антицелулитен масаж с вендузи

  • 143 492
  • 382
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 84
Didiani, това как да го приемам  newsm78   Simple Smile

Днес ще се разтършувам из Бургас за тези вендузи. Искам само да ви кажа за антицелулитния на Талодерма, номер 10 наистина има камфор, но в темата на Талодерма момичетата са написали за такъв, който е с номер 9, в него има канелено масло, но НЯМА камфор и миришел доста по-приятно  Simple Smile Аз мисля него да изровя от някоя аптека и да се пробвам, на Икаров и сега ги ползвам за бременността  Simple Smile Искам да питам, някоя от вас да знае, дали могат да се правят ако се кърми или още по-добре докато още не съм родила  Wink , дали мога да навредя на бебка така  newsm78

Просто исках да те поздравя за това че ти е харесала идеята за домашен масаж newsm51




На мен лично в момента ми е трудно да ходя по салони и да пръскам луди пари за масаж Money
Имам крема на Талодерма №10 той е с канелено масло и с камфор - страшно много мирише и не е приятен в никакъв случай но още не съм си взела №9 защото имам два антицелулитни на Христина и ще гледам тях да ги свърша и тогава може да опитам и с Талодерма №9.
За това дали могат да се ползват кремовете по време на бременност и кърмене не знам най добре попитай в аптеките но ми се струва че не може newsm78
За вендузи провери в магазин "Самоздрав" мисля че го има и в Бургас.
Моите са от там newsm51


П.П. Видях че имам още време за редактиране и ще го напиша тук за да не пускам нов пост:
Антицелулитните кремове и масла не са разрешени за бременни и при кърмене затова използвай този на Икаров за бременни(нали за него писа че го имаш).Целта на "занятието" е да се намажеш с нещо по-мазничко че да може вендузата да "върви "по-лесно и в началото не си "захващай" много кожа защото ще те боли и ще станеш на синини е поне до като свикнеш  bouquet

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 08:38 от didiani

# 91
  • Мнения: 249
ОК, мила  Hug И аз се радвам че намерих съмишленици за самолечение на целулита  Simple Smile

Ще разпитам за този магазин Самоздрав  Peace

# 92
  • Мнения: 408
Момичета, има ефект  Crazy

Снощи си правих трети самомасаж с вендузи, преди малко се погледнах в огледалото, забелязава се вече разлика!  Hug  Hug  Hug

Който иска да пита, насреща съм!

П.С.: трябваше по-рано да ги почна тези вендузи, една масажистка ми беше казала за тях още преди няколко години...

# 93
  • Мнения: 249
Момичета, на тези, които вече са ги купили тези вендузи, в инструкциите им пише ли дали могат да се ползват от бременни и кърмачки?

# 94
  • Мнения: 408
Момичета, как върви самомасажът с вендузките   bouquet

# 95
  • Мнения: 1 250
Ренка, по-добре недей, докато си бременна.

# 96
  • Мнения: 3 916
Момичета, има ефект  Crazy

Снощи си правих трети самомасаж с вендузи, преди малко се погледнах в огледалото, забелязава се вече разлика!  Hug  Hug  Hug

Който иска да пита, насреща съм!

П.С.: трябваше по-рано да ги почна тези вендузи, една масажистка ми беше казала за тях още преди няколко години...

От къде се купуват тези вендузи? И имат ли си подробно упътване за това как трябва да се прави това? Ти казваш, че виждаш резултат...Но може би си имала много малко...Опиши ми по-подробно. Използва ли се и друг крем освен тия вендузи? Предварително ти благодаря. Питам защото повечето хора казват "Не, за това спасение няма, особено ако вече е понапреднало. Или ако не ти се дават хилядарки за скъпи масажи по козметични салони."

# 97
  • Мнения: 1 250
stefka.karailieva, въпросът не е отправен към мен, но мога да ти помогна, защото виждам, че си от Пловдив. Има ги в магазин Самоздрав на ул. Иван Вазов. Намира се от дясната страна, точно след кръстовището с Авкс. Велешки в посока ЦГ. Веднага след магазина за официални облекла. Има си упътване вътре. Маже се с антицелулитен крем или олио за по-добър ефект и по-лесно приплъзване. На сухо е много трудно, да не кажа невъзможно. Дано съм била полезна.

