Албена Вулева - гола пред Парламента! Ужас и безумие!

  • 32 273
  • 337
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 835
Какво прави Албена Вулева в предаването си? По долен, отвратителен и нечистоплътен начин се присмива и подиграва на разни медийни личности. Какво се случва в тази тема, същото, само че този път обект на присмех е самата тя. Ако това е била целта й, да покаже приликите и разликите м/у себе си и всички, които се смятат за нещо повече от нея, със сигурност е успяла. Няма да се учудя и, ако самата тя е пуснала необработените си снимки. Какво ще постигне с това? Освен горното, ще докаже и, че „перфектната красота”, която гледаме в/у кориците, далеч не е голата истина. Убедена съм, че въпросните „красавици” също са обект на подигравките й. Без силикон, с всичките си несъвършенства, (дори с нарочно подчертан карикатурен вид), се е съблякла гола и се снима не къде да е, а именно пред парламента. Започвам да се чудя дали не е по-умна и доста повече от това, за което съм я мислила досега.

# 331
  • Мнения: 17 407
Хахахах, много ме кефите, ох! Обсъждайте, бре, само тези дето казват и си мислят, че изглеждат сто пъти по- добре от нея, да не бъдет толкоз сигурни Mr. Green Peace

# 332
  • Мнения: 4 435
Що не се съблечете вие, бегемами и немами? Хем да видим колко сте красотни, хем като форма на протест ще бъде срещу пошлата Албена.
Не е безумно твърдението на Шоколадинка, бе!

Това пък беше велика глупост Rolling Eyes Защото имаме по-важни неща за правене явно...
Е само щото сте заети, така ли... Joy

Не искам да прозвучи грубо,но понеже знам как изглежда Наоми по бельо и по бански,определено ми е смешен поста ти.Ти се хвалеше одеве,че не вярвали,че си раждала,и още малко други с хубави тела не може да има,така ли? Tired
И за какво трябва да се доказваме на някой.И по-зле да съм от нея,пак ще продължавам да си давам мнението за тялото й.
Нещо сте се нагорещили здраво...съвсем друго попитах аз - само защото нямате време ли не се снимате или има и други причини, достатъчно основателни - като например моята - благоприличие ?
Не става въпрос кой и какво тяло има, защото според мен всеки има право на изява, и никой никого не задължава да бъде харесван...

О,сега и благоприличието ще намесим.Не смятам,че предният ти пост звучеше по този начин.По-скоро от него лъхаше- "Само това ли ви е причината,или просто нямате тела за да го направите". Tired

# 333
  • Мнения: 2 803
Тука стана доста интересно.

# 334
  • Мнения: 7 947
Славче, не гледай какво лъха, а прочети реално какво съм попитала  Wink И да, и за благоприличие става дума в една полугола фотосесия!!!

# 335
  • Мнения: 4 435
Що не се съблечете вие, бегемами и немами? Хем да видим колко сте красотни, хем като форма на протест ще бъде срещу пошлата Албена.
Не е безумно твърдението на Шоколадинка, бе!

Това пък беше велика глупост Rolling Eyes Защото имаме по-важни неща за правене явно...
Е само щото сте заети, така ли... Joy


Ето какво си написала.По-скоро бие на подигравка,ама както и да е. Tired
И имам снимки по бельо,но нямам намерение или пък желание да се доказвам на който и да е.Те са си за мен,за мой кеф.

# 336
  • Мнения: 7 947
Това една от личните ти снимки ли е  newsm78
Ако да - поздравления!

# 337
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Нека надумняването и надкрасотяването спре сега.

Общи условия

Активация на акаунт