За Него ли сте мечтали или просто се оженихте

  • 8 117
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 604
по любов, но не съм мечтала преди това за такъв човек, стана от само себе си

# 16
  • Мнения: 13 188
По любов се омъжих. Бях млада и нямаше по- важно нещо от чувствата.
С възрастта претенциите ни и очакванията за идеалния се увеличават и става много трудно да намерим някой да им пасне. Затова човек не бива много да се замисля- всичко е късмет- може да вземеш богат, пък той да се разори; може да вземеш кротък, пък той да се увълчи, може да е хубав, пък да стане Квазимодо...

# 17
  • Мнения: 2 111
Не съм омъжена. Никога не съм имала изграден идеал за мъж. И идеал за връзка не съм имала, дори не съм мечтала да имам каквато и да било сериозна връзка.  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 940
След 8 години познанство и 2 години съжителство, още се обичаме както в първия ден когато се видяхме.

# 19
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Спрях да мечтая за Него откакто утрепаха Винету в третия том. Cry
И взех първия, дето ми хвана окото. Още не ми го е върнал, та не мога да се огледам за друго. Laughing

# 20
  • Мнения: 2 448
Още не бях започнала да мечтая и вече бях станала булка.  Laughing

# 21
  • Мнения: 143
Сега с годините виждам че той  е всичко за което съм мечтала, а в началото беше една сляпа любов, която замоя радост стана все по-силна с времето...

# 22
  • Мнения: 2 199
Даже не бях мечтала за толкова добър, много далго го чаках и изведнаж той се появи и се оженихме...

# 23
  • София
  • Мнения: 1 320
Омъжих се по любов. Беше всичко, което си преставях - всеотдаен, любящ, добър баща... Но в живота приказките не винаги са с добър край "три дни яли, пили и се веселили". Моята приказка не свърши така!

# 24
  • Мнения: 1 477
След като получавам всичко ,което съм мечтала да получа от едно съжителство ,предполагам, че това е мъжа на живота ми.

# 25
  • Мнения: 3 241
Даже не бях мечтала за толкова добър, много дълго го чаках и изведнъж той се появи и се оженихме...

И аз така Simple Smile

# 26
  • Мнения: 11
Просто се оженихме. След 6 години "ходене", 5 години съвместен живот и 2 деца. Но 2 месеца след като се "запознахме" бях сигурна, че искам той да е баща на децата ми, както и той беше сигурен, че иска 2 момичета и 1 момче точно в този ред. За сега сме го "докарали" до 2-те моми и (ако е рекъл Господ) след 2-3 години ще се пробваме за №3. Така че "както си го измислиш".
Между другото нали знаете, че думата "СЪПРУГ" идва от "СЪПЛУГ"-т.е.заедно да "теглим ралото"-та в тоя ред на мисли срещнеш ли Човека с когото си представиш, че ще "дундуркаш" внуци- хич не му мисли а "скачай" смело!!!! Laughing Laughing

# 27
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Не съм мечтала за него, просто прецених, че искам да споделя живота си с този човек, защото притежава качествата, които ценя.
Така е и при мен.И не съжалявам изобщо за избора си,каквото очаквах-това получавам сега. Peace

# 28
  • Мнения: 3
Не става въпрос че не си обичате мъжете или не е било по любов,
а че "преценяваме", "решаваме", "оценяваме" всичко положително защото така се живее по лесно и спокойно.

# 29
  • Мнения: 505
Искаш да кажеш любов и полулюбов ли? За мене второто не съществува.

Общи условия

Активация на акаунт