# 98
  • Мнения: 3 916
stefka.karailieva, въпросът не е отправен към мен, но мога да ти помогна, защото виждам, че си от Пловдив. Има ги в магазин Самоздрав на ул. Иван Вазов. Намира се от дясната страна, точно след кръстовището с Авкс. Велешки в посока ЦГ. Веднага след магазина за официални облекла. Има си упътване вътре. Маже се с антицелулитен крем или олио за по-добър ефект и по-лесно приплъзване. На сухо е много трудно, да не кажа невъзможно. Дано съм била полезна.

Благодаря. Другата седмица ще го намеря (като взема и заплата). Аз разбрах, че трябвало и мазане с някакво масло. Едно момиче тук ми препоръча някое на Икаров. А аз пък съм си мислила много и за третиране с едно друго нещо. Не, че някой ми го е казвал, но по пътя на логиката...Та ето какво. Една от активните съставки при повечето добри (доколко не се знае) кремове за махане на целулит е ...кофеинът и L-карнитинът. За второто не знам, но първото е много достъпно. И какво например, мисля си, би станало ако започна да използвам утайката от ежедневните кафета в къщи (много бързо се събира голямо количество, но пак зависи и по колко пиете) за ексфолиант по време на душ. Аз дори започнах да го правя. Не че резултат съм видяла. Просто споделям мнение. Пък и си трябва постоянство. Ще започна това с вендузите и ще продължа с утайката от кафе.  newsm78 newsm78 newsm78 Embarassed Само дето трябва да измисля нещо, защото забелязах, че след 3-4 пъти и май запуших ваната.

# 99
  • Мнения: 408
никой не казва как върви с вендузите, резултати виждат ли се вече  newsm78

# 100
  • Мнения: 249
stefka.karailieva, въпросът не е отправен към мен, но мога да ти помогна, защото виждам, че си от Пловдив. Има ги в магазин Самоздрав на ул. Иван Вазов. Намира се от дясната страна, точно след кръстовището с Авкс. Велешки в посока ЦГ. Веднага след магазина за официални облекла. Има си упътване вътре. Маже се с антицелулитен крем или олио за по-добър ефект и по-лесно приплъзване. На сухо е много трудно, да не кажа невъзможно. Дано съм била полезна.

Благодаря. Другата седмица ще го намеря (като взема и заплата). Аз разбрах, че трябвало и мазане с някакво масло. Едно момиче тук ми препоръча някое на Икаров. А аз пък съм си мислила много и за третиране с едно друго нещо. Не, че някой ми го е казвал, но по пътя на логиката...Та ето какво. Една от активните съставки при повечето добри (доколко не се знае) кремове за махане на целулит е ...кофеинът и L-карнитинът. За второто не знам, но първото е много достъпно. И какво например, мисля си, би станало ако започна да използвам утайката от ежедневните кафета в къщи (много бързо се събира голямо количество, но пак зависи и по колко пиете) за ексфолиант по време на душ. Аз дори започнах да го правя. Не че резултат съм видяла. Просто споделям мнение. Пък и си трябва постоянство. Ще започна това с вендузите и ще продължа с утайката от кафе.  newsm78 newsm78 newsm78 Embarassed Само дето трябва да измисля нещо, защото забелязах, че след 3-4 пъти и май запуших ваната.

Това с кафето съм го правила, и при мен имаше ефект, но си иска постоянство. Кожата става гладка и стегната  Peace

# 101
аз нямам много целулит, но четох че е важно да не се оставям да се влоши.затова ходих при няколко различни масажисти и всеки прави различни работи,но ефект...!
най-накрая намерих къде!и сте прави за техниката!всички това правят ам само при някои има ефект!успех Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 102
  • Мнения: 1 250
sa6ka, не разбрах каква е идеята на поста ти. Не се заяждам.

# 103
  • Мнения: 408
аз нямам много целулит, но четох че е важно да не се оставям да се влоши.затова ходих при няколко различни масажисти и всеки прави различни работи,но ефект...!
най-накрая намерих къде!и сте прави за техниката!всички това правят ам само при някои има ефект!успех Simple Smile Simple Smile Simple Smile

къде я намери тази масажистка? ако е в пловдив, пиши Simple Smile

# 104
  • Мнения: 408
Choosy, при теб как върви с вендузите?
аз правя вече една седмица и имам видим ефект, кожата ми е по-загладена, макар че ще мине доста време докато махна ужасните неща от задната част на бедрата...

Общи условия

Активация на акаунт