TIGI Bed Head

  • 34 504
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
amra, и аз се колебах м/у два от твоите без първия и още куп други  Laughing и накрая се спрях на Moisture Maniac шампоан и суперстар балсам, не знам дали е добра комбинация, но във варна не намерих салон, където да ми кажат какво е за моята коса.Така, че на проба грешка ще я карам.
Ще чакам отзиви за този шампоан, който си взела Grinning А иначе то на принципа проба-грешка те не са никак евтини нещата и ще се разорим ако работиме на тоя принцип Rolling Eyes
Ами аз се убедих, че едно нещо ако е добре на моята коса съвсем може да не е добре дори на друга, която изглежда същата. Просто ще следвам принципа за тънки коси да си вземам продукти, които правят обем и уплътняват косъма, както и премахват омазняването защото и това ми е проблем.

# 76
  • Мнения: 1 416
Да, съвсем права си, че е индивидуално Simple Smile Аз съм установила например, че макар че мойта коса е мноого суха по дължините и краищата, обаче в корените се омазнява много бързо, затова ако ползвам шампоани за суха коса още по-бързо ми се омазняват корените. Това пък означава, че неминуемо трябва да я мия по-често, от което разбира се още повече ми се засушават дължините. Затова ползвам шампоани за блясък или за боядисана коса, а маски за много суха и изтощена коса, както и серум за краища. Така балансирам нещата. И наистина най-добре е да я погледне фризьор косата, да я пипне и да каже кои продукти да се купят. Така пи интернет по форуми не стават нещата. Риска да сбърка човек, като купи нещо, което не е за него е голям Peace

# 77
  • Мнения: X
Така е съгласна съм, но първо не знам къде има във Варна салон, който работи с Тиги, второ не винаги и фризьорите са компетентни ... Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 114
amra, от кой серум си доволна?

# 79
  • Мнения: 2 414
Някой да има впечатление от тези продукти ?


  chef

# 80
  • Мнения: 162
Момичета, съжалявам ако вече са коментирани тези неща, които ще покажа, но нямам време да прочета цялата тема ooooh! Интересувам се най-вече от шампоана и балсама -> http://www.feelunique.com/p/TIGI-Heal-amp-Hydrate-Catwalk-Oatmea … -Work-it-Set.html Косата ми по принцип е права, сплескана(без обем), наскоро я боядисах, т.е. изтощи се,освен това пада и лесно се омазнява. Дали този шампоан е подходящ? newsm78

# 81
  • Мнения: X
Момичета, съжалявам ако вече са коментирани тези неща, които ще покажа, но нямам време да прочета цялата тема ooooh! Интересувам се най-вече от шампоана и балсама -> http://www.feelunique.com/p/TIGI-Heal-amp-Hydrate-Catwalk-Oatmea … -Work-it-Set.html Косата ми по принцип е права, сплескана(без обем), наскоро я боядисах, т.е. изтощи се,освен това пада и лесно се омазнява. Дали този шампоан е подходящ? newsm78
И аз се чудих за този, но ми се струва,че ще е омазняващ и обема няма да е много добър може и да греша  newsm78

# 82
  • Мнения: 1 416
amra, от кой серум си доволна?
Ето от този серум за изтощени и заплитащи се краища съм много доволна, но той е на Loreal professionnel 

# 83
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Self absorbed имам аз...шампоан и балсам...доволна съм, но имам чувствителен скалп и ползвам шампоана много рядко, но пък балсамчето редовно...мислих, че си се върнала назад да прочетеш  Crazy

# 84
  • Мнения: X
Получих си шампоана и балсама, шампоана не е кой знае какво, но балсама е супер.Сега мисля да си взема и спрей за термозащита. Доволна съм поне косата има хубав блясък, малко обем и изглежда по-жива отколкото с обикновен шампоан и балсам.

# 85
amra, и аз се колебах м/у два от твоите без първия и още куп други  Laughing и накрая се спрях на Moisture Maniac шампоан и суперстар балсам, не знам дали е добра комбинация, но във варна не намерих салон, където да ми кажат какво е за моята коса.Така, че на проба грешка ще я карам.
Ще чакам отзиви за този шампоан, който си взела Grinning А иначе то на принципа проба-грешка те не са никак евтини нещата и ще се разорим ако работиме на тоя принцип Rolling Eyes
Ами аз се убедих, че едно нещо ако е добре на моята коса съвсем може да не е добре дори на друга, която изглежда същата. Просто ще следвам принципа за тънки коси да си вземам продукти, които правят обем и уплътняват косъма, както и премахват омазняването защото и това ми е проблем.


Съвсем смело мога да кажа, че познавам продуктите на TIGI. От 2 години не съм използвала нищо друго! Ползвам шампоан, балсам и обикновено един или два стилизиращи продукта за обем. Имам права като дъска и без обем коса с доста фин косъм (иначе гъста, Слава Богу!:)). Убедила съм се в едно - шампоанът трябва да е дълбоко почистващ, за да махне добре мазното от скалпа; маската трябва да е лека, хидратираща, а крайните стилизанти да са за обем и плътност. На финния косъм понякога му идва в повече шампоанът за обем, който по принцип е за  по-плътни коси и се получава обратен ефект. Даже фризьорът ми ме научи да си мия косата винаги по два пъти със шампоан, да търкам добре корена, докато не се разпени добре. От стилизантите съм ползвала и 3 в 1 (супер ми е), тоникът за обем на Catwalk, който се пръска (също е върха!) и най-любим и задължителен ми е този продукт за обем в корените: http://tigi.bg/shop/product.php?ProductID=6 Вместо да ми омазни корените прави точно обратното! Горещо го препоръчвам!

# 86
  • Мнения: X
И аз съм доволна, сега поръчах и този лосион за обем http://tigi.bg/shop/product.php?ProductID=5, мисля да си взема и серума за изправяне и крема after party  за сега тия съм набелязала. КОлекцията ми от техните продукти се разраства и много ми харесват. Особено в комбинация с изсушаване със сешоар и четка косата става страхотна.

# 87
Този лосион е много добър! Само с After Party-то трябва да внимаваш и да си слагаш по много малко, за да не ти се утежни косата. Трябва да ти стигне за поне 1 година тази разфасовка : D И има мнооого яка форма този розов бонбон, хихихихи... Heart Eyes txtloves

# 88
  • Мнения: X
Kalina Ivaylova Nikolova, a small talka и тоя лосион за обема омазняват ли? В корените ли се слагат или ?

# 89
  • Мнения: X
Днес ми пристигна Small Talk-a (лилавата топка за обем) поръчах две, че бяха по-изгодни, за една приятелка беше втората, но тя докато чакаме си взе от тук.Ако някой иска едната продавам я за 20лв Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт