Обичате ли парфюми? - 5

  • 119 982
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 389
Belluci, това май не са точно парфюми, а лампи с ароматни масла  Thinking

Горното е Golden lion fragrance lamp, а другото е White clouds fragrance lamp.

Цитат
La-tee-Da! Effusion lamps exchanges fragrance for the unwanted odors in the air. The Effusion Lamp works at approximately 1/4 the temperature of a candle. It pulls Effusion Fragrance up through the wick to the burner. The burner releases fragrance and will saturate a room more quickly and consistantly than other fragrance froducts. It typically takes about 30 to 45 minutes to fragrance the average size home.La-Tee-Da!

http://www.jaydeeliving.co.uk/fragrancelampsandoils_sc56.php

Вместо запис  Peace

# 31
  • Мнения: 31
Обожавам парфюмите !
Вчера си взех нов за сватбата...до сега не го бях ползвала и реших нещо ново Simple Smile Така след време този аромат винаги ще ми напомня за сватбения ми ден.
Купих си Escada S . До сега не си бях взимала на Escada, защото са ми много сладки, но този е много свеж и приятен  thumbsup

# 32
  • Мнения: 1 243
Belluci, това май не са точно парфюми, а лампи с ароматни масла  Thinking

Горното е Golden lion fragrance lamp, а другото е White clouds fragrance lamp.

Видях и аз преди малко, че е нещо такова, но изглежда много готино,направо ми се прииска да ги имам Simple Smile

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 423
eta, от FragranceX пристигна Black Orchid Voile de Fleur. В предната тема споменах - не е мой този аромат, дразнят ме някакви цветя. Оригиналният Black Orchid не съм го засичала в нета, ама не че съм и ровила много за него.

# 34
  • Мнения: 2 768
Благодаря, Мимс!
Огледах всички он-лайн магазини, наистина има само Voile de Fleur. Рядко съм засичала двете версии и в магазини в чужбина, между впрочем.

Сега ми предстои пак излизане от страната и ще ги търся! Но нямам големи надежди да обикалям магазините, ще съм с две бамбини и баща им, все пак...

# 35
  • Мнения: 129
Относно приликата между Чистата отрова и Бялото Дел Позо - наистина доста си приличат. Разликата при мен е, че ДП утихва и стои приятно близо до кожата, не е натрапчив, докато Отровата е по-рязка, по-силна. И двете ги пробвах един и същи ден на ръцете и душих ту единия, ту другия. В един момент вече нищо не усещах освен замайване. Не съм носила само единия парфюм цял ден, за да съм абсолютно сигурна.
Определено Дел Позо е по-безопасен подарък. Аз точно за тази цел съм го взела и се надявам да се хареса.

# 36
  • Мнения: 3 372
И аз обичам парфюми Mr. Green

# 37
  • Мнения: 4 435
Срам,не срам...запис. Blush

# 38
  • София
  • Мнения: 1 481
за този Калеш говорех аз, а ако не се лъжа- и ga_aMa_He.

В повечето алдехидни парфюми, които познавам, усещам сапунеста нотка. Имам предвид луксозен сапун едно време, като Lux и Imperial Leather. Много чист, фин и някак сух аромат.
Същата нотка има в любимия ми White Linen и в не толкова любимия K на Krizia.

А това и това са един и същ парфюм, нали  Blush
Да, същият парфюм е  Wink

# 39
  • Мнения: 215
Цитат на: Zookey в вторник, 12 август 2008, 17:34
Здравейте, може ли да ми препоръчате аромат от категориата Citrus Aromatic, нещо като Cerutti Image pour Femme?


 :peace:Face A Face Faconnable
Аромата - свеж букет от зелени цветя и прясно окосена трева.Точно на Имиджа ми мирише.

Парфюма се казва Face a Face на Faconnable  ли? Че нещо се обърках  ooooh!  Joy

# 40
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Bettie Page , благодаря   bouquet...ще кажа като пристигне  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 215
А някой да знае това къде може да се намери? Май малко му минава сезона, но ще се надявам на циганско лято  Hug

http://www.fragrantica.com/perfume/Annick-Goutal/Le-Chevrefeuille-1191.html

# 42
  • на пистата
  • Мнения: 5 850
вместо запис да кажа,че имах,но го продадох кашмира,нещо ми беше безличен.момичета много искам да душна,черната орхидея,но не ми се дават 50-60лв за да си купя цял,някой да иска да ми прати памуче Mr. Greenплащам пощенските

# 43
  • Мнения: 142
eta, от FragranceX пристигна Black Orchid Voile de Fleur. В предната тема споменах - не е мой този аромат, дразнят ме някакви цветя. Оригиналният Black Orchid не съм го засичала в нета, ама не че съм и ровила много за него.
Аз имах такъв и го размених в форума за размяна на парфюми-какво ви интересува за него-мен честно казано не можа да ми пасне по никакъв начин- много е странен!!!А тоз идругия ме интересува на какво мирише?

# 44
  • Мнения: 31 261
Аз пък искам много да помириша някой Hermes. Запалихте ме по тях, но не смея на сляпо, защото ми се струват странни. Агентите също.

Общи условия

Активация на акаунт