Пазите ли си мъжете от другите жени?

  • 6 574
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 803
Не мога да посветя свободното си време в дебнене на мъжа си. Има далеч по-смислени неща, с които една млада жена би могла да се занимава. Ако той има желание и да го следя непрекъснато пак ще си намери някоя мацка. Не се замислям много по темата за изневярата, защото се затормозявам излишно  и се старая да давам максимална свобода на мъжа си, за да се чувства свободен и щастлив.

Точно така. Peace   bouquet

# 16
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не му дишам във врата,не го следя и не съм залепена като дъвка за него. Naughty

# 17
  • Мнения: 2 448
Не, само любовника си пазя.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 404
чак да го пазя...не...обаче съм му казала,че ако направи нещо ще му отрежа тииииит и ще си я нося на врата. Naughty

# 19
  • Мнения: 4 651
Нищо не пазя. По убава от мен да се скъса няма да намери  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 15 466
Или пък може би сте на принципа - "Да ходи където иска. Той ако е стока ще се върне"

На този принцип съм, но малко изменен. : Да ходи където иска и да се връща когато иска. Ако не иска, здраве да е!

# 21
  • Мнения: 2 388
Не, не го пазя, въпреки, че доста жени се въртят около него по ред причини.
Не му звъня по никое време, не му досаждам, когато е навън по мъжки. Не го разпитвам после къде и с кого е бил.
Очаквам същото поведение и от него.

# 22
  • Мнения: 505
Вярвам в себе си. Не го пазя. Достатъчно голям е.

# 23
  • Мнения: 2 142
Няма как да го пазя. Но съм си го мислила понякога

# 24
  • Мнения: 773
Едно нещо не се ли пази, все ще се намери кой да ти го открадне.

# 25
  • Мнения: 581
 Не пазя мъжа си от други жени, това според мен е комплексарско, тъпо и адски смешно.Освен това опазването е невъзможно, ако човек реши да кръшне.

# 26
  • Мнения: 53
Не намирам за нужно да си пазя мъжа. Той е достатъчно голям и има глава на раменете ми, за да разсъди какво ще спечели и какво ще загуби ако "изтърве питомното и тръгне да гони дивото".
До момента никога не ми е давал повод да се съмнявам в неговата лоялност към семейството. И в същото време съм наясно, че ако реши да кръвне настрани, никой не би могъл да го спре.
Така че, най-добре е да си живеем живота, така както ни харесва и да не се отдаваме на негативни мисли.
Защото много е вярна приказката " По-добре да не се дебнем, че ще вземем да се хванем ... ".

# 27
  • Мнения: 432
Такова "пазене" звучи повече като тозмоз. Мене ако някой така ме пази ще се изнервя доста.

# 28
  • София
  • Мнения: 816
Пазих го ама забременя smile3532.Пък после квот дойде, по добре да се изтърка отколкото да ръждяса.Пък и аз за горски не ставам Mr. Green.Една слива не ми стига акъла да опазя та цяла гора ли?

# 29
  • Мнения: 4 733
Не, не го пазя, въпреки, че доста жени се въртят около него по ред причини.
Не му звъня по никое време, не му досаждам, когато е навън по мъжки. Не го разпитвам после къде и с кого е бил.

ShockedТова е извратено. Жена ли си наистина? Mr. Green
В някое от темите бях чела, че ревността е най-добрия начин да убиеш в зародиш мислите на едни мъж да не направи някоя простотия. Склонна съм да мисля че има доза истина, само зависи в каква степен се проявява ревността.

Общи условия

Активация на акаунт