В Разград много е горещо, пийваме си бира и .....още нещТо! 

  • 12 263
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И аз съм се подписала доста отдавна. Сложила съм го дори и към лентичката си. Много се надявам повече хора да го видят.
 

# 241
  • Мнения: 441
И аз съм се подписала доста отдавна. Сложила съм го дори и към лентичката си. Много се надявам повече хора да го видят.
 
Друг път свиркай и ние да се подписваме по-навреме  Embarassed

# 242
  • Мнения: 292
Няма да се женя..... Naughty.Ще ходим на сватба и после имам абсолвентски бал.
Благодаря за отговорите.  bouquet

# 243
  • Мнения: 500
Добрутрооооо!Няма кой по едно кафе да сложи....тц,тц,тц...Ами ето от мен тогава.Избирайте едно и го грабвайте,до като е топло!

Днес Лъчка е вече на градина и ми е такова едно пусто без нея.... Cry

# 244
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро! Мирка, мерси за кафето! Дано на Лъчка й хареса градината и бързо да си намери приятели! А пък ти излез и се разходи, дано се разсееш малко!

# 245
  • Мнения: 500
А тя бързо свикна,но нали беше с конюктовит и си стоя вкъщи,а после и до морето ,като ходихме си донесохме сополки,че такива ми ти работи... Flutter
Сега ще пооправя малко из дома,че е паднала бомба! Mr. Green

# 246
  • Разград
  • Мнения: 377
Добро утро и от мен!  Hug
Мирка, благодаря за кафенцето!  Heart Eyes
Ние ходихме на консултация и преди малко се върнахме. Увеличиха ни Вигантола на две капки на ден, защото от едната страна главичката  и е по-мека. И казаха да я будя в 6 сутринта за хранене, защото е наддала малко - 550гр. Май и затова не е акала, защото е усвоявала всичко. Та вече е 5.550кг и е висока 57см. Май ще е финна мадама. За подсичането ни изписаха някакво мехлемче, лекарство - правено, и антибиотик, и ми казаха да я плакна със смрадлика.  Аз си мислех че сме супер, ама нищо ще станем. То дете без да му има хич нищо май няма. Аз така се успокоявам и гледам много да не го мисля, а си гледам детенцето пък то нататък божа работа.  Та така мина нашата сутрин и за капак малката пак заспа там в ръцете на татко си. Поне не е болна, а пък какво ще правим другата седмица с Пентаксима не знам. Чак се стресирам вече от тези ваксини, ама като сме я започнали така ще е.
Хайде лек и спокоен ден на всички!  Hug

# 247
  • Мнения: 5 178
маиа_a, при кой педиатър сте ?
 Лятото дори и на малките бебета се спира вит Д, да не говорим че в страни къде къде по на север от нас изобщо не се дава
Амън

# 248
  • Мнения: 3 219
Да, ама на Титания Влади, при все, че е лятно бебе, е направил рахит Thinking
Майче, не се притеснявай за наддаването, месец с месец няма еднакви, ще си навакса детето, живо и здраво да е . Щом не ти плаче гладна и спи цяла нощ, мисля,че няма място за притеснения.

# 249
  • Разград
  • Мнения: 377
Да де то аз не се притеснявам хич даже, ама малко разочарована останах, защото имам други впечатления. А що се отнася до Витамин Д - ами напоследък за доста летни бебета чета и чувам дето правят рахит. Абе ще си давам аз витамина пък. При д-р Петрова сме. Да си кажа честно засега съм много доволна. Преглежда я и всичко ни обяснява. Сигурно има и по-добри, но то да си ми е здраво пък лекарите каквито ще да са. В това съм се убедила от личен опит. Нали и аз затова толкова време вече се тормозя с това цедене, че да ми е здраво детенцето. Ама и аз съм упорит инат де.  Twisted Evil

