K стъкло

  • 10 480
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Ние сложихме сега ПВЦ с К стъкло,все още нямам отзиви за него,четох,четох и реших да сложим,допълнително топлоизолирало и т.н.Друг е въпроса дали са ми сложили наистина такова,защото метода със запалката на действа,а аз нямам уред да измеря.Но пък стои някак си малко по-сивкаво отдалеч от обикновения стъклопакет. Thinking
Уреда който се използва за проверка на К стъкло няма да ти свърши работа защото той може да показжа от коя страна е слоя на К стъклото а слоя винаги е отвътре по принцип К стъклото винаги се пада от външната част на стъклото има и един друг трик по които се познава, но трябва да се свали стъклопакета. По ръба кадето е запълнен със смола или със силикон трябва да се вижда един утенък а и по принцип има малко по тъмен цвят споделям ви тези работи, защото съм стъклар Simple Smile надявам се да е от полза това което съм написал

# 16
  • Мнения: 198
ние сложихме миналата година на 2 юи и една сз стая пвц дограма с К и Синерджи стъкла, определено съм доволна, незнам дали е по-топличко зимата заради стъклата или заради дограмата, но лятото беше по хладничко. интересното е че като пипнеш такова стъкло от вътре и е студено лятото а зимата е топличко  newsm78. ние решихме да изберем по-скъпичкото, все пак не сменяме дограма всяка година и инвестицията според мен си струваше

# 17
  • Русе
  • Мнения: 3 711
С К стъкло става много топло, на нас ни предлагаха безплатно К стъко, пак отказахме. Става като парник. Така или иначе лятото плащаме почти толкова ток за охлаждане, колкото зимата за затопляне при това на СИ апартамент. Сега обаче за къщата ще поръчваме с Енерджи стъкло, то е по-подходящо за хора нетърсеюи голямата жега като нас. Водят го също 4-рисезонно.

# 18
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Съпруга ми е стъклорезач и работи в склад за стъкла и неговото мнение е че е пълна измислица ние в нито една стая не си сложихме К стъкло

# 19
  • Мнения: 32
Ние сложихме сега ПВЦ с К стъкло,все още нямам отзиви за него,четох,четох и реших да сложим,допълнително топлоизолирало и т.н.Друг е въпроса дали са ми сложили наистина такова,защото метода със запалката на действа,а аз нямам уред да измеря.Но пък стои някак си малко по-сивкаво отдалеч от обикновения стъклопакет. Thinking

Метода със запалката си деиства - така ги хванах, че не са ми сложили платеното Ка-стъкло преди 2 години
Миналия месец пак с него разбрах какво получавам с новите дограми на къщата.

Общи условия

Активация на акаунт