Бременна съм

  • 1 474
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 201
Честито. Да сте живи и здрави и да имаш прекрасно дете.

# 16
  • Мнения: 780
Честито!Щом са ти казали, че няма страшно, не се притеснявай.Лека и спокойна бременност!  bouquet

# 17
  • Попово
  • Мнения: 687
лека и спокойна бременност  Sunglasses

# 18
  • Мнения: 3 453
Честито! Не се тревожи щом си говорила за въпросните лекарства с лекарката си Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 7 039
Честито и не се притеснявай, желая ти лека бременност и здраво бебче.

# 20
  • Мнения: 17
Честито  bouquet
За лекарствата - щом си ги казала на лекаря, най-вероятно няма проблем, но според мен все пак им прочети листовката и порови за тях в нета за употребата им през бременността. Някои лекарства за абсолютно противопоказни, особено в първи триместър. Всички органи и системи са напълно завършени във втория месец на бременността.
За цигарите - абсолютно са вредни за бебето, но щом вече знаеш ще ги спреш, нали, така че няма страшно.
Успех, лека и безпроблемна бременност!!!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 508
Някои лекарства за абсолютно противопоказни, особено в първи триместър.

Е, мерси! Wink Аз пих бусколизин и ранитидин, точно защото много ме болеше корема и всички ми викат спокойно, спокойно, ама на листовките пише, че са забранени по време на бременност. Сега да се гръмна ли? Simple Smile Не плаши така момичето... (И мене в частност...)

И аз разбрах в 7 г.с., мислех си, че ми закъснява. На мен ми идва на 2-3 месеца... Laughing

Да не забравя да кажа: ЧЕСТИТООООООООО!  Tada

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 19:35 от autumnsphere

# 22
  • Мнения: 179
Честито ,лека бременност и умната с лекарствата smile3522

# 23
  • Мнения: 645
И аз съм пила ранитидин и аналгин даже и пушех  и не знаех че съм бременна ,но като разбрах беше в 7г.с. спрях и цигарите и всички лекарствавъпреки, че всеки ми казваше ,че ранитидина и аналгина не са вредни в малки количества ,но на листовките им не се препоръчват при бременност!Спокойно не се притеснявай  много ,мисли позитивно и лека бременност ти желая  bouquet

# 24
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Честито и не се притеснявай излишно. Peace

# 25
  • Мнения: 9 973
  bouquet честито
не се притеснявай чак толкова

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Честито!  bouquet
Честито!Щом са ти казали, че няма страшно, не се притеснявай.Лека и спокойна бременност!  bouquet
Peace

Общи условия

Активация на акаунт