# 250
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Привет. Hug
maia_a
,всичко ще е наред,продължавай все така,и както казваш,другото е божа работа.
Мирка,благодаря за кафето,голям избор.
Аз днес съм сложила във фурната едно конфитюрче от сини сливи да правя.След обяд ще готвя боб,че Макси иска от няколко дена,но не позволяват 2-3 дни след операцията.
Ох,утре трябва да ходим да махат конеца от операцията.Даже не знам къде става това,но ще се обадя на личната,повече се притеснявам за Макс,много се страхува.Даже от ежедневните манипулации се бои,знае,че няма нищо болезнено и пак се дърпа 15 минути преди всяка.
Хубав ден от мен. Hug

# 251
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Привет и от мене!
Я да ви почерпя с по едно вечерно коктейлче - ние днес станахме на цели 3 седмици!
Заповядайте и наздраве!
Борис се променя с всеки следващ ден. Направихме малко Млечница, но взехме спешни мерки - изписаха ни Фунгостатин и за два дни налепите по езичето и в устната кухина изчезнаха. Явно от антибиотиците, които ми вливаха след операцията се е получила гъбичната инфекция, но важното е че като се вземат мерки навреме всичко се оправя! Peace Моите притеснения дали бебо яде достатъчно, че с кърменето не мога да проконтролирам изядените количества се разсеяха - в понеделник докторката го тегли и се оказа, че за 10 дни от предходната ни среща след изписването сме качили 560грама.  Grinning В момента Бобо спинка, баткото отиде на гости на баба си и дядо си, та имам малко време за компа - по принцип ми е трудно да се вредя - все се гледат Костенурките нинджа! Laughing Имаме колики, но даваме гранулките Хамомила Вулгарис 15 СН, не мога обаче,  да преценя дали ни помагат. Моля се само по-бързо да го пуснат малкия тия мъчения, че като има напън целия се свива и става червен като раче, а аз се мъча с гушкане да му облекча положението! Sad Относно Вигантола - не са ни изписали такова нещо, от Дани знам че ги препоръчват и изписват на зимните бебоци защото тогава не грее топло слънце от което се синтезира Витамин Д, а през лятото когато детето е достатъчно на въздух, светлина и слънце няма нужда от допълнителен прием. Все пак педиатрите разбират повече и трябва да им се има доверие. Мая, щом са ви казали - давайте - само ще помогнат капките, няма да навредят! Аз от утре смятам да го изнасям повечко през деня малкия и да го сагам да спинка в количката тук в градината на къщата. До сега ми се струваше мъничак да го държа дълго време навън, вкъщи стои голичак по памперс, че то в тия жеги.....не се издържа.....
Ами за сега това е от мен! Поздрави на всички! Hug
Тия дни пак ще намина, като мога! Grinning

# 252
  • Мнения: 124
Привет народе!
Аз само като дърда свекица ще се вмъкна да понахокам младите мами и изчезвам,че стана късно!
Майче,дън съм чула да си събудила детето да яде.То си знае най-добре и си казва кога е гладно.Я си помисли на теб ако ти се спи дали ще ядеш?Храни си я когато поиска,ще наддаде тя няма страшно.То не може всеки месец по 1кг.
Ели,и теб да не съм те чула да си помислиш,че нямаш кърма и че не се храни достатъчно.Давай когато е гладен Бобо той ще си изцоква каквото му трябва.
За витамин Д няма да коментирам.Много неща прочетох,но все пак не съм аз лекар.Ели,той се дава след 21 ден,ама може вашто доки да е решило,че няма нужда.

# 253
  • Мнения: 3 219
Аз съм давала на Дани, при все, че е на разходки от десетия си ден, тоест от около 20 юни, но той ми наддаваше по 1.300-1.800 на месец Embarassed, а и батко му беше по същия начин, а имаше наченки на рахит /но той е зимно бебе /.

# 254
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен!
Нямам време да пиша много,много и за това минавам набързо да сервирам кафето и да почерпя за здраве!и
Лек ден от мен!

Общи условия

Активация на акаунт