Споделете мнения за Д-р С.Славчев АГ-окръжна болница Варна

  • 168 574
  • 810
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 35
За момичетата , които четат форума: часовете от 07.09.2012 г ще бъдат презаписани за 13-09, лично ще се обадя на всички, най-малкото ще пусна СМС, както обикновено, съжалявам за ситуацията, когато раздавах часовете , доктора не знаеше още , че ще отсъства от страната, а това че е почивен ден изобщо не е пречка, работили сме и на други почивни дни , така че няма проблем. Хубавото е , че ще си е отпочинал и ще дойде с нови сили, за разлика от мен.

# 616
  • Мнения: 100
Благодарим за инфото, Сонче!
Ще чакам новият си час Simple Smile

# 617
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
а днес на работа ли е или в отпуска Simple Smile

# 618
  • варна
  • Мнения: 37
в отпуска

# 619
  • Мнения: 3
Колко дена след раждане трябва да се отиде на контролен преглед за да се обадя да си запиша час при Д-р Славчев. newsm78

# 620
# 621
  • Мнения: 3
Благодаря ти petinka5  Wink

# 622
  • Мнения: 66
Моля! Simple Smile И на мен скоро ми предстои такъв преглед, но още не съм си взела час...

# 623
  • Мнения: 8
По принцип е на 40-тия ден,но моя час е за 34-тия ден . Явно не е от голямо значение разликата от няколко дни Simple Smile

# 624
  • Мнения: 8
petinka5, като ти гледам лентичката май сме родили в един и същи ден Simple Smile

# 625
  • Мнения: 66
 newsm32 май е така  newsm03... Да ти е жива и здрава рожбата! Раждах на 11-ти в ОБ сутринта... Бяхме много мамчета в онзи ден...  Кой знае може и пред кабинета да се засечем Wink Другата седмица трябва да си вземем час, че наближава...

# 626
  • Мнения: 8
Аз родих на 11.08 в 11:25 Simple Smile Бях там от вечерта и буквално раждахме една след друга. Почти имаше опашка за магарето хахаха  Laughing Аз имам час за 15.09 сутринта.
 И твоето детенце да ти е живо и здраво и повече да спят  Joy

# 627
  • Мнения: 66
Simple Smile Мерси!  Flutter  Flutter Flutter Не е ли много скоро на 15-ти? Славчев ми каза да си изчакам 40-те дни да си минат(може и повечко) и тогава да отида newsm78

# 628
  • Мнения: 8
Ами Соничка ми даде час за тогава. Предполагам,че не е проблем Simple Smile

# 629
  • Мнения: 86
Аз доколкото си спомням се полага преглед преди 40 дни от раждането, да се види как се прибира матката и т.н. а иначе вече за цитонамазка след приключване на кърменето, но за повече инфо към Соня, че може нещо да се е променило.... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт