Ето ни вече весели и здрави Laughing И знаете ли какво се оказа... урочасана!

 Shocked Shocked Shocked Shocked



Това звучи доста абсурдно..................

Как не можах да се сетя, че съм била урочасана  doh  , ами влязох дори в болница, вместо да потърся някоя баба да ми бае  Laughing
Майтапа настрана. Преди 10 дни вдигнах висока температура , без никакви други оплаквания, никаква кашлица, никаква хрема, нищо. Започнах антибиотик от вторият ден, защото не мога да си позволя да боледувам дълго и не дай Боже да заразя детето. Личната лекарка ми предписа терапия, антибиотик и витамини. Хубаво, обаче на четвъртият ден се появи кашлица, започнах да се чувствам все по-отпаднала и така на шестият ден вече бях с доказана рентгегографски бронхопневмония в ляво. Влязох в болница и днес ме изписаха, по живо по здраво. Успяха с ударни дози антибиотик (венозно) и физиотерапия да ме оправят само за седмица. Ако се бях помотавала още няколко дни можеше да стане и двустранна пневмония и тогава и месец нямаше да ми стигне да се оправя.
Извинявам се за дългият постинг, но това което исках да кажа е, високата температура говори за някакъв сериозен проблем и не трябва да се пренебрегва!