти се изяснят някои неща от сериала, но като цяло е в пъти-по слаб филм от телевизионния.

И аз съм от феновете на "Туин Пийкс", слушам си и музиката още. Досега на друг подобен филм не съм попадала-уникален!


Крем-карамел-да, имам "Тайният дневник на Лора Палмър", както и "Автобиография на специален агент Дейл Купър", чела съм ги 100 пъти.  Crazy

# 20
  • Мнения: 207
"Автобиографията на специален агент Дейл Купър" си я купих наскоро от една разпродажба на книги! Laughing Става!

# 21
  • Мнения: 207
Специален поздрав за всички фенове http://www.youtube.com/watch?v=qGoVPCZHHF4  newsm10

# 22
  • Мнения: 49
И аз обожавам Twin Peaks... помня, че за първи път го гледах като бях мъник още в детската градина и си умирах от страх всяка вечер  newsm09  После го гледах още два пъти по разни чужди канали, така че съм тотален фен  Wink

А в книжката на агент Купър има доста ценно инфо (за Уиндъм Ърл), на мен ми беше много интересна  Shocked

# 23
  • Мнения: 494
Малии,върнахте ме в 8 клас Hug
Сериалът е велик и ми беше любим. А дневникът на Лора Палмър съм го чела и ми беше адски интересно да сравнявам с филма!

# 24
  • София
  • Мнения: 604
и на мен ми е любим Peace
винаги като стане въпрос за любим филм и венага се сещам за него.
Знаете ли какво съм си милсела понякога? И аз незнам как да го изкажа! Понеже на наште не им правеше никакво впечатление този филм, нито пък на някой по-възрастен, поне такива са ми наблюденията. Тогава бях някъде 6-7 клас, набор 81 съм, и ми се струва, че филма се отрзази значително в съзнанието на хората на моята възраст. Има нещо в този филм, определено newsm78

# 25
  • Мнения: 49
Сега като го казваш, Dilirium, се сещам нещо интересно... имах един период, сигурно съм била 8 или 9 клас, когато сънувах много често кошмари и все се въртеше един и същ - как някакъв мъж влиза в стаята ми през прозореца, докато спя (един от малкото сънища, които и до сега си спомням  ooooh!  Чак в 12-и клас гледах филма Fire Walk With Me за последните дни на Лора Палмър, където имаше подобна сцена и... де да знам... стана ми някакво психарско  Confused  Абе филмчето си има нещо... специално  Peace

# 26
  • Мнения: 207
И мен ме беше много страх - бях в 4-и клас и с една приятелка го гледахме преди да тръгнем за училище и все си представях като излизаме, че на входа ни чака Боб! Ужас, беше ме много страх! Даже и до тоалетната не  смеех да ходя сама! 

# 27
  • Мнения: 740
А дали някъде в нета няма публикувани откъси от Дневникът на Лора Палмър?

Общи условия

Активация на акаунт